• 7 dni cakam na tovar, stale je v expedicnom depe Packety, bionatural na maily nereaguje, Packeta detto. Doteraz som mala s tymto eshopom dobre skusenosti, ale po tejto skusenosti som sklamana.

Reakcia obchodu Bionatural

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa za nedostatočnú komunikáciu, Váš email nám spadol do spamu a nevedeli sme o ňom, čo samozrejme nie je Vaša chyba.

Chyba sa stala na strane Packety, Vašu zásielky sme odoslali hneď na druhý deň, ako ste si objednávku vytvorila, zásielka sa zdržala v depe Packety 7 dní, o čom nám nedali vedieť, čiže sme netušili že Vaša zásielka mešká. Podľa aktuálnej informácie už je balíček vo výdajni.

Ešte raz sa ospravedlňujeme za meškanie a veríme že nám zachováte priazeň, na email posielame malý darček :)

Tím BIOnatural

+ rýchle dodanie

- jeden sáčok so soľou nebol poriadne zavretý, takmer polovice soli sa vysypala do balíka

Reakcia obchodu Bionatural

ospravedlňujeme sa za chybu pri balení tovaru, kontaktujeme Vás emailom a radi by sme Vám poslali nepoškodený nový tovar.

Tím BIOnatural

Reakcia obchodu Bionatural

mrzí nás že náš eshop neodporúčate, radi by sme vedeli dôvod vašej nespokojnosti, aby sme vedeli tento problém vyriešiť aj do budúcnosti, ďakujem.

• zásielka prišla veľmi rýchlo, bez komplikácií
    • V minulosti som nebola s kvalitou Henné spokojná. Nikto mi však na odoslaný meil neodpovedal. Uvidím aká kvalita bude táto.

Dlhodobo som si objednávala Henne, avšak várka asi spred roka asi nebola kvalitná. Prášok obsahoval hrubšie časti rastlín a nedržalo to na vlasoch. Preto som si to prestala objednávať. Teraz uvidím.
    S ostatnými výrobkami som bola spokojná - šípkový olej, ružový olej na oči.

• po použití mi pekne voňali vlasy
    • nezbadala som iné výhody, vlasy boli ako predtým

• dni dopravy zdarma
    • úzky sortiment produktov
    • zlavy black friday a skoro nič skladom

Nebol to moj prvý nákup,veľmi rada som nakupovala v tomto obchode .Dnes už ale veľa produktov nemajú skladom a niektoré už ani nebudú naskladňovať, to je pre mňa veľké mínus. Taktiež majú úzky sortiment produktov a značiek,preto už viac nakupujem v iných eshopoch. Jediná výhoda je ze poskytuju dni s dopravou zdarma,inak by som tu nenakupovala uz vobec.

• Plastové obaly, letáky navyše, darček, ktory nechcem

Reakcia obchodu Bionatural

Dobrý deň, mrzí nás že sme Vám poslali darček ktorý ste nechceli, do komentára k objednávke ste mohli napísať že si ho neprajete. Bohužiaľ, na zabezpečenie aby krémik či olej nevytiekol, nič lepšie ako plast ľudstvo ešte nevymyslelo. S pozdravom BIOnatural

• pohodlne z domova si poprezerať produkty porovnať prehodnotiť
    • hrozné dodanie, 15.11.2016 som si objednala tovar, prišlo potvrdenie objednávky 16.11.2016 prišiel mail o potvrdení platby a potom nič... až pokým som sa neozvala kde mám tovar, ktorý bol mimochodom skladom a mal byť dávno doručený sa mi ozvala jedna pani že tovar bude odoslaný, hrozná komunikácia, ak nastane nejaký problém, tak na to predsa zákazníka upozorním, nehrám mŕtveho chrobáka, toto ma odradilo a viac už z tejto stránky neobjednám, potrebovala som tovar v istý deň a oni mi ho dodali oveľa neskôr, to už zo zhraničia mi príde skôr balík ako tu od nich, a ich reakcia na môj dodaz v budúcnosti si radšej objednajte v predstihu... :-(

Reakcia obchodu Bionatural

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa, chyba nastala v komunikácii z našej strany.

• Ziadne
    • Slaba komunikacia .Potvrdenie objednavky a dva tyzdne nic.Objednavka 13.11 dodanie 23.11.Vsetko je na sklade a dva tyzdne cakania.Dlha dodacia lehota.Vsade inde do 24h.

