Objednávka má dlhé doručenie 6-7 dní.
    Vedia už dopredu, že jedna položka z objednávky nebude doručená, lebo je vypredaná, peniaze vrátia však až o týždeň.
    Na stránke nie je uvedené, že daná pošta je dočasne zatvorená a objednávky je možné tak posielať na túto poštu. Po kontakte s call centrom sa dozviem, že si to mám preverovať sama. Zásielka bola odoslaná na poštu deň pred zatvorením, žiadala som pomoc pri získaní info k tomu, či a kde premiestnili túto zásielku. Mám si to zistiť sama, pretože tieto informácie potrebujem ja a nie oni. Prozakaznícky postoj voči svojim zákazníkom 0 bodov.
    Doteraz som bola naozaj spokojná, avšak po dnešnej skúsenosti mením názor. Žiadna ochota pomôcť, my sme balík poslali a tam naša cesta končí, starajte sa sama.

Číslo objednávky 10594685

• Veľmi rýchle dodanie, spokojnosť.
    • Nemám žiadnu.

• Rýchle vybavenie ,rýchla doprava

• Poštový Kurier

Doteraz som mala celkom rada tento obchod, i keď som nevedela pochopiť, preco im dodanie v 21. storočí trvá 6 - 7 pracovnych dní. Z UK mi prídu veci skôr. Samozrejme je to tým, že majú jedného prepravcu a to poštového kuriéra, neslýchané, že sú ešte stále takto pozadu. Bola som trochu prekvapená, keď mi pani do telefónu povedala, že sa tovar poslať iným spôsobom NEDÁ, ale samozrejme za to ona nemôže.
    Ak by VEDENIE firmy BONPRIX trošku popracovalo na výbere prepravcov, bola by od nich radosť objednávať, pretože poštový kuriér je žiaľ jeden z najhorších prepravcov.

• Objednávka došla nekompletna reklamačné sa vôbec neozvalo!
    • Poľsko čínska kvalita raz oper druhý krát výhod.

Objednávanie už roky no posledný rok hotová katastrofa už viac nebudem nakupovať u podvodníka!

Už dlhoročne v Bonprix nakupujem a vždy tam niečo nájdem pre seba aj pre moju polovičku . Čo sme si v obchode kúpili vždy sme boli s tovarom spokojní . Odporúčam.

• Zaujímavý tovar
    • Tovar a kvalita nie vždy zodpovedá obrázku

S obchodom som veľmi spokojná, keď veľkosť nesedí tovar vrátim a peniaze mi vždy prišli späť.

• Amateri

Objednavka zrusena v den objednania. Ano moja chyba, ale z rodiny pocas dna uz niekto objednal aj pre mna, cize som bola nutena objednavku zrusit. Urobila som to hned. Tvrdia vsak, ze je to vyexpedovane, avsak potvrdenie o odoslani zasielky neposlali. Odmietaju zrusit objednavku a vratit peniaze, napriek skutocnosti, ze to zjavne este nevyexpedovali. Telefonat na zakaznicky servis je katastrofa, s takym jednanim som sa este nestretla, drzost, neochota, akoze hnus...To ako zakaznik nechces zazit. Peniaze zatial nevratili, cakam. Urcite tu v zivote uz nenakupim a za to jednanie dam rozhodne podnet na SOI.

• Nesedia velkosti

Objednala som si dvoje saty samozrejme kedze im nesedia velkosti tak o jedny o cislo a druhe o dve cisla mensie aj tak mi boli velke a vratila som tovar na ukor postovneho na naklady.

• Som spokojná s obchodom, pár vecí som už objednala, majú pekné veci, v skutočnosti ako na obrázku. Keď mi niečo nesedelo, poslala som naspäť a oni mi vrátili peniaze. Raz som si aj rozmyslela jednu vec, keď už som objednala, večer som im poslala mail, že nepotrebujem a pani mi to vystornovala, ostatné poslali. Väčšinou objednávam keď je poštovné zadarmo, a za dobierku sa tu neplatí, takže veľká spokojnosť.
    • Odoslanie by mohlo byť rýchlejšie, za 2-3 dni, nie 4-5.

• Som spokojná s rýchlou dodávkou objednaného tovaru a s kvalitnou tiež.

Do teraz som bola spokojná, ale naposledy prišiel úplne iný tovar, čo som vôbec neobjednala, a to nehovorím o tom, že im to dlho trvá kým niečo pošlú. Poslala som to späť, som zvedavá, kedy mi prídu objednané tričká a dúfam, že mi vrátia dopravné náklady na vrátenie tovaru.

Celé zle. Prvý krát som objednala leginy a prišli mi bez vačkov na zadku,pritom na obrázku vačky sú. Kvalita??? Pripomína mi to obchod Wish! Už nič odtiaľ neobjednám.

• Objednaný tovar bol rýchlo dadaný,zodpovedal obrázku. Som veľmi spokojná.

• prehľadný internetový obchod

Objednaný tovar príde relatívne rýchlo, nevýhoda pre mňa neexistuje

• kvalitný tovar, dobré ceny, dobrá komunikácia zo strany obchodu
    • Trochu lietajú veľkosti, ale dá sa vyberať veľkosť podľa skúseností zákazníkov

S tovarom z bonprixu som spokojná. Pravidlelne tu nakupujem a výrobky sú také ako ich vidím na fotografiách, kvatitné, zvládnu aj viacnásobné prania a stále dobre vyzerajú, a sú v dobrej cene.

• pri vrateni si sam musim zaplatit postovne ,,,keby boli aj predajne kde sa da skusat oblecenei

• Zatiaľ som bola so všetkým spokojná.

Obkednala som si závesy,veľmi som spokojná tak ako vyzerali na obrázku také mi aj prišli plus aj farba sýta ako na obrázku,som veľmi milo prekvapená .. určite odporúčam

z bonprixu mám kopu vecí, som spokojná..