• Všetko vybavené na 100%
    • Komunikácia
    • Dodanie
    • Odporúčam

Bodaj by bolo takýchto obchodov viac, len a len odporucam

• Prehladá stránka
    • Skvelé ceny
    • Zazmluvenená zlá kurierska služba

Zadal som si na stránke kuriersku spoločnostl “123kurier” a musím povedať, že my to nedoručili do 24h od objednania čo mi neprekážalo ale prišlo mi to až o 4 dni a pán kurier bol maximálne neochotný s velmi nevhodnou komunikáciou. Odporúčam si vybrať tú druhú kuriersku spoločnosť čo tam bola vo výbere.

Reakcia obchodu Concept2

Zdravím Vás pán Eduard,
    ďakujem Vám za Váš názor na kuriéra spoločnosti“123“. Už som volal manažérke spoločnosti a tiež som jej poslal Vaše vyjadrenie na správanie kuriéra. Pretože sa s ňou poznám už vyše 20 rokov z iných obchodných činností dostanem 100% vyjadrenie, ako tento prípad vyriešila firma "123". S firmou „123“ sme spokojní pretože nám poskytujú nadštandart služby – napríklad prebratie zásielky do 20:00 hodín a jej doručenie následný deň zákazníkovi. Vo Vašom prípade zlyhal konkrétny kuriér a ja budem samozrejme očakávať nápravu, aby sa jeho nevhodné správanie neopakovalo. Nie je nič horšie ako sedieť doma a čakať na „pána“ kuriéra kedy sa mu uráči doručiť zásielku za ktorú je platený.
    Prijmite preto naše ospravedlnenie za nevhodné správanie kuriéra pri doručovaní Vašej objednávky. Normálne kontrolujeme doručenie jednotlivých zásielok, ale v dobe dovoleniek je to zložitejšie. Verím však, že budete s naším produktom spokojný a že splní všetko čo od neho očakávate.

Doplnené 9.8.2022
    Zdravím Vás pán Eduard,
    prikladám odpoveď od vedúcej z depa Bratislava. Na Váš osobný e-mail Vám prepošlem našu komunikáciu s firmou 123, aby ste mal podklady, že sme to skutočne riešili.

Ahojte

Chyba nastala v kurierovi, ktoreho hodlam v najblizsej dobe vymenit.
    Nepamata sa ani ako sa vola 
    Davam mu pokutu, upozornim aj dopravcu.
    Vedia, ze zasielky musia ist na rozvoz.

S pozdravom,
    Vedúca depa - Bratislava

Prajem Vám úspešný deň.

S pozdravom,

Mgr. Pavol Valent

• Dobra komunikacia

• Ochota a ústretovosť spojená s rýchlosťou vybavenia objednávky.
    • Odborná vybavenosť ľudí vo firme.
    • Veľmi príjemné vystupovanie a komunikácia so zástupcami firmy.

Bol som pri komunikácii v rámci nákupu nového veslovacieho veľmi príjemne prekvapený. Malo by to byť samozrejmosťou, že so zákazníkom sa jedná ochotne, trpezlivo a s úctou, ale dnes je to skôr výnimkou, medzi ktoré jednoznačne patrí aj firma Concept2 z Banskej Bystrice . Veľká vďaka aj uznanie!

kupoval jsem z CZ, bleskova reakce na objednavku a uprava faktury (import z SK, nakup bez DPH), zbozi doruceno druhy den po platbe, naprosto super

Čo sa týka nákupu, všetko prebehlo hladko, rýchlo. E-shop na intuitívny kvalitný. Som spokojný.

• dobrá komunikácia aj mailom aj telefonicky

Rýchle vybavenie objednávky a doručenie o 2 dni od objednania. Veľká spokojnosť.

• ustretovost
    • komunikacia so zakaznikom
    • poradenstvo

• Veľmi požitívne hodnotím

• Veľmi dobré skúsenosti
    • Rýchlosť

• Komunikatívnosť a nadštandartný prístup k zákazníkom

Už som tu kúpil druhý stroj a maximálna spokojnosť

• Rýchle jednania a expresná dodávka tovaru.

• Rýchlosť, spoľahlivosť.

Super jednání a rychlost.

Veľmi rýchle dodanie. Jeden diel bol chybný, obchod do 24 hod poslal nový diel. Maxim. spokojnosť.

top obsluha. som spokojný

Spokojnosť. Promptne vybavený nakup na splátky. Produkt splnil všetky moje očakávania.

Rýchlosť doručenia, komunikácia.

Maximálna spokojnosť no b6 7