Uz by som si s tohto obchodu neobjednal s dôvodu dlhej dodacej lehoty.

• Netestuje na zvieratach.
    • Bez môjho dovolenia si dovolili odoslať mi iný vyrobok ako som pôvodne chcela pretože vraj produkt tejto značky nieje na sklade ale o tejto zmene ma mali informovat dopredu emailom alebo sms.

• dlhá dodacia doba, aspoň ste mohli odkomunikovať na začiatku, kedy približne tovar pošlete.

• žiadne prvý a posledný krát
    • zavádzanie kupujucich a nekorektný prstup nevratenie penazí pri reklamacii neodporučam!!!

Naljhorší internetový obchod aký som kedy skusila z vlastných skuseností neodporučam!!!na rade je SOI

Reakcia obchodu Bionatural

nie sme si vedomí zavádzania kupujúcich. V prípade, že máte konkrétny dôkaz prosíme o jeho zverejnenie.

Vrátenie kvalitného produktu, ktorý spĺňa všetky požiadavky na kvalitu nie je reklamácia. Reklamácia sa vzťahuje len na vady výrobku ako je napr. tovar po záruke, prípadne viditeľne vady výrobku. Tovar je možné bez udania dôvodu vrátiť ale nesmie byť otvorený ale v pôvodnej originálnom obale a nepoužitý. Zároveň je potrebné ho zaslať doporučene.
    Týmto si dovoľujeme požiadať kupujúcich, aby si dobre prečítali popisy produktov, Obchodné podmienky a prezreli obrázky produktov pred samotným nákupom. Prosíme kupujúcich aby dodržiavali Obchodné podmienky. Tak ako predávajúci je povinný dodržiavať určité zákony a pravidlá tak i zákazník má svoje práva ale i povinnosti.

Na všetky vaše otázky ohľadne produktov veľmi radi odpovieme emailom, telefonicky alebo prostredníctvom online chatu.

• Tovar v požadovanom objeme
    • - žiadna komunikácia
    • - žiadna faktúra, podľa čoho má zákazník uskutočniť bankový prevod?
    • - žiaden podrobný popis tovaru (???)

Reakcia obchodu Bionatural

Dobrý deň, náš eshop zasiela automaticky emaily po ukončení nákupu. Ihneď po nákupe zákazník obdrží email s kompletnými údajmi z objednávky ako i inštrukcie k uskutočneniu prevodu. V prípade, že ste takýto email neobdržala odporúčame najprv skontrolovať spamový filter.

Zároveň priznávame, že u zákazníkov, ktorí majú v emailovej adrese @centrum.sk, pobox.sk, zoznam.sk,... existuje technický problém, ktorý zatiaľ riešime. Vďaka tomuto technickému problému sa nám vracajú niektoré emaily z týchto emailových adries ako nedoručené. Avšak nemáme problém na požiadanie zistiť stav objednávky, poslať údaje potrebné k úhrade, približný termín doručenia, číslo zásielky atď.

Podrobný popis tovaru je uvedený pri každom tovare na našom eshope. Pri tovare, ktorý priamo nedovážame od výrobcov ale nakupujeme od slovenských a českých distribútorov je distribútor zodpovedný za popis tovaru na výrobku.

Dva dni po tom ako som zaplatila za tovar, ktorý som si objednala, mi prišla správa, že ho bohužiaľ nemajú na sklade a že si môžem buď doplatiť za väčšie balenie alebo počkať tri týždne kým im dodajú tovar nový. Vôbec mi neponúkli vrátenie peňazí, aj keď vedeli, že nedodržia dodaciu lehotu a sama som im to už vtedy napísala. Takže som musela čakať 14 dní a potom som SAMA zavolala do obchodu v akom stave je teda moja objednávka a až potom sa rozhodli mi peniaze vrátiť.
    Myslím, že táto stránka je vhodná iba v prípade, že sa nevyskytnú žiadne problémy. V opačnom prípade si totiž nedokážu dostatočne vážiť zákazníka, najmä ak je na trhu mnoho konkurenčých firiem s dokonca lepšími cenami a neporovnateľne lepším prístupom.
    ROZHODNE NEODPORÚČAM!

