• Bez výhrad ,bolo to v poriadku

Reakcia obchodu BrányPosuvné.sk

Ďakujeme za plný počet hviezdičiek! Vaša spokojnosť nás nesmierne teší. Sme tu pre Vás ochotne aj naďalej. Katka

• Rýchlosť dodania
    • Výborná komunikácia
    • Kvalitne zabalený tovar

Reakcia obchodu BrányPosuvné.sk

Ďakujeme Vladimír za Vaše hodnotenie! Vaša spokojnosť nás nesmierne teší. Snažíme sa reagovať promptne, okamžite s Vami komunikovať a následne tovar ihneď odosielať. Ochotne vyhovieme aj v budúcnosti. Katka

• Super komunikacia.
    • Rychle dodanie.

Po vytvoreni objednavky zo strany obchodu telefonat s odbornym poradenim a oboznamenim o termine odoslania. Urcite odporucam. Objednaval som uz 2x a uplne rovnaky postup a vybavenie.

Reakcia obchodu BrányPosuvné.sk

Ďakujeme pán Rojko za pozitívnu spätnú väzbu! Profesionálny prístup k zákazníkom je pre nás prioritou, okrem odbornosti a ľudského prístupu dbáme aj na rýchle vybavenie Vašich objednávok. Ďakujeme za Vašu prejavenú priazeň, ostávame k dispozícii. Katka

Tovar vyzdvihnutý vtedy keď som mal čas.

Reakcia obchodu BrányPosuvné.sk

Ďakujeme za plný počet hviezdičiek! Teší nás, že sme si získali Vašu priazeň. Sme tu pre Vás ochotne aj naďalej. Katka

• zákazka rýchle vybavená

Reakcia obchodu BrányPosuvné.sk

Ďakujeme Pavol za výborné hodnotenie! Sme radi, že všetko prebehlo v poriadku a boli ste spokojný. Kedykoľvek Vám radi vyhovieme aj v budúcnosti. Katka

• Komunikácia. rýchlosť vybavenia.

Reakcia obchodu BrányPosuvné.sk

Ďakujeme za Vašu priazeň! Vaša spokojnosť nás nesmierne teší. Ochotne vyhovieme aj v budúcnosti. Katka

• výhodu

Reakcia obchodu BrányPosuvné.sk

Ďakujeme za výbornú recenziu! Snažíme sa reagovať promptne a tovar ihneď odosielať. Ochotne vyhovieme aj nabudúce. Katka

obchod je v pohode, len kuriérsku službu by mohli zmeniť..

Reakcia obchodu BrányPosuvné.sk

Ďakujeme za recenziu! Váš podnet je pre nás dôležitý a vďaka nemu môžeme s dopravcom pracovať na zlepšeniach. Ostávame plne a ochotne k dispozícii. Katka

• Cena rýchlosť dodania

Ziadne

Reakcia obchodu BrányPosuvné.sk

Ďakujeme Dodo za Vaše hodnotenie! Vaša spokojnosť nás nesmierne teší. Ochotne vyhovieme aj v budúcnosti. Katka

• Velmi rychle dodanie, najlepsia cena aku som bol schopny najst. Velke plus zato, ze mi volal pan odtial ,ze v sade je iba jeden dialkovy ovladac, ci nebudem chciet viac (co som samozrejme chcel).

Reakcia obchodu BrányPosuvné.sk

Ďakujeme Robo za plný počet hviezdičiek! Snažíme sa pracovať kvalitne, rýchlo a efektívne, rovnako prinášať široký sortiment za čo najpriaznivejšie ceny. Vaša spokojnosť náš teší a budeme radi, keď nám zachováte priazeň aj v budúcnosti, určite ochotne vyhovieme. Katka

• Rýchlosť nakupu

• Prišlo rýchlo
    • veľmi pomohli pri inštalácii
    • Maximálna ochota
    • Žiadna

Reakcia obchodu BrányPosuvné.sk

Ďakujeme za Vaše hodnotenie! Vaša spokojnosť nás nesmierne teší. Naša technická podpora je Vám ochotne k dispozícii aj naďalej. Kedykoľvek Vám radi vyhovieme aj v budúcnosti. Katka

• Ústretovosť, odbornosť, ochota

Reakcia obchodu BrányPosuvné.sk

Ďakujeme Dušan za pozitívnu spätnú väzbu! Profesionálny prístup k zákazníkom je pre nás prioritou, okrem odbornosti a ľudského prístupu dbáme aj na rýchle vybavenie Vašich objednávok. Ďakujeme za Vašu prejavenú priazeň, ostávame k dispozícii. Katka

• široký sortiment
    • dobré ceny
    • rýchle vybavenie (tovar skladom)

Super, rýchle, bez problémov.

Reakcia obchodu BrányPosuvné.sk

Ďakujeme Andy za skvelé hodnotenie! Snažíme sa pracovať kvalitne, rýchlo a efektívne. Určite ochotne vyhovieme aj v budúcnosti. Katka

Čakam uz 9 dni na tovar od ktoreho je zavisla moja firma. Keby som vedel ze to bude tolko trvať neobjednam u nich.

Reakcia obchodu BrányPosuvné.sk

Dobrý deň, veľmi ma mrzí Vaša skúsenosť. Vašu objednávku sme vybavili a odoslali hneď 1. pracovný deň, čo bolo 4.1.2024. Bohužiaľ kuriér bol vyzdvihnúť balíky na odbernom mieste až 8.1.2024 čím sa Vaša doba doručenia predĺžila. To je však krok, ktorý sme ovplyvniť nemohli. Verím, že Vaša ďalšia skúsenosť bude pozitívna. Sme tu pre Vás ochotne aj naďalej. Katka

• Som spokojný mi

Reakcia obchodu BrányPosuvné.sk

Ďakujeme za Vaše hodnotenie! Vaša spokojnosť nás nesmierne teší. Ochotne vyhovieme aj v budúcnosti. Katka

• Vyber sortimentu
    • Prvotriedna komunikacia
    • Expresne odoslanie

Reakcia obchodu BrányPosuvné.sk

Ďakujeme, že nás odporúčate! Odborné poradenstvo a rýchlosť dodania sú pre nás jednými z cieľov, veľmi nás teší, že sa nám ich podarilo splniť aj vo Vašom prípade. Ostávame Vám k dispozícii aj v budúcnosti. Katka

• Rýchlosť dodania

Reakcia obchodu BrányPosuvné.sk

Ďakujeme Slavka za plný počet hviezdičiek! Teší nás, že sme si získali Vašu priazeň. Sme tu pre Vás ochotne aj naďalej. Katka

• kvalita

Dobrý obchod.

Reakcia obchodu BrányPosuvné.sk

Ďakujeme za skvelé hodnotenie! Snažíme sa pracovať kvalitne, rýchlo a efektívne. Určite ochotne vyhovieme aj v budúcnosti. Katka

Všetko super. Tovar bol dodaný a sedel presne.

Reakcia obchodu BrányPosuvné.sk

Ďakujeme za výborné hodnotenie! Sme radi, že všetko prebehlo v poriadku a boli ste spokojný. Kedykoľvek Vám radi vyhovieme aj v budúcnosti. Katka