• rychlost dodania

Ďakujeme :)

• Perfektne, ekologicky a prakticky zabalený aj väčší nákup
    • pozornosť zameraná na detaily
    • Darčekový tovar

Iniciatívne ma kontaktovali priamo z Biodomčeka aby upresnili moju zle zadanú objednávku. Profesionálny tím, ktorý rozumie tomu čo robí.

Reakcia obchodu BioDomček.sk

Ďakujeme Vám veľmi pekne za milé hodnotenie a tešíme sa, že ste boli spokojný :)

• Veľmi rýchle odoslanie
    • Všetko krásne a starostlivo zabalené
    • Pribalené vzorky k produktom ma úplne dostali
    • Produkty ešte lepšie, ako som očakávala

Tovar bol krásny a kvalitný, nad moje očakávania. Všetko bolo doručené expresne rýchlo a k tovaru boli pribalené aj vzorky iných produktov, ktoré som už aj vyskúšala a určite si v krátkom čase znova objednám.
    Ďakujem Biodomček. Boli ste skvelým prekvapením. Teším sa na ďalší nákup.

Reakcia obchodu BioDomček.sk

Ďakujeme Vám za peknú recenziu a tešíme sa na Vás nabudúce :)

• Kvalita

• Rychlost
    • Komunikacia
    • Platba

Sikovny obchodik s dobrym vybavenim do domacnosti.

• Bleskové reakcie
    • Individuálny prístup
    • Široký sortiment
    • Prehľadný web
    • absolútne žiadna neexistuje

Nikdy som žiadnu recenziu na Heureku nenapísal ani v budúcnosti to nemám v úmysle, v tomto prípade však musím urobiť výnimku.
    pretože táto informácia musí byť k dispozícii každému, kto prejaví záujem o podobný druh tovaru.
    Po prvé, sortiment Biodomčeku je na slovenské pomery absolútne bezkonkurenčný. Svojou šírkou, kvalitou a dostupnosťou sa úplne vymyká slovenskému štandardu. Nikde inde som nenašiel ani len podobnú ponuku organicky nezávadných produktov. A už ani nebudem hľadať. Okamžitý bookmark.
    Po druhé, v Biodomčeku som zažil takmer sureálne priateľský prístup a ochotu. Napriek spackanej objednávke ma Biodomček iniciatívne kontaktoval, proaktívne mi opravil objednávku a zabezpečil doručenie behom 24 hodín.
    Po tretie, kvalitne spracované webové užívateľské rozhranie, nie ako tie bezduché šablóny z wordpressu, ktoré sú neprehľadné a každý eshop ich má rovnaké.
    Ak chcete zažiť úroveň tovaru a služieb, ktorá je u nás stále ojedinelá, tak vám nedokážem poradiť nič lepšie.
    Človek, ktorému záleží na etickom princípe podnikania, fair trade a kvalite služieb aspoň tak ako na cene, nemôže svoju BIO domácnosť vybaviť nikde inde.

Reakcia obchodu BioDomček.sk

Fíha, ďakujeme veľmi pekne za takúto precíznu a obsiahlu recenziu. Veľmi ste nás potešili a sme radi, že sa Vám u nás páčilo :)