Reklama

Zobraziť recenzie

Recenziu na tento obchod môžu písať iba overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií. Hodnotenie je možné zadať vyplnením dotazníku spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe. Viac o Overené zákazníkmi.

Zákazníci pri obchode za posledný polrok najčastejšie zmieňujú

  • Odporúča obchod

    100 %

    Tovar mi bol dorucerny velmi rychlo a v uplnom poriadku..Utcite v buducnosti budem rad u vas nakupovat

  • Odporúča obchod

    100 %

    • Rýchle dodanie tovar bez poškodenia

    Spokojnosť objednám si aj nabudúce

  • Odporúča obchod

    100 %

    • Super ceny
    • Rýchle dodanie
  • Odporúča obchod

    100 %

    • Super
  • Odporúča obchod

    100 %

    • Obchod je super rýchla dodávka

    Horšie je vydajom otvorené od 9-15,30 po starom po novom 10-15,30 to je už len pracovná doba.Že na Slovensku je zle!!!!!!!

  • Odporúča obchod

    100 %

    • Promtný prístup
  • Odporúča obchod

    100 %

    Tovar dorazil za 3 dni

    Som spokojný ako rýchlo dorazila objednávka

  • Odporúča obchod

    100 %

    Rýchle a promtné dodanie !

  • Odporúča obchod

    80 %

    jednoduchy naup jednom mieste

  • Odporúča obchod

    100 %

    • Objednával som prvý krát ale musím povedať velka spokojnosť
  • Odporúča obchod

    100 %

    • Brutálne rýchle vybavenie
  • Odporúča obchod

    100 %

    • +
  • Odporúča obchod

    100 %

    Tovar dorazil za 5 dní

    Komunikácia a info o dodávke, všetko ok.

  • Odporúča obchod

    100 %

    spokojnost

  • Odporúča obchod

    100 %

    Tovar dorazil za 5 dní

    • Super obchod , super ceny. Odporučám.
  • Odporúča obchod

    100 %

    Tovar dorazil za 5 dní

    • Rýchle dodanie.
  • Odporúča obchod

    100 %

    Dobrá cena, rýchle dorucenie, čo viac dodat, už len nech chytaju...

  • Odporúča obchod

    100 %

    • Rýchle doručenie
    • Tovar ako na stránke
    • Výhodná cena
  • Odporúča obchod

    100 %

    • Výborná spolupráca rýchle dodanie
  • Neodporúča obchod

    60 %

    Tovar dorazil za 5 dní

    Tovar došiel poskodeny neviem presne hodnotit no som sklamany kedze to bolo kupovane ako darcek a muselo to ist obratom na reklamaciu tak uvidime ako to dopadne dalej….