• tovar ešte stale nemám

Reakcia obchodu Bormis, s.r.o.

Dobrý deň, kedže tovar bol dávno odoslaný, pravdepodobne bude problém v tom, že ste zadali balík na poštu a pošta Vám nedala lístok. tovar musí byť uložený na Vašej pošte.

• Rýchle dodanie kompletnej objednávky

• Ziadna komunikacia z obchodu

• Ochota riešiť problém
    • Miesto veľkostí M+L som dostal MM, ale okamžite mi to vymenili aj s darčekom ako odškodné....
    • Dobrá atmosféra v kamennom obchode

viac info o produkte

• Komunikácia.
    • Zavádzanie zákazníka, že tovar je skladom

Pozor na to čo kupujete. Objednal som si topánky ktoré sa mi vyhovovali a čakám a čakám a nakoniec, že ich už dlhodobo nemajú.

Reakcia obchodu Bormis, s.r.o.

Dobrý deň, píšete že čakám a čakám, ale volali sme Vám hneď po objednaní, že daný tovar náš dodávateľ vyhodil z ponuky, tak dlho ste nečakali. Žial stáva sa niekedy, že ani u nás nevieme, že dodávateľ náhle prestane daný produkt dodávať. Čiže chyba nebola na našej strane a taktiež sme pri produkte nemali uvedené, že je skladom.

• výborná prehľadnosť webových stránok obchodu,kvalita komunikácie obchodu,kvalita dopravy tovaru,dĺžka dodacej lehoty, dobré ceny za kvalitný tovar
    • neviem o nich

odporúčam

• Veľký sortiment,super ceny
    • Chýbal informačný mail o odoslaní zásielky (predišlo by sa možným komplikáciám pri doprave) ale to je detail

Odporúčam.

Spokojnosť .

• Príkladný e.shop,aj z kamennou predajňou.

• dobra cena-pohotove vybavenie objednavky a odoslanie
    • zatial ziadne

dobry a spolahlivy

• dodali aj to čo nebolo priamo na sklade
    • škoda ze nie je v BA

• Ponúka všelijaké topánky
    • Ponúkajú topánky ktoré nemajú a zákazník ich potrebuje čo najskôr a ešte ho aj nechajú čakať...

Majú čo zlepšovať

• podobný, ako iné
    • spôsob platby napr. Tatrapay. Predfaktúry zle

Malý problém s platbou bol promptne vybavený k plnej spokojnosti

• dobrá cena za dobrú kvalitu, kvalita dopravy tovaru, prehľadnosť webových stránok obchodu, kvalitu komunikácie obchodu, celková spokojnosť s obchodom
    • neviem o nich

jednoznačne odporúčam

• Ponúkli to, čo potrebujem.
    • Nenašiel som žiadne.

Bezproblémový, doporučujem.

• rychle
    • ziadne

vyborne

• rýchlosť vybavenia objednávky a široký sortiment
    • nemá

Rád nakupujem v tomto obchode už dlhšiu dobu, či už osobne, alebo cez internet, nakoľko som spokojný so sortimentom a hlavne prístupom personálu k zákazníkom!