• veľmi dobrá a prehľadná prezentácia produktov na stránke,
    • promptné doručenie tovaru
    • doriešiť vrátenie tovaru, t.z. pripravené podklady pre zákazníka, pre možnosti vrátenia tovaru v obdržanom balíku, zvýšenie komfortnosti vrátenia.

rýchle doručenie

• Ochota pri informácií o tovare,rýchlosť dodania

Absolutne bez pripomienky ! Ev. i vyskytnuvsia sa reklamacia-vymena velkosti tovaru riesena absolutne bez pripomienky-OK.

• dobre

• rýchle, bezproblémové doručenie, dobrá kvalita i cena

Rýchle bezproblémové dodanie.Spokojnost maximalna

• Bol to môj prvý nákup nebola som spokojná nie vinou obchodu ale nohavice mali výrobnú chybu ľavá strana nohavíc bola o 3,4mm užšia ako pravá .boli priúzke a nepohodlné.Obchod ako taký doručil zásielku včas a dúfam ,že moju reklamáciu vybaví v krátkom čase i keď je to týždeň od vrátenia balíka a dodnes neodpovedali.

všetko prebehlo hladko, bez žiadnych problémov.

• Kvalitne vyrobky sirsieho sortimentu na jednom mieste s prikladnym popisom, po sezonnych zlavach prijemna nakupna cena, prikladna komunikacia s obchodom i administrativa okolo objednavky a dodavky, pri rieseni ev. problemu zaujem obchodu problem riesit a vyriesit bez zbytocneho prietahu, prekvapiva cezhranicna rychlost dodania
    • Plna spokojnost, cize nevyhodu nenachadzam

• Dobre ceny, rychlost dodania

• Prehladny eshop
    • Ochotna zakaznicka podpora
    • Dobre ceny

Vsetko super, odporucam

• Pred 10 dnami som zadala objednávku, ktorá bola prijatá a potvrdená, no do dnešného dna som tovar neobdržala, aj napriek tomu, že som poslala dva emaily, na ich info stránku, že čo sa deje, vôbec mi neodpovedali, takže v piatok som 5.6. som asi 3X volala na ich kontaktné číslo ale nikto mi nezobral telefon.... Takže vôbec neviem , čo si mám o tom myslieť, či mi ešte tá objednávka platí a tovar bude dodaný????

Obchod nereaguje, tovar nedorazil.

• Prehľadnosť
    • Šírka sortimentu

• Super,,,,spokojnaaaaaa

Rýchle dodanie, kvalitný tovar

S obchodom som spokojná, objednávka bola vybavená a doručená behom chvíle.

spokojný