Reakcia obchodu Buildex.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za pozitívnu recenziu a prajeme Vám nech sa pri pestovaní v skleníku darí :-)

• Dobrá cena.

Reakcia obchodu Buildex.sk

Pekný deň, ďakujeme za spätnú väzbu a hodnotenie. Budeme sa tešiť na ďalší kontakt s Vami :-)!

• Bez problému od objednávky po dodanie

Reakcia obchodu Buildex.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za recenziu a sme radi, že ste bol s našou komunikáciu spokojný a dúfame, že Vám skleník robí radosť. Prajeme Vám nech sa pri pestovaní v skleníku Scobax Vitamin darí :-)

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Rychle dodanie,veľmi príjemná komunikácia,informovanie o stave objednavky .Keďže som zabudla zakliknuť predmontáž čiel skleníka zdarma,pán mi volal a ponúkol mi to.Je to obchod v Česku,u nás sa s tak milým prístupom často nestretávam

S obchodom som maximálne spokojná.

Reakcia obchodu Buildex.sk

Pekný deň, ďakujeme za spätnú väzbu, pochvalu zákazníckeho servisu a kladné hodnotenie. Dúfame, že s úrodou v skleníku budete budúci rok spokojní a keby ste chceli, môžete nám poslať fotografie na [email protected] :-)... Vopred ďakujeme.

O.K.

Reakcia obchodu Buildex.sk

Príjemný deň, ďakujeme za spätnú väzbu ohľadom nákupu kompresora Scheppach a vyplnení dotazníka. Vaša spokojnosť je aj Naša spokojnosť. Tešíme sa na ďalšiu prípadnú spoluprácu ;-)!

• Dostupnosť tovaru
    • Rýchlosť doručenia od procesu objednania

Reakcia obchodu Buildex.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za pozitívnu recenziu. Teší nás, že ste boli s kvalitou servisu a dopravy spokojný. Prajeme, nech Vám pochôdzny poklop E-Deck 5 zaistí pevné kroky aj v živote :-)

• rýchlosť a prehľadnosť

Reakcia obchodu Buildex.sk

Dobrý deň, ďakujeme vám pekne za pozitívnu spätnú väzbu. Veľmi nás teší, že ste s našim zákazníckym servisom a službami spokojný. Prajeme Vám všetko dobré a príjemne strávený víkend.

Zatiaľ nemám žuadne skúsenisti

Reakcia obchodu Buildex.sk

Dobrý deň ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu. Sme radi, že obrubníky dorazili žmurknutím oka a všetko prebehlo podľa Vašich predstav.

• Obchod poskytol zľavu na dopravu z titulu meškania dodávky tovaru.

Seriózne jednanie so zákazníkom. Obchodu záleží na spokojnosti kupujúcich.

Reakcia obchodu Buildex.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za pochopenie drobného meškania. Nech Vám naše polykarbonátové dosky dlho a dobre slúžia a nech sa projekt podarí!

najlepšia cena čo som našiel

Reakcia obchodu Buildex.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za recenziu. Tento konkrétny sortiment, Vami objednaný, je odesielaný zo skladu v stredných Čechách a putuje na Slovensko kuriérskou službou. Niekedy je náročné naplánovať logistiku a nie vždy to tak úplne závisí od nás. Prajeme Vám všetko dobré :-)

• Vyber ako u vyrobcu za primerane ceny
    • Dostupny vsetok potrebny material

Spokojnost tak s tovarom ako aj s cenou

Reakcia obchodu Buildex.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za peknú recenziu a sme radi, že ste s nami bol spokojný :-)

Priehľadná ponuka obchodu , ľahké orientovanie na stránke

Reakcia obchodu Buildex.sk

Dobrý deň, teší nás, že ste s naším produktom a službami spokojný. Vážime si Vašu pozitívnu recenziu a doufáme, že Vás zakúpené poklopy ochráni od všetkého zlého :)

Reakcia obchodu Buildex.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za peknú recenziu na polykarbonát Covestro a sme radi, že ste s nami spokojní a budeme radi ak budete túto spokojnosť šíriť aj ďalej.

Reakcia obchodu Buildex.sk

Krásny deň, ďakujeme za Váš čas na vyplnenie dotazníka aj hodnotenia. Veríme, že náš produkt Vášmu domčeku pristane. Vážime si Vašu spokojnosť a budeme sa tešiť na ďalšiu spolupráciu.

• Rýchle doručenie,dobrá cena za tovar
    • vyššia cena za dopravu(neviem či to vie obchod ovplivniť)

Reakcia obchodu Buildex.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám za peknú recenziu. Tovar Vami objednaný je odosielaný zo skladu v stredných Čechách a putuje na Slovensko kuriérskou službou. Cenu pod 10Eur už nižšie zraziť nemožno. Prajeme spokojnosť so zakúpenou hadicou HeatTube , bohatú úrodu a zelený trávnik :-).

2 liatinové kanalizačné poklopy mali byť podľa objednávky dizajnovo rovnaké, no neboli. Netreba sa spoliehať na obrázky na webe. Každý poklop mal iný povrchový dizajn, funkčne boli úplne rovnaké. Na oboch kanalizačných poklopoch boli odlomené úchyty na otváranie, čo podľa reklamačného oddelenia obchodu, na základe vyjadrenia výrobcu, nemá žiadny vplyv na ich funkčnosť. Reklamačným konaním sme dospeli k riešeniu situácie k spokojnosti oboch strán.

Reakcia obchodu Buildex.sk

Dobrý deň, ďakujeme Vám pekne za kladné hodnotenie nášho obchodu. Sme veľmi radi, že sa všetko nakoniec v dobrej obrátilo. Prajeme Vám všetko dobré.

• rýchla dodávka

Reakcia obchodu Buildex.sk

Dobrý deň ďakujeme za pekné hodnotenie a nákup. Nech Vám vchodová strieška Calisto dobre a dlho slúži a chráni Vás od neduhov počasia.