• Veľký vyber
    • Knihy co uz sa nedali zohnat
    • Fajn ceny

Okamžitá reakcia na objednaný tovar a žiadosť o informáciu.

• knihy bezpečně zabaleny
    • milý dárek k tomu
    • oceňuji informativnost

Odporúčam knihy mi boli doručené expresne rýchlo aj s darčekom. Srdečne ďakujem.

• Rychlý a spolehlivý obchod.

• Rýchlosť vybavenia objednávky na 1

• Veľmi rýchle vybavenie objednávky, osobný prístup, som maximálne spokojná.

• dobrý výber
    • maximálna spokojnosť

• Tím obchodu tvoria ústretoví ľudia, ktorí svoju prácu robia s ozajstným záujmom.

Rýchlo, efektívne, pohodlné a ešte aj darček poslali.

Rýchle dodanie. Dokonca som dostala darček.

Perfektný predajca a profesionálny prístup, široký výber, dobré ceny.

Reakcia obchodu Čas na ticho

V prípade akýchkoľvek otázok nás môžete kontaktovať na e-mailovej adrese [email protected].

Ďakujeme Vám za nákup, Čas na ticho.

• super obchod, rýchle dodanie, fajn cena

Ďakujeme Vám za nákup, Čas na ticho.

veľmi ochotný team, rýchla expedícia

Ďakujeme Vám za nákup, Čas na ticho.

Rýchlo spracovaná objednávka a doručenie

• Rychle dodanie
    • Dobra komunikacia

K objednávke pridali darcek :-)

Reakcia obchodu Čas na ticho

vážime si Váš záujem a ďakujeme za vyplnenie krátkeho dotazníka. Veľmi nás teší, že ste sa podelili o Váš zážitok z nakupovania u nás. Sme radi, že Vám bol nákup rýchlo doručený. Prajeme príjemne čítanie vybranej knihy.

Rýchle dodanie.dobra komunikácia.spokojnost

• mali aj inde vypredanú knihu

Pred 10 rokmi som navštívil toto kníhkupectvo . Od vtedy som nikde nekupoval knihy. Skvelý servis , skvelý majitelia a vždy skúsia nájsť všetko čo hľadáte.