rýchlosť

• Skore vybavenie objednsvky

Objednanie tovaru prebehlo výborne, od samotnej objednávky až po doručenie osobným kuriérom. Obidva biokrby sú už odskúšané, robia nám radosť a hlavne každý deň nám dávajú pocit tepla. Vrelo odporúčam všetkým zákazníkom.

Rýchle vybavenie a odoslanie tovaru. Tovar bol doručený v poriadku zvolil som si kuriérsku spoločnosť 123kurier.sk s ktorou mám dobré skúsenosti. K tovaru biokrb naviac presné potrebné množstvo kamienkov a zapaľovač. Som spokojný z výrobkom ako takým kvalitou. Je to jednoduché ako na materiál tak na prácu. Eshop odporúčam hlavne cenou a kvalitou a spoľahlivosťou.

Rýchle dodanie, tovar kvalitný a starostlivo zabalený, ochota poradiť pri montáži.

Spokojnosť 14.9.2022 som objednal to bolo v stredu,štvrtok bol sviatok a volali mi že mi tovar môžu doručiť v piatok čo mi aj doručili podľa dohody v poobedňajších hodinách lebo som bol v praci.super jednanie už viackrát som nakupoval a veľká spokojnosť.vďaka

• Odporúčam,zásielka došla v poriadku aj rýchlo,ďakujem.

Rýchla dodávka tovaru na adresu, vynikajúca komunikácia zo strany obchodu - zavolali, vynikajúca cena, odborná rada, príjemné jednanie na profesionálnej úrovni, proste SUPER !!!

• Cenovo výhodný produkt
    • Pridaná hodnota - vôňa

• Maximálna spokojnosť. Nakupujem len u nich.

Seriózne jednanie a slušná komunikácia.

• Možnosť prevzatia objednaného tovaru pri mieste môjho trvalého bydliska v obchode.

• Zo všetkým som bol spokojný.

Je to.pohodlné

• Rýchlosť, komunikatívnosť... 100% odporúčam.

• Nakolko v okoli neviem o ziadnom obchode ktory predava tieto produkty objednavanie cez e-schop bol najjednoduchsi.

Objednaval som krb do predosleho bytu bol som velmi spokojny,momentalne som obj zrusil len kvoli subj pricinam ( nevojde tam kde som si predstavoval).
    zrusenie prebehlo tiez bez problemov ,co tiez ocenujem.

• Rychlost dodania tovaru

• Veľký výber bioalkoholu