• Tovar NEBOL doručený, kontaktovala som sa s obchodom, žiadna komunikácia zo strany obchodu, nedostala som odpoveď ako postupovať ďalej

super cena, rýchle dodanie

dlhšia doba čakania

• bleskovo vybavená moja objednávka

Veľmi spokojná.Odporucam

• Som spokojná a tovar bol rýchlo doručený

• Spokojnosť

Super

Este nemozem povedat nic

Tovar o ktorý som mal záujem,musel som sa telefonicky informovať..Je tam slabá komunikácia zo zákazníkmi..

• rýchle dodanie, odporúčam

Objednávku som vytvorila 25.7. Tovar mi nebol dodaný ani za mesiac. Na mail Neodpovedali, pri tel.rozhovore prisľúbili dodánie tovaru do týždňa. Samozrejme sa im to nepodarilo.

• Rýchlosť

Výhodné ceny

Obchod, predavajuci, sortiment super
    Ale slovenska posta ako kurier za 16,90€ urcite nie..., treba hladat inych dopravcov a spojazdnit platbu kartou
    Inak spokojnost, objednam znovu

Moje objednávky boli vždy v poriadku vybavené a dodané na čas.

• Objednávka z domu

Prišli len gély na pranie, ktoré boli v škatuli celé potečené takže škatuľa celá mokrá celé zle. A aviváže vôbec neprišli a nikto mi to ani neoznámil že to nepríde alebo že to nemajú. Obchod nedal ani vedieť, že to je pripravené a, že to odosiela.

Reakcia obchodu Brait.sk

Dobrý deň

Mrzí nás že vám prišiel tovar takto zničený. Riešime ďalšie prepravné spoločnosti aby nedochádzalo k poškodeniu tovaru. Chýbalo nám viac tovaru nakoľko sme dostali viac objednávok. Preto sme navýšili sklad a už máme všetko skladom. Navrhujem vám že pr ďalšej objednávke vám poskytneme 10% zľavu z objednávky.

Ďakujeme

• nikto sa nestará či vám prisla objednávka nechaju vas čakat dlho a ani sa neozvu či balík príde alebo nie

Reakcia obchodu Brait.sk

Zdržali nám tovar v preprave. Našli sme nových dodávateľov a tovar už máme na sklade. Navrhujem že pri ďalšej objednávke vám poskytneme 10% zľavu.

Ďakujeme

S pozdravom tým Brait.sk