• kamenná predajňa - možnosť osobného vyzdvihnutia

Reakcia obchodu COMTEC

Ďakujeme, teší nás Vaša spokojnosť :)

• Dlhá čakacia doba. (Min. 1 týždeň)

spokojnosť

Ďakujeme za hodnotenie.

• Cena,komunikácia,osobné prevzatie tovaru.

Odporúčam...

Ďakujeme.

• výhoda nákupu v comtecu pre mňa je osobný odber - bývam za rohom

Ďakujeme za hodnotenie.

• rýchlosť dodania

odporúčam

Ďakujeme.

• odbornosť.
    • Nepáčila sa mi web stránka. Nie je dostatočne prehľadná a zle sa na nej vyhľadáju veci.

Reakcia obchodu COMTEC

momentálne sa pracuje na rediazjne, verím, že to bude lepšie :)

• Výber a ceny

Ďakujeme

• cena,kamenna predajna

dobre ceny,ochota

Reakcia obchodu COMTEC

Ďakujeme za Váš názor. Stále sa snažíme byť lepšími.

• Osobný odber neďaleko bydliska a najnižšia cena tovaru

Mám len veľmi dobré skúsenosti s obchodom. Veľmi ochotný personál a aj ceny sú celkom fajn.

Ďakujeme veľmi pekne.

• dobrá informovanosť o stave objednávky
    • žiadne problémy s reklamáciami
    • Kedysi najlacnejší obchod s počítačmi v Novom Meste nad Váhom - dnes už nie (treba veľmi dobre porovnávať ceny konkrétneho výrobku).

Tento obchod som zvolil hlavne z dôvodu malej vzdialenosti od môjho bydliska a možnosti ľahkej prípadnej reklamácie.
    Aj keď došlo k malej nezhode (predavač pýtal hotovosť, hoci objednávka bola zaplatená vopred prevodom), problém sa rýchlo vyriešil a bol som obslúžený k spokojnosti.

Reakcia obchodu COMTEC

Ďakujeme za Váš názor. Za chybičku sa ešte raz ospravedlňujeme.

• Moznost okamziteho kontaktu so zastupcom obchodu pomocou web rozhrania.
    • Vo vseobecnosti sa mi nepaci sucasny trend "blizkosti velkoobchodu". Ide o to, ze obchodnik nema (skoro) nic v predajni, ale vsetko dokaze objednat a zabezpecit napriklad do druheho dna. Viac by sa mi pacilo, keby bol tovar dostupny okamzite v predajni.

Reakcia obchodu COMTEC

Ďakujeme za Váš názor. Tovar ktorý nemáme fyzicky na predajni a je dostupný na našom centrálnom sklade vieme doručiť do 24 hodín (počas pracovných dní) od objednania do 17tej hodiny. Avšak nie je možné mať všetok tovar čo máme na eshope na predajni, keďže máme široký sortiment tovaru.

• cena tovaru a pestrý výber
    • Nezaškodila by poslana sms že tovar objednaný je pripravený na prevzatie v pripade že zakaznik nema pristup k internetu prave v tu dobu.

v okoli nmnv su tri obchody z pc a elektro a tento patri cenovo asi k najlepsim.
    velké plus je aj moznost sa spytat cez chat na stranke v pripade potreby.

Reakcia obchodu COMTEC

Ďakujeme za Váš názor. Stále sa snažíme zlepšovať :)

• Je blízko a keby sa niečo pokazilo dá sa to rieriešit priamo v predajni .
    • Málý sortyment priamo na predajni .

Kvalitné poradenstvo a servis

Reakcia obchodu COMTEC

Ďakujeme za Váš názor. Chceme sa stále zlepšovať.

• Výborná komunikácia, rýchle a bezplatné dodanie tovaru, nízka cena.

Musím pochváliť ochotu a promptnosť pri riešení komplikácií - prvý tovar mi prišiel poškodený. Reklamácia prebehla bez problémov, do týždňa prebehla výmena tovaru za iný (ktorý je v poriadku), dokonca uhradili náklady na dopravu, keď som odosielala poškodený tovar. Veľmi dobrá komunikácia zo strany obchodu, profesionálny prístup, dodanie tovaru do 24 hod., seriózne jednanie. Určite odporúčam nákup v tomto obchode.

Reakcia obchodu COMTEC

Ďakujeme veľmi pekne a budeme sa tešiť na ďalší nákup (veríme,že už bez prvotných komplikácií) :)

• Objednával som kuriéra UPS prišiel GEIS. pre mna je rozdiel ten ze UPS ku men chodí pred 12stou a Geis az niekedy poobede.

Reakcia obchodu COMTEC

Vzhľadom k tomu, že máme tri dodávateľské sklady, kde každý jeden sklad má zmluvu s iným prepravcom nie je možné si vybrať kuriéra pred dodaním tovaru podľa priania zákazníkov. Každý jeden tovar je dodávaný do nasledujúceho pracovného dňa a v prípade, že by ste mali záujem doručiť tovar v poobedňajších hodinách je potrebné túto informáciu uviesť pri objednávke. Ďakujeme za pochopenie.

• lokalita
    • neviem

odporúčam

Ďakujeme :)

• Jedinečnosť v danom regióne, zaujímavé ceny.
    • Neuvádza produktové čísla tovaru.

Výhodné v regióne NM s možnosťou osobného odberu. Vhodné pre nákup IT do domácnosti.

Ďakujeme za Váš názor.