• Gyorsak,korrektek és az árak is rendben vannak.
    • Az ajándék értéke, lehetne arányos a megrendelt áru értékével.

N.o.1

Szia,
    Minden termék amelyet kínálunk készleten van saját raktárcsarnokunkban így kifejezetten gyorsan tudunk reagálni a rendelésekre. Vevőcentrikus, színvonalas hozzáállásunk standard 2013 óta.
    A rendkívül elégedett felhasználók véleménye alapján bátran ajánljuk a BODYBULLDOZER professzionális táplálék-kiegészítő márka bármely termékét, amelyeket széles választékban és tartósan alacsony áron kínálunk. Termékskálánkat folyamatosan bővítjük új termékekkel. Kövesd figyelemmel webshopunkat, mert folyamatos akciókkal várunk! :)
    Korrekt visszajelzésed köszönjük, tisztességesen játszunk!

prémium vitamin és táplálék-kiegészítő márka
    vitamin és életmód szaküzlet hálózat
    E-SHOP nonstop - azonnali EXPRESS küldés

rýchle doručenie, spokojnosť

Ahoj,
    Všetky nami ponúkané produkty máme skladom vo vlastnej skladovej hale, takže na objednávky vieme reagovať obzvlášť rýchlo. V pomere ceny / kvality / výkonu podľa spätnej väzby zákazníkov sme jednička v oblasti zdravej výživy po celej SR. Náš zákaznícky orientovaný prístup na vysokej úrovni je štandardom od roku 2013. Radu profesionálnych výživových doplnkov značky BODYBULLDOZER za trvalo nízke ceny odporúčame na základe recenzii mimoriadne spokojných užívateľov. Sortiment neustále rozšírujeme novými produktami. Sleduj nás i naďalej :)

Kamenné predajne - osobný odber ZADARMO

Tovar doručený na druhý deň. Odporúčam.

• Dorucene do 24 hod

• rýchlosť
    • sortiment

Ahoj Barnabas,

Kamenné predajne - osobný odber ZADARMO

• Mám dobrú skúsenosť s obchodom
    • Dobré ceny

Splnili očakávanie

Ahoj Peter,

Kamenné predajne - osobný odber ZADARMO

• Rychle dorucenie a vyborna cena

Ahoj Majka,

• super

• Rýchlosť doručenia
    • Ceny

Ahoj Patrik,

rychle dodanie

• minden ok

Szia Kristian,
    Termékeink kielégítik a legmagasabb vásárlói igényeket és a minőség terén felveszik a versenyt bármely prémium kategóriás táplálék-kiegészítő márkával. Fő különbség az árat illetően érzékelhető, amely a mi termékeinket nézve különsképp kedvező, ár-érték arányban verhetetlen. 10 éves szakmai tapasztalatunk és state of the art gyártókapacitásunk visszaköszön termékeink magas minőségén. Vevőcentrikus, színvonalas hozzáállásunk standard 2013 óta.
    Korrekt visszajelzésed köszönjük, tisztességesen játszunk!

prémium vitamin és táplálék-kiegészítő márka
    vitamin és életmód szaküzlet hálózat
    E-SHOP nonstop - azonnali EXPRESS küldés

Tovar mi bol doruceny v slubenom case, vsetko prebehlo v poriadku, dobra komunikacia a aj ceny vyrobkov.

Ahoj Lucia,

• rychle dorucenie
    • sortiment
    • dobre ceny

Ahoj Martin,

• Osobný odber na predajni

• Veľmi rýchlo vybavené

Cena výrobku nie je prehnaná,som spokojná

• Dostupnosť

Kamenné predajne - osobný odber ZADARMO

Protein veľmi kvalitný,za rozumnú cenu,rýchle doručenie,výborná komunikácia.

Ahoj Bejka,

Rýchle a presné dodanie!