• Rozumné ceny
    • Dobrá komunikácia
    • Slabšie rozhranie e-shopu

• Skvely pristup a hlavne tam pracuju ludia, co sa vyznaju vo svojej praci a velmi radi poradia

Skvele ceny, pristup a ludia. Pred rokom som si objednaval komponenty na novy desktop pocitac, pre istotu som sa spytal, ci by nieco zmenili alebo podobne a skvelo poradili. Pocitac slape skvele, mal som bohuzial problem s grafikou, co bol vsak problem s celou radou danej grafiky. Po roku bez blocku a originalne balenia, promptne a bez naznaku neochoty mi ju vymenili za druhu, tentokrat iny typ, kde som iba dorovnal rozdiel. Aby som nebol bez PC, tak mi vybavili, ze az pri prebrati novej karty odovzdam svoju staru kurierovi. Dokym budu existovat, tak budem ich vernym zakaznikom.

• spoľahlivosť
    • bezkonkurenčné ceny (na internete nájdete pár obchodov s výhodnými cenami komponentov, ktoré spočítate na jednej ruke, comp4u je určite dlhodobo najlacnejšia a najspoľahlivejšia).
    • už vyššie spomínané skvelé ceny
    • komunikácia obchodu, ústretovosť pri mojom omyle v objednávke
    • prehľadnosť a dobrá orientácia na internetovej stránke

opätovne maximálna spokojnosť (myslím, že už môj 3. nákup od nich). Platba prebehla bez najmenších problémov s maximálnou ústretovosťou (omylom som odklikol oznam o platení vopred na účet, takže som tovar objednal s platbou na dobierku. Po mojom maily následne zaslali fakturačné údaje). Tovar prišiel v nepoškodenom obale a v 100% stave bez komplikácií.

• Super obchod - už som nakúpil viackrát
    • Dobré ceny
    • Ochota

Objednával som grafickú kartu a zdroj. Len čisto grafická karta bola oproti zelenému marťanovi lacnejšia o 120 Eur!! Pri cene 550 Eur je to sakra rozdiel. Odporúčam v prípade nerozhodnosti tovar vybrať na marťanovi podľa recenzii a potom šup objednať v Comp4you :-) Dlho som sa obával objednávať inde ale tento obchod ukázal, že vedia byť solidnou konkurenciou za dobré ceny

Super obchod, super ceny, urcite odporúčam

• rýchlosť vybavenia objednávky
    • dostupnosť tovaru

• Komunikacia-o vsetkom som bol dopredu informovany vzhladom k sucasnej situacii(korona virus)
    • Ziadne

• Výborná komunikácia v prípade zmien objednávky
    • Prehľadná stránka obchodu
    • Nic

• kvalita sluzieb
    • flexibilnost, promptnosť
    • kvalitne produkty
    • skvele ceny
    • pomalšia webstránka pri prezeraní tovaru

Uz zopar rokov mam skusenosti s tymto predajcom a mozem len vrelo odporučiť.
    Bezproblemovost s komunikaciou s predajcom, svižnosť, ústretovosť. Top ceny. Maximalna spokojnosť :)
    Maju kus pomalšiu webstránku, to je asi jediné, ale stoji to za to vsetko ostatné.

• Profesionálny prístup
    • Skvelá komunikácia
    • Promptné riešenie náhrady vadného komponentu

Kupoval som PC, ktorý mi firma aj zostavila. V prípade tovaru, ktorý nebol na sklade vedeli promptne ponúknuť alternatívy. BIOS bol aktualizovaný a zostava ako taká je bezchybná, nemali sme žiadne komplikácie.

• rychle dodanie
    • okamzite kontaktovanie pre ujasnenie sposobu dorucenia

Pozitivna skusenost z nakupu, uvital by som moznost osobneho odberu v KE pripadne zasielkovnu/GLS parcelshop/dhl parcelshop, aby som nemusel cakat za kurierom, ale vyzdvihnut si objednavku na mieste a v case, ktore mi vyhovuju

• Prehľadná stránka
    • Veľmi dobré ceny
    • Rýchlost dodania
    • Možno ešte trošku viac rozšíriť výber, ale to nieje veľký mínus

Super eshop, s dobrým a prehľadným vizuálom a kategorizáciou produktov. Super ceny, rýchle vybavenie a doručenie objednávky. Bol to môj prvý nákup v tomto eshope a dúfam, že nie posledný. Som spokojný a môžem odporučiť. Dúfam, že si obchod udrží nastavenú výšku kvality.

• Výhodné ceny

Dobrá cena - rýchle dodanie. Spokojnosť

• Rýchlosť dodania
    • Jednoduchá, prehľadná stránka
    • Prehľadné a úplné technické parametre produktu
    • Poštovné zdarma (nad 200 €)
    • Mierne menší výber tovaru
    • Menšia možnosť filtrovania produktov

• Rýchle doručenie.
    • Telefonicky ma vopred kontaktovali, aby potvrdili kompatibilitu objednaného tovaru. Thumbs up.

• Toto bol môj prvý nákup v obchode a zatial skúsenosť výborna
    • Asi najlepšia cenova ponuka na trhu
    • komunikativnost a porada
    • velmi dobre zabalenie zásielky
    • vopred som si overil dostupnosť komponentov cez mail bolo mi odpovedane že všetko maju a ako aj pisu na svojej stranke ked maju vsetko posielaju do 3 dni a tak sa aj stalo
    • trochu som sa bal o kvalitu zabalenia a kurierskej sluzby kedze objednavku ktorú som robil nebola najlacnejsia ale vsetko dopadlo dobre
    • odporucam tento obchod vsetkym ktory sa rozhoduju ci objednat bol som natom rovnako (1x za 1,2k a človek s nimi nema ešte skusenost ) ale treba prekonať predsudky že všetko za mna vyrieši alza ... tu trochu opatrne. uvidime ako to bude v pripade nejakej reklamacie tu sa vacsinou ukaze za co ktory ten obchod stoji.
    • takze zatial iba spokojnost

• rýchlosť
    • spoľahlivosť