Reklama

Zobraziť recenzie

Recenziu na tento obchod môžu písať iba overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií. Hodnotenie je možné zadať vyplnením dotazníku spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe. Viac o Overené zákazníkmi.

  • Odporúča obchod

    100 %

    Veľmi chutne,
    rýchle doručenie,
    môžem len odporúčať !!!

    Reakcia obchodu CeliKlasika

    Ďakujeme za pozitívnu reakciu. Teší nás, že Vám od nás chutí.

  • Odporúča obchod

    100 %

    Tovar dorazil za 1 týždeň

    Tovar bol doručený rýchlo. Veľká spokojnosť.

    Reakcia obchodu CeliKlasika

    Ďakujeme.

  • Odporúča obchod

    100 %

    • Rýchlosť.

    Reakcia obchodu CeliKlasika

    Ďakujeme.

  • Odporúča obchod

    100 %

    • Milujem ich makovník a tvarohový koláč, majú fantastickú šťavnatú chuť.

    Reakcia obchodu CeliKlasika

    Veľmi nás teší, že Vám chutí. Ďakujeme za pozitívne hodnotenie.

  • Odporúča obchod

    100 %

    ok

  • Odporúča obchod

    80 %

    Tovar dorazil za 1 týždeň

    Určite je to lacnejšie, ako z obchodu. A z toho dôvodu to objednavam. Tu stoji chlieb 4,65 a u nas v obchode ten isty 6,40.

  • Odporúča obchod

    100 %

    Tovar dorazil za 1 týždeň

    • Spoľahlivosť,korektná komunikácia

    Spoľahlivý,bezproblémové rýchle doručenie,výborná kvalita tovaru,kuriér by sa mohol telefonicky ozvať v predstihu s približným časom doručenia.

  • Odporúča obchod

    100 %

    Ešte som neskúšala výrobky,ale verím,že budú dobré.Ďakujem predajcovi.

  • Odporúča obchod

    100 %

    Tovar dorazil za 1 týždeň

    Spokojná naa 100 %

  • Odporúča obchod

    100 %

    Všetky bezgluténové produkty, ktoré objednávame z Námestova sú veľmi kvalitné a chutné. Ďakujeme s úctou.

  • Odporúča obchod

    100 %

    Tovar dorazil za 1 týždeň

    • Úžasná chuť chleba, buchiet

    Výborný chutný tovar, odporúčam

  • Odporúča obchod

    100 %

    Tovar dorazil za 4 dni

    Skúsenosti mám veľmi dobre, sú ochotný, ústretový.

  • Odporúča obchod

    100 %

    Tovar dorazil za 5 dní

    Spokojnosť, odporúčam

  • Odporúča obchod

    100 %

    Tovar dorazil za 1 týždeň

    Spoľahlivý doručenie richlý

  • Odporúča obchod

    100 %

    • vždy čerstvé
    • odporúčam
  • Odporúča obchod

    100 %

    Produkty nám veľmi chutili. Objednám nabudúce.

  • Odporúča obchod

    100 %

    Tovar dorazil za 1 týždeň

    Výrobky sú super, chuť chleba výborná a panie veľmi milé a ústretové, ochotné vždy pomôcť

  • Odporúča obchod

    100 %

    Tovar, ktorý objednávame opakovane dlhodobo odporúčame nášmu okoliu

  • Odporúča obchod

    100 %

    Prvý raz som objednávala bezlepkové potraviny, bola som spokojná s komunikáciu, ústretovosťou.

  • Odporúča obchod

    100 %

    • Som spokojná s obchodom

    Výrobky sú výborné len keby sa dalo vyzdvihnúť osobne podľa mňa poštovne drahe