• Rýchla dodacia doba, tovar bol na ďalší deň doma
    • Príjemná komunikácia
    • Darček k objednávke

Reakcia obchodu Buratino

Sme radi, že váš nákup prebehol v poriadku a že tovar k vám dorazil v takom krátkom čase. Ďakujeme za hodnotenie a veríme, že sa na náš e-shop ešte prídete niekedy pozrieť. Budeme sa tešiť.

• rýchle a jasné jednanie, nie je čo vtknúť

Reakcia obchodu Buratino

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie. Sme radi, že ste boli s nákupom spokojná a veľmi nás poteší, ak sa k nám ešte prídete pozrieť a niečo pekné si vyberiete.

• Rýchle doručenie, darček k nákupu, ktorý sme ani nečakali a veľmi nás potešil, ekologické balenie, kartička s oslovenim a poďakovaním za nákup.

Veľmi dobrý nákup, nakupovali sme druhýkrát a určite ešte budeme.

Reakcia obchodu Buratino

Úprimne nás teší, že ste boli spokojná s nákupom a budeme veľmi radi, keď k nám ešte prídete nakúpiť. Ďakujeme za milú recenziu.

• Rychle dorucenie, informovanost
    • Zaslanie na postu ktoru mam daleko, pricom som mala uvedeny box.

Reakcia obchodu Buratino

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie, aj keď nás mrzí problém s poštou.
    Nie je ale v našej moci ovplyvniť konanie pošty.
    My sme Vám zásielku zaslali do BalíkoBOXu LIDL, Bajzova, ale pošta vám balík presmerovala na poštu Žilina 8, keďže BalíkoBOX bol nedostupný/plný.

• Rýchlosť
    • Komunikatívnosť
    • Zastihnuteľní na telefóne
    • Ochota

Objednávka nebola cenovo zaujímavá pre predávajúceho a aj napriek tomu ochotne vybavil doskladnenie hračiek.
    Ďakujeme ešte raz krásne. Určite u Vás opäť nakúpime.

Reakcia obchodu Buratino

Ďakujeme za hodnotenie aj ocenenie našej práce. Radi sme vám pomohli s dodatočným naskladnením vĺčikov pre deti. Veríme, že sa deťom páčili.

• Rýchle dodanie a najmä vynikajúci prístup pri riešení problémov
    • žiadna

Reakcia obchodu Buratino

Ďakujeme za kladné hodnotenie a veľmi nás teší, že sme malú komplikáciu s magnetickými písmenkami vyriešili k obojstrannej spokojnosti. Radi vám opäť poradíme a pomôžeme pri nákupe.

• Rychle dorucenie, dosledne zabalene aj s milym pozdravom rucne napisanym, darcek navyse

Urcite odporucam.

Reakcia obchodu Buratino

Srdečne ďakujeme za pozitívne odporúčanie. Sme radi, že všetko bolo v poriadku a pozdrav od nás vás potešil.

• Rýchle doručenie.

Rýchle doručenie.Som veľmi spokojná.Darček ma príjemne prekvapil, ďakujem. :) <3

Reakcia obchodu Buratino

Ďakujeme za hodnotenie. Úprimne máme radosť, že ste boli s nákupom spokojná a veríme, že sa do nášho e-shopu ešte vrátite. Budeme sa tešiť na vašu návštevu.

• Veľmi rýchle doručenie

Reakcia obchodu Buratino

Sme veľmi radi, že ste boli s nákupom aj s rýchlosťou doručenia spokojná. Ďakujeme za váš nákup aj hodnotenie.

• Všetko prebehlo veľmi rýchlo

Reakcia obchodu Buratino

Ďakujeme za pozitívnu spätnú väzbu a veľmi radi vás opäť niekedy rýchlo a k spokojnosti obslúžime.

• Veľmi seriózne jednanie, milý príjemný prístup, rýchle dodanie

Seriózne jednanie na čom sme sa dohodli to platilo.

Reakcia obchodu Buratino

Teší nás, že sme vyriešili trochu "zamotanú" situáciu s vašou objednávkou k vašej spokojnosti. A veríme, že sa ešte niekedy v našom e-shope zastavíte. Budeme veľmi radi.