• Objednávku som mala druhý deň doma, sadol aj odtieň ďakujem

• Kvalitný tovar

• Realne fotografie napr ofin by pomohli lepsie dopasovat k vlasom zakaznikom

Tovar bol dodany sice neskor, ale s tovarom som spokojna, kvalita vynikajuca.Otienom som sa trafila s cim som bola na važkach.

• Skoro vypredany tovar

Komfortný vyber vyrobkov, rychla a mila komunikácia

• Som veľmi spokojná

• kvalita,ochota,rýchle dodanie

• Kvalita a rýchle doručenie
    • Milá trpezliva a vždy ústretová predavajuca. Martinka vie dobre poradiť dala by som jej nekonečne veľa hviezdiciek. Nakupujem u vás už pár rokov a spokojnosť nadovšetko.

• Rýchle odoslanie
    • Super komunikácia
    • Pekne a profesionálne zabalené

Veľká spokojnosť s obchodom. Skvelý prozákaznícky prístup, neskutočná ochota, výborná kvalita vlasov, prijateľné ceny, schopnosť prispôsobiť objednávku podľa požiadaviek zákazníka.
    Jana

• Okamžitá komunikácia
    • Poradensrvo

Tento obchod môžem len odporučiť. Výborná komunikácia, ochota poradiť, na každý mail pani odpovedala obratom. Tovar prišiel v dohodnutom termíne pekne zabalený aj darčekom. Kvalita tovaru výborná, všetko zodpovedalo popisu. Objenávala som už 2x a určite nie naposledy. Vlásky mi urobili obrovskú radosť a splnili vysoké očakávania.

Slabý výber farieb.

• Milý prístup

Rýchle dodanie, kvalitný tovar

• Skvelá komunikácia s predajcom
    • Bleskové dodanie tovaru

• Promptné vybavenie objednávky a milé zaobchádzanie s klientom

Super

Spokojnosť maximálna, p. Martinka veľmi milá a ústretová, klobúk dole!Nemám čo vytknúť! Ďakujem veľmi pekne aj za darček! Odporúčam všetkým

Veľmi dobrá skúsenosť ... Produkty super a predávajúca jedna milá osôbka ... Odporúčam. ..

• Dobré ceny v porovnaní s inými eshopmi
    • Zamestnanci sú veľmi ochotní poradiť
    • Vlasy sú naozaj pravé, dajú sa farbiť aj stylovať- nikto nevidí že to nie sú moje práve vlasy potom ako som ich nafarbila.
    • Vždy dostanem nejaké malé darčeky k objednávke čo poteší
    • Vlasy nie sú veľmi kvalitne zošité s klipmi (pri prvej objednávke som musela znovu zašívat spoje po pár týždňoch lebo vlasy vypadávali)