Všetko super, tovar i pani v predajni

Darcek k nakupu

Promptne vybavená objednávka, seriózna komunikácia so zákazníkom.

Obchod odporučam, som spokojna s kvalitou tovaru aj s dopravou.

• Super

• rýchlosť dodania tovaru

• Vzdy spokojna s nákupom, tovarom, celkovo s eshopom

• Rýchle dodanie, kvalitné prípravky

Rychle dodanie,dobry vyber produktov a v baliku mi prisli ako darcek vzorky a platena taska,mile gesto :)

• Veľmi rýchle dodanie objednaného tovaru a výborná komunikácia s pracovníčkou pri realizácii objednávky.
    • Zatiaľ neviem o žiadnej nevýhode.

• Kvalitné výrobky, dobrá cena, rýchle doručenie. Musím vyzdvihnúť ich prístup k doručeniu nakoľko chodím na týždňovky napísala som do poznámok že ich poprosím aby mi bol tovar do Z-boxu doručený vo štvrtok ako prídem domov aby som si to stihla vyzdvihnúť keďže je skrátená doba na vyzdvihnutie na dva dni a objednávala som to cez víkend, ochota nadovšetko a krabica označená s dňom vloženia do Z - boxu. Ďakujem, rada budem u vás opäť nakupovať.

• darcek gratis

Obchod je neskutočne rýchly, max. spoľahlivý, výborná komunikácia.

• kvalitný tovar

Max. spokojnosť, veľká rýchlosť dodania, pribalený darček k objednávke za mňa je to top obchod :)

• Prijatelne ceny
    • Velky vyber znacky Santé
    • Tel. Mlieko Energizer citron dula nevonia absolutne rovnako ako sprchac Energizer citron dula. Nechapem preco. Ten sprchac je dokonaly ale to tel.mlieko absolutne nie:/ to ale nie jw problem obchodu,no

• Som veľmi spokojná s ponukou a kvalitou produktov

• Veľmi kvalitná bio kozmetika