• Široký sortiment
    • Výborná komunikácia s eshopom

• Široký výber sortimentu
    • Prehľadný eshop
    • Extrémne účinné a kvalitné produkty
    • Produkty ktorých popis aj reálne funguje

Veľmi skvelé a účinné produkty, mne úplne zmenili vlasy, inú kozmetiku už dlhšie nekupujem a odporúčam všetkým okolo. Vaše produkty dokázali z mojich veľa vypadávajúcich vlasov, ktoré mi narástli asi tak 1 CM za pol roka (možno aj dlhšiu dobu) vytvoriť niečo neskutočné. Moje vlasy sú lesklé, podajne, majú objem aj vitalitu, nelámu sa,nemajú rozšiepené končeky a vôbec mi nevypadávajú! Tak isto sú výborné aj sprchové gély, krémy na ruky, telova kozmetika, rôzne maste ktoré nám pomohli aj na svalstvo, kĺby... My sme nad mieru spokojní. Ďakujem vašej značke že vyrábate naozaj veľmi KVALITNÉ produkty

• Obchod ponúka vynikajúci výber produktov na prírodnej báze.

E-shopu Bione som verná už niekoľko rokov a mnohé overené výrobky sú stálicou mojej kozmetickej výbavy.

• Výber široký,nie len krémov
    • Kvalita,pomáhajú mi naozaj dané výrobky
    • čistota produktov,bez prídavnych látok
    • BIO formulácie
    • Vybavenie pohode
    • Neviem o žiadnej

Preferujem čistejšie vyrobky,ohladom aj na citlivost kože,mne osobne naozaj pomáhaju a možem len odporučit,nie je tu čo stratit,výber je široký je čo vybrat podla svojho gusta,kvalita je na vysokej urovni.Rozhodne aj nabuduce.