• osobné vyzdvihnutie bez poplatku

dobrá cena

• lacnejší kondicionér takmer o polovicu (40%) oproti ostatným e-shopom
    • hneď sa dovoláte, telefon dvihaju aj keď nemajú pracovnú dobu
    • vysoká doprava: 5,05€ za dopravu + poplatok za platbu 2,39€ = 7,44€ za dodanie tovaru na dobierku a platbe pri prevzatí.
    • tovar,ktorý uvádzali na stránke skladom ma na druhý deň po potvrdený objednávky upozornili že mi príde až za 5 dní. tovar mi prišiel až po týždni a po telefonickom upozornený.

lacnejší tovar
    super komunikácia
    drahá doprava
    neskoré dodanie

• Dobrý výber, ceny aj super komunikácia, rýchle doručenie tovaru.
    • Slabiny som nezaznamenala.

Našla tom tovar, ktorý inde nemali vo veľmi dobrej cene. Okamžite reagovali na objednávku (aj keď bola nedeľa). A o dva dni som mala tovar doma - čiže môžem iba odporúčať.

• pohodlný nákup z domu
    • nemá

super

• Vysoké ceny..v porovnaním so zahraničím..v obchode nie su cenovky na výrobkoch

• Velky vyber kvalitnych produktov na vlasy kde si kazdy najde to co mu sadne.
    • Myslim si ze akurat tie ze nie vsetky vyrobky v ponuke maju na sklade.

Rychle dodanie,super ceny.

• Rychlost dodania a dobry sortiment
    • Ziadne

• ziadne

vrelo odporucam ,kvalitne vyrobky

• Vsetko bolo ok
    • Ziadne

S nakupom som plne spokojna

• našla som tu to, čo inde nemali

odporúčam....

• Bezproblémový nákup

Odporúčam

• ponuka velmi kvalitnu vlasovu kozmetiku za prijatelne ceny.
    • velmi ma tesi ze pri kazdom jednom produkte jepresne popisane ako posobi,pre koho je urceny a aj ake zlozky obsahuje.super.
    • Neviem o ziadnych :-)

Len tolko,kto sa stara o svoje vlasy a plet by mal zainvestovat do kvalitnych produktov ktore vas obchod ponuka a verim ze bude rovnako spokojny ako som zatial ja :-) :-)

• prehľadná stránka, našla som čo som potrebovala, ochota, telefonicky ma informovali, ze bude objednavka vybavena neskôr, lebo nemali momentálne všetky komponenty - čo som si veľmi cenila
    • iba to že je napísané skladom u dodávateľa, čiže nedržia si tovar na sklade sami ...

odporúčam kupovať, kvalitné originálne produkty (osobne som kupovala papanga gumičky)

Reakcia obchodu Complete Beauty

Dobry den prajem, dakujem za vasu recenziu. Všetky produkty, ktore sa predavaju su skladom. Niektore produkty, ktore maju kratsiu dobu dodania su na nasom externom sklade a su oznacene ako skladom u dodavatela. Tiez akcie, ktore su zlozene z produktov sa zobrazuju ako skladom u dodavatela, aj ked su fyzicky skladom. S pozdravom,
    vedenie Complete Care Investments s.r.o.

• veľký výber, rôzne balenia

Hľadala som konkrétnu značku a našla som široký výber produktov hľadanej značky v rôznych baleniach.

• nekomunikuje s klientom
    • Nakoľko som po prevzatí tovaru zistila, že na dvoch výrobkoch z troch zakúpených neviem identifikovať dátum spotreby, poslala som správu na vašu meilovú adresu s dopytom pre vysvetlenie kódov dátumu výroby a spotreby okamžite po zakúpení tovaru. Diposiaľ ste mi neodpovedali, t.j. dodnes neviem či výrobky, ktoré som od vás zakúpila sú v norme alebo po dobe spotreby. Chcela som len vysvetlenie ku kódom uvedeným na výrobkoch, netvrdím, že sú po záruke ale nakoľko ju neviem rozlúštiť tak ako je uvedená na výrobkoch išli radšej do koša, kedže som nedostala žiadnu odpoveď. Z toho pre mňa prirodzene vyplýva - nekupovať váš tovar a neodporúčať ho ďalej. Bohužiaľ....
    • Pekný deň
    • Škriečková

Reakcia obchodu Complete Beauty

Dobry den prajem, dakujem za vasu aj ked neferovu recenziu. Ako som vam uz pisal do mailu, na kazdom produkte su medzinarodne oznacenia, ktore symbolizuju dobu spotreby po otvoreni produktu. Samozrejme neocakavame ze vsetci zakaznici vedia vsetko, preto zakaznikom sme k dispozicii s radou i pomocou. Je skoda ze ste sa na nas neobratila hned ako ste mali pochybnosti a uplne zbytocne ste vyhodili produkty, ktore boli v poriadku.
    Kazdopadne vam prajem krasny den a s pozdravom,
    vedenie spolocnosti Complete Care Investments s.r.o.

• Dobre ceny. Kvalitne vyrobky
    • Kurier smer Zilina a smer Rajec neprimerane spravanie

Som velmi spokojna

• dobrá cena,
    • ochota pri jednaní,
    • možnosť osobného prevzatia tovaru
    • široký výber spokojnosť s tovarom - kvalita tovaru,
    • cenová dostupnosť

Určiťe doporučujem,som maximálne spokojný.
    Na prehladnej stranke si vyberiem tovar a na druhy den si ho mozem vyzdvihnut. Rychle jednoduche. Presne co ocakavam od nakupovania.
    Tovar prišiel v poriadku a dokonca aj skôr, ako mal. Vrelo odporúčam.

• Nakup cez internet. Da sa platit kartou a tovar je dovezeny
    • Vsetko je akoby na kope bolo by dobre to este usporiadat

S nakupom aj komunikaciou som bola spokojna

• -priemerné ceny
    • -našla som čo som hladala
    • -kvalitné výrobky
    • -vysoké poštovné

v tomto obchode som sa rozhodla nakúpiť preto pretože mali priemerné ceny oproti iným obchodom. Obchod sa mi páči s dodaním tovarom, akurát sa mi nepáči poštovné ktoré je trochu vysoké.

• Mali k odberu na sklade mnou požadovaný tovar za najnižšiu cenu .
    • Osobný odber blízko bydliska.

Kúpil som čo som potreboval.