• Tovar mi nebol dodaný po dvoch týždňoch objednania,zaplatený hneď pri objednávaní,prišiel mi aj email do 3-4 dní tovar bude doručený
    musela som sa ja informovať,kde je môj objednaný tovar,ich reakcia bola museli sme vašu objednávku stornovať

• Objednávku stornoval obchod.

To isté môžem povedať, čo ostatný už tu písali. Akurát ja cez quatro som chcel platiť, teda finančne nevadí. Budem zvedavý, že či ostatným vrátia peniaze.

Týždeň po zaplatení tovaru mi obchod bez udania dôvodu stornoval objednávku

• nedodany tovar
    • ziadna komunikacia
    • neda sa dovolat

4.12 zaplatena objednavka, tovar nedodali, peniaze nevracaju...

Zobrali peniaze,nič nedodali a zrejme zrušili obchod.

• Jedna velka katastrofa cely e-shop.

tovar som objednal 4.12.2023 v den objednavky som poslal peniaze prevodom na ich ucet,na druhy den mi dosiel mail o spracovani objednavky a odvtedy nulova komunikacia E-Shop nefunkcny mobil nedvyhaju na maily neodpovedaju.som zvedavi ci mi vobedz dorazi ta moja objednavka za ktoru som zaplatil nemalu sumu.

• Nedodrzany cas dorucenia zasielky,
    • Ziadna odpoved na zaslany email
    • Telefon nedostupny

Tovar som objednal, pocas víkendu, cely týždeň mali vypnutú stránku s odkazom edhop mimo provoz, na telefony nereagovali, ani na email, v po týždni v piatok vi vecernych hodinách stranka nabehla s ponukou a dostupnosťou vsetkeho tovaru a tak tomu bolo celt víkend, v pondelok 9:00 esjop momo provoz tel bez reakcie. NEODPORÚČAM

• nekomunikuju, priajli platbu a koniec
    • mobily vyvesene
    • email neodpisuju

des a hruza

Predpokladám že obchod končí, na Mail nereagujú, telefón nedostupný a na objednávku kde je poplatok 5€ za dobierku mi zaslali že čakajú na platbu vopred, číslo účtu atď.

Obchod prestal komunikovať a na moje dotazy ohľadne stavu objednávky neodpovedal

Obchod už týždeň nekomunikuje, nereaguje na maily ani telefóny má ich vypnuté tovar neposlali ani peniaze

Na emaily neodpovedajú, na telefón nereagujú vôbec neodporúčam

Reakcia obchodu BONUSKO

Ospravedlnujeme sa ale mali sme nejaké technické problémy . Už by to malo byť v poriadku.

• Žiadna komunikácia
    • Zaplatil som a nič mi neprišlo
    • Neodpovedajú na telefonáty
    • Neodpovedajú na emaily
    • E-shop je vypnutý

Pozor!!! Od tejto firmy by som radšej nič neobjednával pretože ja som objednal pred týždňom zaplatil som a nič mi neprišlo ani žiadna odpoveď na moje otázky telefóny majú vypnuté neodpisuje na maily a eshopy je vypnutý. Dodnes čakám nejaké vysvetlenie ale zatiaľ nič. Takže radšej opatrne. A nabudúce budem radšej objednávať od nikoho iného.

Reakcia obchodu BONUSKO

• Tovar nebol dodaný. Obchod nereaguje na telefonáty ani mail.

Reakcia obchodu BONUSKO

• Obchod nekomnikuje. Idem poziadat o zrusenie objednavky. Ak to nepomoze, podam trestne oznamenie.

Reakcia obchodu BONUSKO

• vymitela ich NAKA li daňovým únikom

Reakcia obchodu BONUSKO

A poprosím pravopis nikto tej vete nerozumie.

• Podvodníci

Nič nekupovať, podvodníci. Tovar neposielajú, peniaze nevracajú, na emaily neodpisujú a telefón majú vypnutý.