-
Odporúča obchod
Tovar dorazil za 5 dní
- Rýchle dodanie
- Dobrá komunikácia
- Okamžité riešenie
-
Odporúča obchod
Tovar dorazil za 4 dni
- Osobna komunikacia
- Rychla odozva
- Ochotne poradia
Odporúčam
-
Odporúča obchod
- Doručenie do 24h
- Najvýhodnejšia cena produktu bezkonkurenčne
Odporúčam! Skvelá skúsenosť tovar doručený domov adresu do 24h za bezkonkurenčne najnižšiu cenu.
-
Odporúča obchod
Tovar dorazil za 5 dní
- extra rýchle doručenie
- celá objednávka vybavená hladko, bez zbytočnej komunikácia navyše, avšak prehľadne
-
Objednávali sme synovi odrážadlo a prišiel nám totalny šunt na fotkách krásny dizajn ,v recenziách vychvalené opak bol pravdou odražadlo plastové i keď v popise uvádzane ako kovové , navyše sme pri montáži zistili že 2 šróby z 4 nemajú závit za 50€ by som čakal že aspoň šróby budú kompletné ( nehovoriac o 2 hodinách strávených hladaním vhodného šróba v hobby marketoch
Za tú sumu "bomba" odporúčam vyhnúť sa tomuto eshopu oblúkom. -
- Objednali sme kočík a na 4 razy sa vracal lebo buď poslali inú farbu alebo chybný/pokazeny kus. Uvidíme či nám vrátia peniaze lebo podľa recenzii niektorím ľudí ich nevrátili. Už viac z tadeto objednavať nebudeme.
-
- Svoje peniaze som nakoniec dostala
- Všetky nedostatky som podrobne opísala
Objednala som si detský bicykel z e-shopu Bobaa.sk, ktorý prišiel poškodený – mal poškodený rám, riadidlá a pedála sa nedala naskrutkovať. Okamžite som kontaktovala obchod so žiadosťou o vrátenie. Prvých 24 hodín – žiadna odpoveď. Vyplnila som formulár, písala e-maily – opäť ticho. Po ďalších 48 hodinách som písala na Facebook, kde mi v Messengeri odpovedal operátor a ponúkol výmenu s čakacou lehotou 10 dní. To sme odmietli a požiadali o vrátenie peňazí.
Po doručení bicykla späť obchod nedal žiadne oficiálne potvrdenie o stave vrátenia. Manažér nekomunikoval aj po niekoľko dní, musela som ich urgovať cez správy. Keď som žiadala oficiálny doklad o priebehu vrátenia, bolo mi povedané, že peniaze už boli odoslané – čo nebola pravda. Peniaze som na účte nemala. Až po mojej hrozbe, že sa obrátim na inšpekciu, mi večer prišla správa z GoPay, že prevod bol zadaný, ale pripísanie bude trvať ešte 3 dni.
Celý tento proces bol vyčerpávajúci. Komunikácia prakticky neexistuje, peniaze sa snažia nevrátiť, zavádzajú zákazníkov a neponúkajú žiadne férové riešenia.
❗️Tento obchod absolútne neodporúčam. Vyhýbajte sa mu. -
- Neda sa s nimi spojit
- Nedodanie tovaru
Objednali sme si sportovy kocik,ktory mal byt skladom. Na druhy den nam prisiel mail s informaciou o prijati a vybavovani objednavky. To bolo pred dvomi tyzdnami.
Odvtedy sa vsak nikto z firmy neozyva,neodpovedaju na mail ani nezdvihaju telefon.
Chodi nam kazdy den na mail nejaky podvodny oznam o doruceni zasielky z tejto firmy,ale miesto dorucenia je na uplne inej adrese,ako sme zadavali. Vecer vzdy pride SMS,ze tovar sa nepodarilo dorucit.
Kto je teda na vine?!?! Firma bobaa.sk alebo prepravna spolocnost? -
- Nic
- Ziadna komunikacia
- Nedodany tovar
Objednany tovar skladom, ktory mal byt odoslany do 24 hod, cakam tyzden. Komunikacia ziadna. Neodporucam!
-
- Objednala som si kočík 23.4. a na druhý deň som ho mala doma som veľmi spokojná.Kočík je vo veľmi dobrom stave aj kvalita produktu je veľmi dobrá.
- Plus dobrý návod na zloženie v CZ jazyku tak
- Žiadne nevýhody
Odporúčam tento obchod
-
- Neodpovedajú na maily
- Nedodanie tovaru kt bol písaný skladom (čakám už dva týždne)
-
- Tovar pekný
- Rýchle dodanie
- Komunikácia žiadna
Sortiment ok, vždy čo som si objendala prišlo rýchlo. I keď poťah na lehatku za cca 70€ sa po jednom oprati vyzmólkovál ale ok predychala som to. ALE komunikácia 0 bodov. Raz som písala ohľadom toho ako dat dole navlek, odpoveď bola drza “mate to v návode” (keby to tam bolo nepíšem ok prišla som na to). Nedávno som písala email ohľadom náhradných dielov nik mi dodnes neodpísal, pred 4 dňami som napisala otázku na formulari na stránke kde “odpovedajú rýchlo” a dodnes nič. No nechala som v tomto obchode cca 325€ tak by som čakala komunikáciu na úrovni. Zial nedočkala som sa.
-
- Rýchle jednanie, asi najlepšia cena na internete
- Nemajú žiadnu predajňu
Internetový obchod som zvolila na základe najlepšej ceny hľadaného tovaru. Pani komunikovala cez stránku promptne a tovar takmer ihneď odoslali. Bohužiaľ nám dorazil chybný kus s krivou strieškou, ale pani nám kocik obratom okamžite vymenila. Druhý prišiel v poškodenej krabici, ošúchaný, vinou kuriérskej spoločnosti. Takže sme od zmluvy odstúpili. Peniažky nám vracali pár dni, tak sme sa dotazovali, ale následne prisli … eshop odporúčame. Pani jednala veľmi príjemne a ústretovo.