Reakcia obchodu Bionatural

Dobrý deň, podľa našich obchodných podmienok je dodacia doba tovaru max. 2 týždne. V emaily sme Vás informovali, že nevieme presne kedy tovar príde, nakoľko nám to nevedel dodávateľ potvrdiť. Vo Vašom emaily ste uviedli "ak nemôžete dodať tovar v dodacej lehote", no my sme nevedeli, ako sme už napísali vyššie, kedy tovar príde. Preto sme čakali 2 týždne, či tovar nenaskladníme. Tým že ste sa po 14 dňoch ozvali ako prvá, ste nás jednoducho predbehli.

Ešte raz sa ospravedlňujeme za spôsobené problémy a dúfame že v budúcnosti sa už žiadne problémy nevyskytnú.

BIOnatural.sk tím

• Som nespokojná s produktom "argánový olej", ktorý určite nieje 100%, nemá žiadnu vôňu a zdá sa, že je silne zriedený nejakým iným olejom, alebo prešiel procesom deodorizácie, ktorý ničí kvalitu oleja. Nespokojnosť a vyhodené veľké peniaze.

Reakcia obchodu Bionatural

Dobrý deň, olej zn. Akamuti je 100% bio arganový olej určený pre starostlivosť o pleť, pôvodom z Maroka. Arganový olej, ktorý dodávame je 100%-tný za studena listovaný, panenský arganový olej v bio kvalite zakúpený prostredníctvom FAIR TRADE Spravodlivého obchodu od združení v Maroku. Nie je riedený žiadnym iným olejom. Arganové orechy sa najprv sušia na slnku ešte pred samotných spracovaním. Následne sa orechy rozbíjajú a drvia, aby sa uvoľnil olej. Arganové orechy sa drvia až na pastu a miesia sa až kým sa neuvoľní olej. Orechy, ktoré sa používajú na získavanie arganového oleja na varenie sa najprv pražia, aby olej získal orechovú arómu kým orechy pre získanie arganového oleja na pleť sa nepražia. Arganový olej zn. Akamuti sa zbavuje prirodzeného pachu používaním prírodných ílov. Tie "čistia" oleje od vône, ktorá sa spája s nerafinovaným arganovým olejom. Mnoho zákazníkov si sťažuje vôňu nerafinovaného arganového oleja a niektorým je nepríjemná, takže dodávame arganový olej bez vône. Náš arganový olej sa taktiež líši farbou takže jednotlivé oleje majú od jantárovej až po žltú farbu - tá závisí od podmienok pestovania arganového stromu a obdobia, kedy sa orechy zbierajú. Zatiaľ sme žiadne negatívne hodnotenie tohto oleja nemali.

Pozor na veľmi nevýhodné ceny!!!!!!!!

Reakcia obchodu Bionatural

Dobrý deň, ak Vás môžme poprosiť, napíšte ktoré výrobky majú podľa Vás nevýhodné ceny.

• zlá komunikácia v rámci platieb

Reakcia obchodu Bionatural

Dobrý deň, balíček už bol zaplatený a predsa sme ho poslali na dobierku. Zlyhal ľudský faktor. Zákazníkovi sa týmto ešte raz ospravedlňujeme.

• Nie som spokojná, pretože som si objednala tovar pred jedenástimi dňami a dodnes mi tovar nedoručili. Faktúru objednávky, ktorá mi neustále akože chodí na mailovú adresu,nemôžem skontrolovať, pretože na stránke si ju skontrolovať ani nemôžem.

Reakcia obchodu Bionatural

ospravedlňujeme sa za dlhšiu dobu dodania, chýbala nám jedna položka z Vašej objednávky a dodávateľovi to trvalo dlhšie kým to poslal k nám. Nerozumieme celkom presne prečo si nemôžete skontrolovať faktúru. Faktúru sme Vám poslali na Váš email, nemôžte ju otvoriť? Prípadne si môžte po prihlásení skontrolovať objednávku na našej stránke www.bionatural.sk, nemôžte sa prihlásiť?

• zatial mi tovar neprisiel...

velmi dlha dodacia lehota...

objednala som si dva výrobky, dostala som jeden, zaplatila som dva

Reakcia obchodu Bionatural

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa, zlyhal ľudský faktor. Každý takýto prípad sa snažíme vyriešiť rýchlo, daný tovar zasielame na naše náklady dodatočne.