• Osobní přístup

• Rychle dodanie
    • Najlepsie ceny
    • Velmi dobre vydajne miesto
    • Prehladny eshop

Super ceny, milý prístup, ochotní personál, super poradia čo a ako

Super odporucam.

• Dobrá cena a doručenie až do domu

• Dobre ceny. Super poradenstvo.

Odporúčam. Super obchod. Dobre poradia a je tam aj servis.

• ústretovosť

Ochotný,promtný a ústretový personál. Pri komunikácii boli veľmi pohotoví a rýchly.Pri kúpe Bicykla som dostal aj
    niekoľko prezentov navyše.

Reakcia obchodu Cajglovo

Ďakujeme, sme veľmi radi že sa Vám nákup u nás páčil.

• Objednal som 6 položiek na stránke Cajglovo, prišlo povrdenie objednávky..a o 3dni vyjadrenie,že mnou objednaný tovar nemajú na sklade a nemá ho ani výrobca.Tie veci som súrne potreboval,takže z mojej strany hodnotím obchod ako totálny prepadák!

No coment..

Veľmi zlá skúsenosť. Objednávka na tovar "na sklade" odoslaná 9.12.17. Potvrdzujúci email o objednávke, ktorá "sa spracováva" dorazil hneď, ale to bolo jediné čo mi z Cajglovo prišlo. Dnes je 30.12.17 a neprišlo mi žiadne iné potvrdenie, ani tovar. Ak info na stránke o dostupnosti tovaru nebola aktuálna, tak základ slušnosti je aspoň o tom informovať zákazníka.

Reakcia obchodu Cajglovo

Ospravedlňujeme sa za vašu zlú skúsenosť. Jednalo sa o drevené sánky, ktorých bol na začiatku zimy a hlavne pred sviatkami veľký nedostatok, výrobcovia nestíhali sánky vyrábať, a meškali dodávky. Ešte raz sa vám ospravedlňujeme. Naše služby pre vás zlepšujeme každým dňom, aby sme sa vyhli podobným situáciám.

Max spokojnosť

• komunikuju ASAP

• výborné ceny
    • rýchle vybavenie objednávky

Reakcia obchodu Cajglovo

Veľmi pekne ďakujeme za vašu recenziu. Naše služby sa snažíme stále zlepšovať

Dlhý čas dodania

• široký sortiment
    • vyššie ceny

Obchod ponúka široký sortiment pre bicykle, ale za cey zvyčajne vyššie ako konkurencia

- boli velmi ustretovi a pockali po otvaracich hodinach, aby som si vyzdvihol tovar

Objednávala som dvakrát pitný vak, na sklade mali iba jeden kus, tak mi navrhli iný za vyššiu cenu, predtým tovar už bol zaplatený. Odoslali ihneď a doplácala som na účet. Komunikácia veľmi rýchla.