• Otrasne vsetkk

Dorucili mi tovar bez akehokolvek upozornenia. Ziadne maily ani v spame! Moja chyba,ze som tovar prevzala,ale velmi som sa nan tesila. Dodali iny tovar,dokonca v nizsej hodnote! Na maily nik neodpovedal,tel. cislo nedovolatelne,pisala som cez whatsapp,nasla som na fb aj ine t.c., nakoniec mi zdvihla daka slecna s vyhovorkami ze mal sef dovolenku,uzas...uistila ma ze mi vratia peniaze,bohuzial nestalo sa. Tovar sa mi vratil nazad,neprevzali ho a to som ho zaslala podla instrukcii v obch. podmienkach. Podavam podnet na soi!otras ze taki ludia vobec podnikaju.

• za tovar som riadne zaplatila, neprišiel mi potvrdzujúci email, tovar mi doposiaľ nebol doručený, kontaktný telefón vypnuty, kontaktny email nefunkčný keďze sa mi stále vracia spat moja ziadost o info....a ponovom už ani stránku neviem otvoriť....takže peniaze už späť nedostanem...veľmi veľká nespokojnosť

Z mojej strany veľká nespokojnosť. Veľmi nepríjemná pani na komunikáciu. Vôbec mi na môj gmail neposlali potvrdenie objednávky vôbec nepíšu, nevolajú. Ich internetová stránka malo kedy ide. Komunikácia je o ničom. Pôsobili veľmi nedoverihodne preto som objednávku našťastie zrušila. Mám veľmi zlú skúsenosť.

• Ziadny kontaktny mail o vytvoreni objdnvky

Nakupovala som uz niekolko krat a vzdy spokojna. Aj ked som potrebovala tovar vratit,nebol problem a bolo velmi ustretovi.
    Odporucam

Veľký výber, skvelé ceny

Výborné ceny

• Aj ked som tovar vratila,peniaze mi bez problemov nabehli na ucet.Prve okuliare nosim uz dva roky a nemaju chybu.Som maximalne spokojna.Urcite si este budem objednavat.
  • Super ceny a rýchlosť dodania na druhý deň

Objednala som si tovar, kým vôbec potvrdili objednavku, trvalo to par dni!!! Keďže mi tovar nesedel, vrátila som ho, znova žiadna reakcia, peniaze po 2 týždňoch stále neprišli!!! Písala som email, či mi boli vrátené peniaze, zase žiadna reakcia!! Verím, že najbližší deň peniaze prídu a nebudem to musieť riešiť inak. Komunikácia úbohá!!

neprisiel stale ziaden mail. pisem im, ako to je s objednavkou a nikto neodpoveda...

• Objednala som si rám pred 10 dňami a do teraz ani zmienka o objednávke a to nehovorím o doručení. Som zvedavá ci vôbec niekedy príde...
    • Na sledovanie objednávky sa nedá prihlásiť na stránku
    • Písala som email a nedostala žiadnu odpoveď

Reakcia obchodu Brandstore.sk

Vážená zákazníčka,

Štandartne posielame zákazníkom tri maily:
    - 1.) o potvrdení objednávky (ihneď automaticky generovaný email)
    - 2.) o stave objednávky (čas, kedy bude objednávka odoslaná). Zákazníci si väčšinou nevšimnú, či si objednali tovar, ktorý odosielame ihneď (doručenie do 48 hodín) a ktorý do 7 pracovných dní.
    - 3.) posledný email o odoslaní so sledovacím číslom (doručenie trvá 1-2 pracovné dni).

Ak nedostanete od nás akýkoľvek email, žiaľ takáto situácia vznikne, ak naše emaily končia v SPAME Vašej meilovej schránky. Dostali ste ich, len ich nemáte štandardne zobrazené. Najčastejšie sa to stáva pri gmail.com... Preto odporúčame zákazníkom pozrieť si všetky záložky mailovaj pošty. Bohužiaľ tento problém nevieme zatiaľ vyriešiť.

Ak Vám zaslaný tovar nebude vyhovovať, môžete ho samozrejme vymeniť za iný alebo vrátiť a my Vám vrátime peniaze. Viď pokyny na stránke v sekcii "výmena a vrátenie tovaru".

Ešte raz sa ospravedlňujeme za vzniknuté nedorozumenie.

S pozdarvom,

zákaznícky servis
    Brandstore.sk

• Zatial som spokojna...

Objednala som si dioptrický rám na okuliare 10.11.2017 do dnešného dňa mi neprišiel 24.11.2017, som dosť sklamaná už som viac krát v tomto obchode objednávala ale ešte nikdy to takto dlho netrvalo a to ešte ani nie sú Vianoce

• ok
    • nie

o.k.

• obchod na maily bud neodpoveda, alebo mu to trva niekolko dni

prvy a posledny nakup v tomto obchode. Tovar doposial nedorazil, uz je to 14 dni. Velmi zle.

Komunikácia s obchodom je podľa mňa slabá. Za celý čas ma kontaktovali iba raz, že tovar bude meškať. Do dnešného dňa ma neinformovali o stave mojej objednávky.

• rýchlo ,spolahlivo ,kvalitne :::

• Dodali úplne iný tovar

pri dodoní iného tovaru vždy nastanú komplikácie