Vyhodu neni ani aku dodat, jecto užasny obchod..

• Rychle dodanie tovaru

Tovar krasny kvalitny, velmi rychle dodanie, bez problemov. Doporucujem.

Obchod a komunikacia prebehla na vybornu. Kedze som potrebovala topanky dorucit rychlo na krst a boli v tom tyzdni sva sviatky tak som prosila obchod aby mi stihli dorucit topanky do dna kedy som ich potrebovala. Pani s ktorou som komunikovala bola velmi mila a ochotna a vysla mi v ustrety. Odporucam :)

• Kvalitný tovar za dobré ceny.
    • rozšíriť sortiment.

Spoľahlivý obchod s kvalitným tovarom s dobrými cenami.

• POHODLNOSť nákupu z domu

Rýchle dodanie, dobré ceny

• nakup z pohodlia domova a rýchle doručenie

Reakcia obchodu Colorfashion

Dobrý deň Ivanka, ďakujeme za 100% hodnotenie a som rada, že ste s nákupom u nás spokojná. Veľmi si vážime, že ste svoj nákup u nás ohodnotila pozitívne :) Mima majiteľka https://www.colorfashion.sk/

• pruznost
    • neviem

Reakcia obchodu Colorfashion

Dobrý deň, sme radi, že ste s nákupom u nás spokojná. Ďakujeme za kladné hodnotenie a prejavenú dôveru. Mima z https://www.colorfashion.sk

• prehladne stranky, rychle dodanie, ustretova komunikacia
    • neviem o ziadnych

kvalitny tovar, rychle dodanie, dobre ceny a ustretova komunikacia

Reakcia obchodu Colorfashion

• Vyhodna cena, na druhy den som mala tovar doma :) super!

super,doporucujem

• Kvalitné značky, dobré ceny

kupujem si značku s.Oliver pravidelne, v e-shope na Slovensku je dosť ťažko dostupná, som rada, že som objavila tento obchod

Reakcia obchodu Colorfashion

Sme radi, že ste u nás našla značku ktorú máte rada a ďakujeme za kladné hodnotenie :)
    Mima z https://www.colorfashion.sk

• Perfektnu komunikaciu a kvalitny tovar
    • Ziadne

Odporucam!!!!!

• Pohodlne z domova

Spokojnost

• Všetko super

Objednavajte!

Reakcia obchodu Colorfashion

Dobrý deň, ďakujeme za kladné hodnotenie a prejavenú dôveru. Mima z https://www.colorfashion.sk

• pohodlnosť predaj

Reakcia obchodu Colorfashion

Sme radi, že ste s nákupom u nás spokojná. Veríme, že aj v budúcnosti nájdete v našej ponuke to po čom túžite a dúfame, že nabudúce aj vo Vašej veľkosti :) https://www.colorfashion.sk/

• ceny sú nižšie

fajn

• veľký výber tovaru
    • obchod mal v ponuke to čo som potrebovala

Reakcia obchodu Colorfashion

Dobrý deň, veľmi pekne Vám ďakujeme za hodnotenie a veríme, že aj v budúcnosti nájdete v našej ponuke to, čo budete potrebovať :) S prianím pekného dňa Mima Čierna https://www.colorfashion.sk/

• 100% spokojnost.Urcite budem objednavat aj v buducnosti...

Reakcia obchodu Colorfashion

Dobrý deň, ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie a už teraz sa tešíme na Vaše ďalšie objednávky :)
    Mima https://www.colorfashion.sk/