• Veľký výber kávy a kavových doplnkov . Rýchla dodacia doba. Ochota personálu pri výbere.
    • Zatial som žiadne nenašiel.

Výborný obchod s kávou . Veľký výber a priateľná cena, ochotný personál. Určite odporúčam .

Po kazdej szranke spokojnost.

• pohodlny nakup
    • prehladny
    • velky vyber

pohodlny nakup
    prehladny
    velky vyber

• Rýchla komunikácia v prípade dopytu - obratom som dostala odpoveď na môj e-mail. Informácie boli nad moje očakávanie. Bola som veľmi spokojná. Prajem všetko dobré.

Reakcia obchodu Cafepoint

Dobrý deň, ďakujeme za Váš názor. Aj v budúcnosti sa budeme snažiť o Vašu úplnú spokojnosť. Cafepoint.sk

• vsetky
    • ziadne

super

• Komunikacia, spracovanie a odoslanie objednavky

vynikajuci obchod

• rýchle dodanie,
    • profesionálny prístup,
    • telefonické pordenstvo

Po telefóne mi bolo
    poradené, tovar mi bol doručený na druhý deň. Bola som veľmi spokojná:-)

Reakcia obchodu Cafepoint

Dobrý deň, ďakujeme za Váš názor. Aj v budúcnosti sa budeme snažiť o Vašu úplnú spokojnosť. Tím Cafepoint.sk

Akciové produkty nájdete na http://www.cafepoint.sk/akcie?utm_source=heur%C3%A9ka&utm_medium=reakcia&utm_campaign=heureka

• Pre znalcov kávy veľký výber, každý si príde na svoje.
    • nemá

Absolutne doporučujem

• Rychle dodanie az domov.
    • Netreba nikam chodit.
    • Pohodlna objednavka z domu.
    • Pri objednavke malych mnozstiev, drahe postovne.
    • Neda sa riadit casom aky stanovi kurier, stanovil prilis velke casove rozmedzie a aj tak prisiel neskor.

Pohodlne objednanie, dodavka v rychlom case az domov.
    Kurier bol velmi ochotny,tovar mi vyniesol az na 4.poschodie.
    Nevyhoda len v zosynchronizovani sa s kurierom - prisiel neskor ako povedal.

• vyborna komunikacia, rychle dodanie, urcite sa do tohto obchodu vratim
    • Nemal ziadne, tovar, ktory som si objednala nemali tak mi ponukli, ze bud ho objednaju alebo si mozem zobrat inu alternativu, ktoru mi odporucili. Zobrala som si alternativu a nelutujem.

Ochota a vyborna komunikacia.

• rýchlosť a presnosť
    • už sme osobne nakupovali predtým
    • mohli sme si vybrať z rôznych produktov

Mali sme už skúsenosť z osobného nákupu.
    Sme spokojní.
    Ano, odporúčala.
    Kvalitný tovar a rýchla doba doručenia.

• Kvalitu.

Treba vyskúšať.

• online nakup, rychle vybavenie objednavky, kvalitny tovar,

Odporucam. Tovar kvalitny, vybavenie objednavky rychle a jednoduche.

• Korektnosť, rýchlosť.

bol som velmi spokojny...tovar nemali na sklade a do 2 dni uz bol pripraveny..

• prehľadnosť, dobrá komunikácia
    • zatiaľ nepoznám

dobrý obchod

• - milá komunikácia - obsluha
    • - Nemá veľmi pekné výrobky - konkrétne kávovary typu koťogo, ktorý som kupovala...

- kúpila som výrobok z tohto obchodu pretože bol za lepšiu cenu ako inde, ale už by som to neurobila, nakoľko sa mi nepáči veľmi prevedenie a zlupuje sa mu farba.. Takže cena ani nebola výhodnejšia, len výrobok je menej kvalitný ...

Vážená zákazníčka,
    Vami zakúpený moka kávovar GAT Rossana 3 je spoľahlivým talianskym moka kávovarom za veľmi atraktívnu cenu. Od žiadneho moka kávovaru však nie je možné očakávať, že sa po čase jeho používania na otvorenom ohni nezanesie sadzami z vonkajšej strany, resp. nezačne sa postupne odlupovať farba, to je prirodzený dôsledok jeho používania. Používaním dochádza k prirodzenému opotrebeniu. Problém odlupovania sa farby vplyvom priameho ohňa nenastáva pri hliníkových a čisto nerezových kávovaroch.

Pekný deň želá Cafepoint.sk

• Veľmi dobrý výber káv a príslušenstva, kvalita tovaru, výborná komunikácia so zákazníkom
    • Vysoké nároky a nízke zľavy vo VIP klube, prehľadnosť a vizuál na webstránke je dobrý ale dá sa ešte skvalitniť.

Aktuálne jeden z najznámejších obchodov v oblasti kávy, veľmi dobrý výbwer tovaru, kvalitná ponuka.

• serioznost
    • ziadne

super

• kvoli kvalite kavy
    • podla mna nema

maju kavu, ktoru som inde nenasla a vyhovuje mi