• Rýchle dodanie a najlepšie ceny

Reakcia obchodu BrányPosuvné.sk

Ďakujeme! Okrem kvality a efektívnosti sa snažíme tiež prinášať široký sortiment za čo najpriaznivejšie ceny. Sme tu pre Vás aj v naďalej. Katka

Takto nejako si predstavujem pracu so zakaznikom

Reakcia obchodu BrányPosuvné.sk

Ďakujeme za pozitívnu spätnú väzbu! Profesionálny prístup k zákazníkom je pre nás prioritou, okrem odbornosti a ľudského prístupu dbáme aj na rýchle vybavenie Vašich objednávok. Ďakujeme za Vašu prejavenú priazeň, ostávame k dispozícii. Katka

• Veľmi ochotný personál

Odporúčam každému vždy ústretový a ochotný v každom smere.

Reakcia obchodu BrányPosuvné.sk

Ďakujeme za plný počet hviezdičiek! Profesionálny prístup k zákazníkom je pre nás prioritou, okrem odbornosti a ľudského prístupu dbáme aj na rýchle vybavenie Vašich objednávok. Ďakujeme za Vašu prejavenú priazeň, ostávame k dispozícii. Katka

Obchod dobrý,som spokojný,len výrobok neviem nainštalovať že

Reakcia obchodu BrányPosuvné.sk

Ďakujeme za Vašu priazeň! Naša technická podpora je Vám ochotne k dispozícii. Katka

• Všetko čo som potreboval na jednom mieste.
    • Rýchle dodanie.
    • Výborná komunikácia obchodu.

Parádny obchod. Všetkým odporúčam!

Reakcia obchodu BrányPosuvné.sk

Ďakujeme Mišo za pozitívnu spätnú väzbu! Profesionálny prístup k zákazníkom je pre nás prioritou, okrem odbornosti a ľudského prístupu dbáme aj na rýchle vybavenie Vašich objednávok. Ďakujeme za Vašu prejavenú priazeň, ostávame k dispozícii. Katka

Rýchle jednanie, rýchle dodanie. Maximálna spokohnosť

Reakcia obchodu BrányPosuvné.sk

Ďakujeme Peter za výbornú recenziu! Snažíme sa reagovať promptne, okamžite s Vami komunikovať a následne tovar ihneď odosielať. Ochotne vyhovieme aj nabudúce. Katka

Reakcia obchodu BrányPosuvné.sk

Ďakujeme za plný počet hviezdičiek! Teší nás, že sme si získali Vašu priazeň. Sme tu pre Vás ochotne aj naďalej. Katka

Reakcia obchodu BrányPosuvné.sk

Ďakujeme Igor za Vaše hodnotenie! Vaša spokojnosť nás nesmierne teší. Ochotne vyhovieme aj v budúcnosti. Katka

Kvalitné materiály a rýchle doručenie .

Reakcia obchodu BrányPosuvné.sk

Ďakujeme za plný počet hviezdičiek! Snažíme sa pracovať kvalitne, rýchlo a efektívne, rovnako prinášať široký sortiment za čo najpriaznivejšie ceny. Vaša spokojnosť náš teší a budeme radi, keď nám zachováte priazeň aj v budúcnosti, určite ochotne vyhovieme. Katka

Zariadenie od firmy "Posuvné brány" funguje k plnej spokojnosti.

Reakcia obchodu BrányPosuvné.sk

Ďakujeme Ján za výborné hodnotenie! Sme radi, že všetko prebehlo v poriadku a boli ste spokojný. Kedykoľvek Vám radi vyhovieme aj v budúcnosti. Katka

• Vsetko OK tovar v poriadku dobre zabaleny
    • ziadna

Odporucam

Reakcia obchodu BrányPosuvné.sk

Ďakujeme za plný počet hviezdičiek! Teší nás, že sme si získali Vašu priazeň. Sme tu pre Vás aj naďalej. Katka

spokojnosť

Reakcia obchodu BrányPosuvné.sk

Ďakujeme za spokojnosť s nákupom v našom e-shope. Ostávame plne a ochotne k dispozícii. Katka

• Široký výber tovaru, skvelá spolupráca, rýchle dodanie tovaru, rýchla reakcia objednávky, len tak dalej

Reakcia obchodu BrányPosuvné.sk

Ďakujeme Anton za výborné hodnotenie! Sme radi, že všetko prebehlo v poriadku a boli ste spokojný. Kedykoľvek Vám radi vyhovieme aj v budúcnosti. Katka

• OK

Reakcia obchodu BrányPosuvné.sk

Ďakujeme John za plný počet hviezdičiek! Teší nás, že sme si získali Vašu priazeň. Sme tu pre Vás ochotne aj naďalej. Katka

• Richlost doručenia
    • Bežne ceny
    • K tovaru nebol tlačený návod, ale zasa bol na webovej stránke k dispozícii

Tovar (maják a kábel) prišli v pomerne rýchlom čase (cca 2 dni) určite odporúčam .
    Komunikácia a informácie o stave objednávky tiež dobré.

Reakcia obchodu BrányPosuvné.sk

Ďakujeme za Vašu recenziu! Rovnako aj za upozornenie. Návody máme spracované v sekcii technická podpora. Ostávame k dispozícii. Katka

• Slušné jednanie so zákazníkmi
    • Rýchle dodanie tovaru

Jednoznačne odporúčam

Reakcia obchodu BrányPosuvné.sk

Ďakujeme za Vaše hodnotenie! Vaša spokojnosť nás nesmierne teší. Ochotne vyhovieme aj v budúcnosti. Katka

• Rychlost vybavenia
    • Nemoznost kupovat kratsie dlzky AL profilov ako 6metrov

Reakcia obchodu BrányPosuvné.sk

Ďakujeme za Vaše hodnotenie! Teší nás, že sme si získali Vašu priazeň. Sme tu pre Vás ochotne aj naďalej. Katka

• rychlost dodavky. rozsah sortimentu

Reakcia obchodu BrányPosuvné.sk

Ďakujeme! Okrem kvality a efektívnosti sa snažíme tiež prinášať široký sortiment za čo najpriaznivejšie ceny. Sme tu pre Vás aj naďalej. Katka

• Rýchlosť
    • Profesionalita

Reakcia obchodu BrányPosuvné.sk

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.