Rýchlosť, spoľahlivosť...

• Veľmi ústretový, ďakujem

Rýchle vybavenie aj doručenie, maximálna spokojnosť. Hoci som sa obávala kombinácie keramického čajníka so železným ohrievačom, všetko bolo dobre zabalené. Kuriérska spoločnosť zabudla zaevidovať, že tovar bol doručený, tak mi majiteľka osobne telefonovala, aby zistila stav. Zaplatila som vopred cez internet, všetko bez problémov.

Nemám čo dodať bolo to rýchlo dodané bez problemov

Výborná kombinácia s obchodom, pani mi volala že momentálne je kolekcia vypredaná ale sa budú snažiť aby čím skôr mi bol tovar dodaný. O týždeň som mala ćaje doma. Ďakujem za výborné čaje.

• Rýchle doručenie.
    • Výrobok zodpovedá popisu.

rychlost,,perfektne zabalene,možem len doporučit

Reakcia obchodu Čokosvet

Teší nás Vaša spokojnosť a odporúčanie ďalším zákazníkom. Radi Vás opäť obslúžime.

• velmi dobře zabalené

Reakcia obchodu Čokosvet

Ďakujeme za pochvalu, tešíme sa na Váš ďalší nákup.

• Aj keď som si priplatila za dovoz krehkého materiálu, aj tak dorazil napuknuty.

Reakcia obchodu Čokosvet

Dobrý deň, je nám ľúto, že čokoládová lopta Vám prišla "napuknutá". Je len na škodu veci, že ste nám tovar nereklamovali. Riešili by sme reklamáciu na pošte keďže tovar bol poslaný ako krehký.

• Rychlost dodania, spokojnost

• maximálna ochota a ústretovosť, skvelá ponuka sortimentu

• tovar na dobierku je to super

Nakupovala som prvý raz a bola som spokojná. Tovar bol doručený v termíne, bol vynikajúco zabalený a presne taký ako bol vyobrazený. Všetko bolo k mojej spokojnosti

• široký výber tovaru
    • páčia sa mi najmä vtipné darčekové balenia

• Faktura bola zaslana na dodaciu adresu (mal to byt darcek) a nie objednavatelovi(fakturacnu adresu)

Reakcia obchodu Čokosvet

Škoda, že ste do poznámky neuviedli, že sa jedná o darček, pretože do balíka automaticky pribaľujeme faktúru. Na základe Vašej pripomienky sme zaviedli službu "Darček priamo oslávencovi".

• kvalitné čokolády
    • široká ponuka
    • ochota

Odporúčam

Super, velmi som bola s tovarom spokojna.

• Super reklama, pekné priestory, koncept, ochota + snaha, parádny nápis cokosvet na budove, pekný dizajn čokolád
    • Jediná a veľká nevýhoda, čokoláda bola mastná a vôbec nám nechutila. Obe.

Služby a dizajn sú super, avšak ak máte radi niečo na štýl čokolád zo supermarketov, a nie také mastnejšie, horké, tak Vám nezachutí.

Reakcia obchodu Čokosvet

Čokolády ktoré ste si zakúpili získali množstvo medailí na mezinárodných súťažiach.

Získané ocenenia z medzinárodných súťaží:

-brondzová medaila, Academy of Chocolate, Londýn, 2011, Bean to Bar – Best Dark Bar
    -strieborná medaila, Academy of Chocolate, Londýn, 2009, Best Milk Chocolate Bar
    -brondzová medaila, Academy of Chocolate, Londýn, 2009, Best Milk Chocolate Bar
    -prvé miesto, Salon du Chocolat, Paříž, 2009
    -zlatá medaila – Great Taste Award, Guild of Fine Food Association, Londýn, 2008
    -zlatá medaila, Academy of Chocolate, Londýn, 2007, Best bean to bar
    -strieborná medaila, Academy of Chocolate, 2007, Best bean to bar
    -prvé miesto, Salon du Chocolat, Paříž, 2005
    -prvé miesto, Salon du Chocolat, Paříž, 2003

Je nám ľúto, že Vám čokoláda Michal Cluizel a Bonnat nechutila.