• nakúpil v obchode Čiapkovo.sk pred 2 týždňami

• Ďakujem este raz velmi krasne za balicek. Veľká spokojnost, bezproblémova komunikácia.
  • nakúpil v obchode Čiapkovo.sk pred 2 týždňami

• Elektronicky obchod s rýchlou dodávkou a vysokou kvalitou tovaru

• Rýchlosť komunikácia, milá predávajúca

Vrelo odporúčam.

• nakúpil v obchode Čiapkovo.sk pred 2 mesiacmi

• Široký výber a rýchle dodanie
    • Kvalitné, originálne a nádherné čelenky či čiapky :). Už mám doma väčšiu zbierku a isto si ešte objednám.
  • nakúpil v obchode Čiapkovo.sk pred 1 mesiacom

• Rýchle vybavenie objednávky, bezproblémová komunikácia, majiteľka e-shopu čiapkovo je úžasná osoba, milá a ústretová, a týmto jej chcem veľmi pekne poďakovať a popriať veľa úspechov.
  • nakúpil v obchode Čiapkovo.sk pred 1 mesiacom

• Veľmi milá a ochotná predávajúca. Všetky produkty sú v top kvalite . Za mna maximálna spokojnosť
  • nakúpil v obchode Čiapkovo.sk pred 1 mesiacom

Nečakala som také rýchle dodanie, s tovarom som nadmieru spokojná. Len tak ďalej, držim palce :)

• Veľmi rýchle odoslanie
  • nakúpil v obchode Čiapkovo.sk pred 2 mesiacmi

• Skvelá komunikácia, rýchle dodanie tovaru, veľá spokojnosť so samotnou kvalitou výrobku :)
  • nakúpil v obchode Čiapkovo.sk pred 2 mesiacmi

• Ja som veľmi spokojná a potešilo by ma, keby bolo viac druhov tovaru v mama a dcéra

• Krásná čelenka
    • Perfektně sedí
    • Rychlé dodáni
    • Velká spokojenost
    • Žádná
  • nakúpil v obchode Čiapkovo.sk pred 2 mesiacmi

Som veľmi spokojná, prijemne prekvapená, ako bol tovar pekne zabalený, aj materiál príjemný ...
    Som spokojná som so všetkým, odporučila by som aj ostatným :)

• nakúpil v obchode Čiapkovo.sk pred 2 mesiacmi

• Krásne balenie, kvalitne veci, rýchle dodanie
  • nakúpil v obchode Čiapkovo.sk pred 2 mesiacmi

• Bohužel obchod neuvádí, ze kromě poštovného ze Slovenska do České republiky, zaplatíte kromě pošty 5,50 € ještě výběrčí přímo u přepážky, a to 2,50 €. S tím jsem se zatím nikdy nesetkala, pokud bych to věděla, myslím si, ze by to me rozhodnutí ke koupi výrazně ovlivnilo ...

Čepička je krasna, ale bohužel je z tak řídké bavlny, ze mám strach “kolik” nošení vydrží.. chtěla jsem ji na zimu, bohužel má hloupost, ze jsem si více neprostudovala složení. Za ty peníze, velmi drahy kousek módy. Handmade čepice mám i od jiných výrobců, cena totožná, ale kvalitou jsou úplně někde jinde. Bohužel ...

• nakúpil v obchode Čiapkovo.sk pred 2 mesiacmi

• Maximalna spokojnost, rychle dorucenie, kvalitny material. Odporucam vsetkym!
  • nakúpil v obchode Čiapkovo.sk pred 3 mesiacmi

Super ceny rychle dodanie super material velka spokojnost

• nakúpil v obchode Čiapkovo.sk pred 3 mesiacmi

objednávala som prvý krát, všetko od objednávky po doručenie v poriadku, bez prekážok

• nakúpil v obchode Čiapkovo.sk pred 3 mesiacmi

Prvý krát som nakupovala,ťažko je vyjadriť objektívny názor.

• nakúpil v obchode Čiapkovo.sk pred 3 mesiacmi

Veľká spokojnosť ! Odporúčam túto stránku . Na tovar som dlho nečakala a všetko prišlo v poriadku . Veľmi sa mi čiapky páčia .

• rýchle doručenie