• komunikace se zástupcem a jeho možná aktivita byla kontraproduktivní
    • absolutně nevyhovující výrobek!
    • doposud mi nepřišel daňový doklad o zaplacení (měsíc od nákupu)

Z počátku příjemně se rozvíjející konverzace se zástupcem firmy ohledně doručení zboží se bohužel obrátila v neprospěch. Místo proklamovaného doručení to byly dva dny ztraceného času a očekávání nějaké informace ohledně doručení zboží. Později mi byly rukavice předány neinformovaným člověkem bez možnosti vyzkoušení několika velikostí tak, jak bylo dohodnuto. Doposud mi nepřišlo potvrzení o zaplacení tak, jak bylo přislíbeno.

Škoda, že zde nevidím kolonku Spokojenosti s nakoupeným zbožím. Budu se pouze domnívat, že to není záměr. Veslařské rukavice - skutečně takto pojmenované - údajně s vlastnostmi omezení tvorby puchýřů a mozolů, naceněny na 44 EURO, zcela selhaly. Nemohu pochopit, jak je možné vyrobit a následně prodávat rukavice se švem v dlaňové oblasti (pod prostředníkem) Je to zcela neakceptovatelná technická chyba a rukavice jsou tímto nepoužitelné pro činnost, na kterou jsou určeny! Právě tento šev mi způsobil bolestivé zranění vyžadující několikadenní léčbu!!!! Nepředpokládám, že má smysl zboží reklamovat, jsou již tři dny používané a nemám chuť se dohadovat, zda-li jsem je používala dobře nebo špatně. Pouze tímto varuji ostatní případné zájemce od koupi tohoto zboží.

Reakcia obchodu Concept2

Vážená pani klientka,

ďakujem za Váš názor pri vybavovaní Vašej objednávky. Ja prikladám môj pohľad na tento obchodný prípad.

Vašu objednávku sme obdržali v stredu dňa 19.6. 2019 o 14:23. Následne som Vám zatelefonoval a navrhol som Vám, že v sobotu 22.6. cestujem do Prahy a rukavice Vám môžem osobne dodať. Osobným dodaním by sa ušetrili 2-3 dni s čím ste súhlasila. Pretože som mal dohodnuté stretnutie v nedeľu ráno o 9:00 a Vám čas doručenia o 8:00 ráno nevyhovoval, dohodli sme sa, že Vám nechám rukavice na dohodnutej adrese, kde ste si ich aj vyzdvihla. Vo Vašej objednávke ste uviedla spôsob platby „prevodný príkaz“. Našej spoločnosti nebola do dnešného dňa pripísaná platba na účet a teda sme nemohli vystaviť daňový doklad! Oceňujem Vašu korektnosť, že ste zaplatila za tovar pri dodaní, ale peniaze sú stále v Prahe.

Vo svojom hodnotení uvádzate „ Nemohu pochopit, jak je možné vyrobit a následně prodávat rukavice se švem v dlaňové oblasti (pod prostředníkem) Je to zcela neakceptovatelná technická chyba a rukavice jsou tímto nepoužitelné pro činnost, na kterou jsou určeny“!

Vami kritizovaný výrobok predávame do celej Európy. Rukavice používajú vrcholoví veslári aj široká verejnosť a Vy ste prvá, ktorá sa na ne sťažuje. Pretože nám záleží na názore každého zákazníka poslali sme Vaše hodnotenie výrobku výrobcovi. Po obdržaní jeho stanoviska Vám ho dáme na vedomie.

Veľmi nesprávne predpokladáte, že nemá zmysel tovar reklamovať. Napriek tomu, že ste rukavice použila Vám celú sumu vrátime. Ako som už uviedol vyššie, peniaze sú stále v Prahe. Po dohode s pani, ktorá Vám rukavice odovzdala si môžete Vaše peniaze u nej vyzdvihnúť a zároveň u nej nechať rukavice, ktoré následne pošleme výrobcovi k posúdeniu.

Budem rád, ak prijmete moje pozvanie na obed v Prahe, ako vyjadrenie ospravedlnenia za Vaše zranenie.

S úctou

Pavol Valent