• nakúpil v obchode BOEL pred 1 mesiacom

• Rýchle vybavenie objednávky.
    • Tovar: dúfam, že kultivátor Vari KF XP 140 nebude iba drahá hračka, český výrobok s niečím z Maďarska vyrobený v Číne. Z prevodovky kvapká olej - aspoň viem, že tam je! V motore chápem, že kvôli preprave nemôže byť olej, ale mal by byť pribalený, aby kupujúci nemusel ešte extra zháňať olej.

Reakcia obchodu BOEL

Dobrý deň.Ďakujeme za Váš názor.Kultivátor je vyrobený v Maďarsku Szentkirály a dodávaným motorom od firmy Vari.Kultivátor bol originálne zabalený od výroby pri expedovaní neboli vidieť známky pretekania oleja.Pri vybalení a zistení pretekania prevodovky stačilo zavolať do predajne a problém by sme okamžite riešili.O probléme sme sa dozvedeli až žiaľ z Vašej reakcie na internete čo nás Veľmi mrzí .Kultivátor sa dodáva z výroby bez olejovej náplne do motora kde nato upozorňujeme aj na našej stránke a pri produkte sa zobrazuje súvisiaci tovar aj oleje. Veríme že výrobok bude slúžiť podľa Vašich predstáv.Pri akomkoľvek probléme nás môžete kontaktovať telefonicky kde Vám radi poradíme.Prajeme pekný deň.Kolektív Boel

• Tovar prišiel v poriadku
    • Kosačku som zakúpil v Januári 2019 a olej ku kosačke mi poslali s dátumom výroby 09.03.2016

Reakcia obchodu BOEL

Dobrý deň
    Ďakujeme Vám za Váš názor. Podľa vyjadrenia nášho dodávateľa sa dodané oleje ku kosačke vyrábajú modernou technológiou a môžu sa skladovať dlhé roky, minimálna spotreba oleja je 4 až 5 rokov maximum 10 rokov. Olej treba skladovať v originál obale na suchom a tmavom mieste.
    Prajeme pekný deň.
    S pozdravom Kolektív BOEL

• nakúpil v obchode BOEL pred 1 mesiacom

• Výborný obchod ,odporúčam ,určite tomuto obchodu pred ostatnými s podobným tovarom.

Mam príjemnú skúsenosť ....majiteľ mi za mierne meškanie dodávky mi dal motorový okej zdarma ,vo bolo velmi milé a ďakujem .

• veľmi rýchle dodanie
  • nakúpil v obchode BOEL pred 2 mesiacmi

Pohodový nákup, bez komplikácií.

• nakúpil v obchode BOEL pred 2 mesiacmi

• Super komunikacia a expresne dodanie
  • nakúpil v obchode BOEL pred 2 mesiacmi

Asi moja druha objednávka,ako jeden z mala obchodov tovar majú skladom,za dva dni som mal doma za dobrú cenu bez okolkov a zbytočnej administratívy čo som hodil do kosika

• Rýchle dodanie tovaru
    • Dobrá cena

bez pripomienok, vsetko ok

• rýchle doručenie
    • žiadne

v pohode

• nakúpil v obchode BOEL pred 4 mesiacmi

• veľmi dobre, odborne poradili a včas zásielku doručili

• Prehľadné stránky, dobrá ceny
    • Žiadne

Tento obchod odporúčam, dobrá komunikácia, rýchle dodanie.

• nakúpil v obchode BOEL pred 3 mesiacmi

• Tovar mi bol doručený do 24h od objednávky.
    • Žiadne.

Moje skúsenosti s týmto obchodom sú len pozitívne keďže som v minulosti nemal problémy ani s reklamáciou. Online som objednával prvý krát a som vysoko spokojný rýchle doručenie tovaru. Služby tohoto obchodu využívam vecsinou v Nitre.

• Vsetko ok
  • nakúpil v obchode BOEL pred 4 mesiacmi

• Celková spokojnosť,tovar skladom, rýchle odoslania,proste super
    • Nič
  • nakúpil v obchode BOEL pred 4 mesiacmi

na jednom mieste všetko čo som potreboval

• nakúpil v obchode BOEL pred 4 mesiacmi

• všetko na jednom mieste
    • Rýchle vybavenie objednávky

• Serióznosť, rýchlosť
  • nakúpil v obchode BOEL pred 4 mesiacmi

+Tovar prišiel rýchlo a v poriadku
    +prehľadné stránky
    -po objednaní tovaru prišiel aut.email o registrácii objednávky, a potom nič ,ani sms,ani email o vybavovaní a doručení, len po 3dňoch zavolal kuriér, že za 10min bude na adrese.