Náramok je naozaj krásny a veľmi som sa potešila keď dorazil. Splnil moje očakávania čo sa týka vizuálnej stránky. Celkovo balíček dorazil do 3 dní. V tomto smere veľká spokojnosť. Avšak po dvoch týždňoch nosenia náramku (podotýkam že pracujem v kancelárii a nerobím nič manuálne a po príchode z prace som náramok vždy skladala z ruky dole), sa uvoľnil na náramku kĺb. Neviem prečo, no teraz teda náramok je voľný a labilný. Nenosím ho. Je to smutné, lebo ešte nikdy sa mi nič také nestalo. Späť som ho do obchodu neposielala, keďže to treba posielať do Prahy a v prípade, ak by sa preukázalo, že náramok som si poškodila sama, ešte by som hradila aj opravu (... ak som pochopila správne obchodné podmienky). Len nerozumiem ako sa môže náramok, ktorý je pevný takto roztiahnuť (mám 56 kg a celkom štíhle ruky).

Reakcia obchodu Buka.sk

velmi nás mrzí, že máte náramek rozbitý. V podobných případech je vhodné nás co nejdříve kontaktovat. Závada se občas může vyskytnout, reklamace řešíme obratem s ohledem na co nejlepší řešení pro zákazníka. Šperk buď opravíme, vyměníme, nebo vrátíme peníze. Spojíme se s Vámi a dořešíme tuto nepříjemnost.
    Děkujeme

• Rychle dodanie tovaru
    • Neviem

Doprava nieje zdarma. Inak OK.

Reakcia obchodu Buka.sk

děkujeme z aVaše hodnocení a za nákup na Buka.sk.
    Doprava zdarma je pro nákupy od € 20 a platí pro dopravu: Výdajné miesta Packeta.sk.
    Za ostatní způsoby dopravy se platí podle ceny konkrétních dopravců.

• Tovar mi bol doručený veľmi rýchlo a zato vám ďakujem.

Super rýchle dodanie

• Kvalita výrobku a rýchlosť dodania

Flexibilita a ochota + rychle jednanie.

• ochota a slušnost majiteľky

• rýchle jednanie spokojnosť

• Kvalita,cena,rychle dorucenie

• Prvá skúsenosť s obchodom. Všetko bolo zrealizované tak, ako sme, ako zákazníci, očakávali. Tovar (zatiaľ) vyzerá bezchybne.

• V pohode

Všetko v poriadku

• Všetko v poriadku a načas.

Spokojnosť, šperk mi bol dodaný expresne rýchlo vo výbornej kvalite a s certifikátom. Vrelo odporúčam...

• Šperk je krásny som spokojná

• Som veľmi spokojná, rýchlosť

Páčilo sa mi rýchle vybavenie. Tiež som spokojná s objednaným tovarom, veľmi sa mi páči.

• kvalita, spoľahlivosť