Veľmi krásne napísané informácie o čajoch, na čo slúžia, príchuť, pôvod, proste super. Platila som kartou, hneď ako prebehla platba, mi bol poslaný email, že je objednávka na ceste, a o cca dva dni na to ako som si ich objednala, som ich už aj mala. Super!

Reakcia obchodu Caje.sk

Ďakujeme a sme radi, že ste nakúpili práve v našom obchode. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu.

• Rýchly, bezproblémový

S pozdravom a prianím pekného dňa Čaje.sk

• Dobrý výber a kvalita tovaru

Rýchle dodanie

S pozdravom a prianím pekného dňa Čaje.sk

V obchode nakupujem pravidelne a nikdy ma nesklamali.
    Čaje, káva aj koreniny sú kvalitné a za dobrú cenu

• super rýchlo

• Zatiaľ Ok. Je to môj prvý nákup

S pozdravom a prianím pekného dňa Čaje.sk

Po objednávke som mala rýchlo dodaný tovar, prišlo mi kompletne vsetko aj riadne zabalené, objednavku som robila rano a tovar som mala hned na druhý den, s obchodom som spokojná.

S pozdravom a prianím pekného dňa Čaje.sk

• Rýchle vybavenie objednávky a odoslanie

Vsetko ok

S pozdravom a prianím pekného dňa Čaje.sk

rýchle dodanie, dobrý výber čajov, odporúčam

S pozdravom a prianím pekného dňa Čaje.sk

obchod s kvalitnými čajmi, nakupujem pravideľne

• Super komunikacia obchodu

S pozdravom a prianím pekného dňa Čaje.sk

Ľahké orientovanie sa na web stránke a rýchle dodanie. Celkovo som veľmi spokojná a čaje sú výborné. Určite odporúčam

S pozdravom a prianím pekného dňa Čaje.sk

• Tovar rychlo doruceny a aj cerstvy caj vonavy

Som spokojná

S pozdravom a prianím pekného dňa Čaje.sk

Skvelé čaje aj ceny a rýchle dodanie.

S pozdravom a prianím pekného dňa Čaje.sk

• Tento obchod som si vybrala na všetky moje ďalšie nákupy čaju.

Obchod neponúka možnosť doručenia na poštu. Musím čakať na kuriéra, čo mi nie vždy vyhovuje.

• veľmi dobrá kvalita

S pozdravom a prianím pekného dňa Čaje.sk

rýchle dodanie tovaru, výborná kvalita čajov a kávy, rozumná cena, široký výber