Som zle chodiaca, preto nemôžem tieto obľúbené likéry chodiť kupovať a dobierka mi veľmi vyhovuje. Ďakujem. Hilda

som spokojný ich klient už dlhšie, ak sa niečo nedá doručiť, zavolajú a ponúknu zmenu

OK sortiment ale nie uplne stabilny (moje oblubene znacky rumu a whiskey ale to je velmi specificke) , nie vzdy uplne najlepsie ceny. Relativne rychla dodavka. Chyba mi dorucovanie do zasielkovne. Ale celkovo OK doporucujem

• Predajca mi po objednani tovaru neposlal potvrdzujuci email
    • Po niekolkych dnoch som emailom oslovil predajcu, opat neeeagoval.

Som sklamany pristupom firmy. Dufal som ze si tocar vyzdvihnem v den objednania,najneskor nasledujuci den. No predajca absolutne nekomunikoval.

• Super komunikacia

Roky vyuzivam ich sluzby, nikdy nesklamali

• rýchlosť vybavenia

• V porovnaní s minulým rokom som dostal zásielku v kratšej lehote a bez poškodenia obalu. Ďakujem.

Všetko v poriadku, ďakujem.

• Prehladna stranka
    • Normalne ceny
    • Skory dovoz

Fajn je ze su aj darcekove sety, doplnkove predmety.

• Komunikácia
    • Rýchlosť
    • Ochota
    • Proste super

• Rychle doručenie
    • Bezpečne zabalené

Rýchle vybavenie, tovar bol pripravený k odberu už nasledujúci pracovný deň

• Skvelý výber rýchle dodanie

• Top v každom smere!

Prehľadný e-shop, promptné vybavenie objednávky, kvalitné balenie tovaru.
    Veľká spokojnosť!

• velky vyber aspon teda teoreticky, za prijatelne ceny
    • asi som mal nestastie, ale 2 polozky zo 6 nemali skladom a ani nevedeli zohnat
    • predpokladam ze cela firma bottles je 1 man show. zasadne prichadzaju odpovede a riesia sa problemy po pracovnej dobe, tak to ma nikto ako konicek
    • ak mam na e-shope polozky skladom tak ch asi mam skladom. Vo firme Bottles cez den zadte objednavku, vecer s k tomu niekto posadi a zistuje co je skladom. Nasledne s vami odkomunikuje, co vie a nevie zohnat, na druhy den zisti, ze co teoreticky vcera zohnat vedel, to uz dnes neplati. Cele zle, nespolahlivy e-shop
    • pripravte sa na to, ze spolu s flasami (v mojom rpipade 5ks) pride aj asi 30kg rozneho odpadu. Rozne krabice, v nich krabicky, v krabickach dutinky od lepiacich pasok poprelepovane tymi paskami tak, ze rozbalit to mate fakt problem
    • po tyzdni samozrejme nemate peniaze nazad za nedodanu cast tovaru, lebo udajne mali zle zadany dobropis

Za mna amateri silneho rangu. Naozaj neviem co si o tomto e-shope mysliet. Predpokladam, ze niekto pracoval v nejakom e-shope a videl, ze ake je to jednoduche, tak si spravil svoj. avsak toto ma od spolahliveho e-shopu riadne daleko

• Ochota predajcu, rýchlosť vybavenia.

• siroky vyber roznych druhov alkoholu, cukroviniek aj slanych pochutok
    • prijatelne ceny
    • super komunikacia s predajcom, je velmi ochotny a ustretovy
    • rychlost dorucenia
    • balicek prisiel velmi dobre zabaleny

• Vyznaju sa a vedia soporucit sortiment
    • Horsia dostupnost, ale to samozrejme zavisi od bydliska

• Good client service
    • All needed information on the website
    • Nice discounts

Bardzo pomocna i serdeczna obsługa, zamówienie błyskawicznie pojawiło się w sklepie do odbioru, nie było żadnych problemów. Polecam serdecznie.

• Komunikácia
    • Rýchlosť doručenia