Reklama

Zobraziť recenzie

Prihlásiť sa a pridať recenziu
  • Odporúča obchod

    100 %

    Tovar dorazil za 5 dní

    • Rýchle dodanie
    • Dobrá komunikácia
    • Okamžité riešenie
  • Odporúča obchod

    100 %

    Tovar dorazil za 4 dni

    • Osobna komunikacia
    • Rychla odozva
    • Ochotne poradia

    Odporúčam

  • Odporúča obchod

    90 %

    • Doručenie do 24h
    • Najvýhodnejšia cena produktu bezkonkurenčne

    Odporúčam! Skvelá skúsenosť tovar doručený domov adresu do 24h za bezkonkurenčne najnižšiu cenu.

  • Odporúča obchod

    100 %

    Tovar dorazil za 5 dní

    • extra rýchle doručenie
    • celá objednávka vybavená hladko, bez zbytočnej komunikácia navyše, avšak prehľadne
  • 20 %

    Objednávali sme synovi odrážadlo a prišiel nám totalny šunt na fotkách krásny dizajn ,v recenziách vychvalené opak bol pravdou odražadlo plastové i keď v popise uvádzane ako kovové , navyše sme pri montáži zistili že 2 šróby z 4 nemajú závit za 50€ by som čakal že aspoň šróby budú kompletné ( nehovoriac o 2 hodinách strávených hladaním vhodného šróba v hobby marketoch
    Za tú sumu "bomba" odporúčam vyhnúť sa tomuto eshopu oblúkom.

  • 10 %

    • Objednali sme kočík a na 4 razy sa vracal lebo buď poslali inú farbu alebo chybný/pokazeny kus. Uvidíme či nám vrátia peniaze lebo podľa recenzii niektorím ľudí ich nevrátili. Už viac z tadeto objednavať nebudeme.
  • 10 %

    • Svoje peniaze som nakoniec dostala
    • Všetky nedostatky som podrobne opísala

    Objednala som si detský bicykel z e-shopu Bobaa.sk, ktorý prišiel poškodený – mal poškodený rám, riadidlá a pedála sa nedala naskrutkovať. Okamžite som kontaktovala obchod so žiadosťou o vrátenie. Prvých 24 hodín – žiadna odpoveď. Vyplnila som formulár, písala e-maily – opäť ticho. Po ďalších 48 hodinách som písala na Facebook, kde mi v Messengeri odpovedal operátor a ponúkol výmenu s čakacou lehotou 10 dní. To sme odmietli a požiadali o vrátenie peňazí.

    Po doručení bicykla späť obchod nedal žiadne oficiálne potvrdenie o stave vrátenia. Manažér nekomunikoval aj po niekoľko dní, musela som ich urgovať cez správy. Keď som žiadala oficiálny doklad o priebehu vrátenia, bolo mi povedané, že peniaze už boli odoslané – čo nebola pravda. Peniaze som na účte nemala. Až po mojej hrozbe, že sa obrátim na inšpekciu, mi večer prišla správa z GoPay, že prevod bol zadaný, ale pripísanie bude trvať ešte 3 dni.

    Celý tento proces bol vyčerpávajúci. Komunikácia prakticky neexistuje, peniaze sa snažia nevrátiť, zavádzajú zákazníkov a neponúkajú žiadne férové riešenia.

    ❗️Tento obchod absolútne neodporúčam. Vyhýbajte sa mu.

  • 10 %

    • Neda sa s nimi spojit
    • Nedodanie tovaru

    Objednali sme si sportovy kocik,ktory mal byt skladom. Na druhy den nam prisiel mail s informaciou o prijati a vybavovani objednavky. To bolo pred dvomi tyzdnami.
    Odvtedy sa vsak nikto z firmy neozyva,neodpovedaju na mail ani nezdvihaju telefon.
    Chodi nam kazdy den na mail nejaky podvodny oznam o doruceni zasielky z tejto firmy,ale miesto dorucenia je na uplne inej adrese,ako sme zadavali. Vecer vzdy pride SMS,ze tovar sa nepodarilo dorucit.
    Kto je teda na vine?!?! Firma bobaa.sk alebo prepravna spolocnost?

  • 10 %

    • Nic
    • Ziadna komunikacia
    • Nedodany tovar

    Objednany tovar skladom, ktory mal byt odoslany do 24 hod, cakam tyzden. Komunikacia ziadna. Neodporucam!

  • 100 %

    • Objednala som si kočík 23.4. a na druhý deň som ho mala doma som veľmi spokojná.Kočík je vo veľmi dobrom stave aj kvalita produktu je veľmi dobrá.
    • Plus dobrý návod na zloženie v CZ jazyku tak
    • Žiadne nevýhody

    Odporúčam tento obchod

  • 10 %

    • Neodpovedajú na maily
    • Nedodanie tovaru kt bol písaný skladom (čakám už dva týždne)
  • 40 %

    • Tovar pekný
    • Rýchle dodanie
    • Komunikácia žiadna

    Sortiment ok, vždy čo som si objendala prišlo rýchlo. I keď poťah na lehatku za cca 70€ sa po jednom oprati vyzmólkovál ale ok predychala som to. ALE komunikácia 0 bodov. Raz som písala ohľadom toho ako dat dole navlek, odpoveď bola drza “mate to v návode” (keby to tam bolo nepíšem ok prišla som na to). Nedávno som písala email ohľadom náhradných dielov nik mi dodnes neodpísal, pred 4 dňami som napisala otázku na formulari na stránke kde “odpovedajú rýchlo” a dodnes nič. No nechala som v tomto obchode cca 325€ tak by som čakala komunikáciu na úrovni. Zial nedočkala som sa.

  • 90 %

    • Rýchle jednanie, asi najlepšia cena na internete
    • Nemajú žiadnu predajňu

    Internetový obchod som zvolila na základe najlepšej ceny hľadaného tovaru. Pani komunikovala cez stránku promptne a tovar takmer ihneď odoslali. Bohužiaľ nám dorazil chybný kus s krivou strieškou, ale pani nám kocik obratom okamžite vymenila. Druhý prišiel v poškodenej krabici, ošúchaný, vinou kuriérskej spoločnosti. Takže sme od zmluvy odstúpili. Peniažky nám vracali pár dni, tak sme sa dotazovali, ale následne prisli … eshop odporúčame. Pani jednala veľmi príjemne a ústretovo.