100% spokojnosť!

• Velmi seriozny a promptny pristup.vynikajuca komunikacia a profesionalita

Velka spokojnost s pristupom a nakupom.
    Odporucam

• Dodanie tovaru v nasledujuci den po objednavke.

• promtne riešenie problemu.komunikacia

sposob dopravy-balikomat
    korektne ceny
    prehladna web. stranka
    eshop odporučam

• široký výber
    • dobré ceny
    • pri objednávke nie je možnosť vybrať "osobný odber", treba vybrať "kuriér, platba vopred" a osobný odber napísať do poznámky - nie je to nič tragické, ale bolo by to prehľadnejšie a jednoduchšie ak by to nebolo treba písať do poznámky

Reakcia obchodu BikePro

Dobrý deň, na úvodnej stránke nášho e-shopu bolo upozornenie, že v kamennej predajni prebieha od 1.1.-16.1.2016 inventúra, čiže nebola aktívna možnosť osobného odberu. Vy ste svoju objednávku zadal 14.1.2016. Samozrejme už od 16.1.2016 fungujeme ako za normálneho režimu, čiže osobný odber je Vám plne k dispozícii. Pekný deň :-)

• Pohodlný nákup z pohodlia domova, prehladnosť a výber produktov.
    • dostupnosť/nedostupnosť na sklade- nie je to zrejme, tovar vyzerá že je na sklade, objednáte si ho a on nie je. Avšak majú to v popise obchodu poznačené, že to tak niekedy je.

Bohužial sme nedostali sedačku, čo sme si objednali, už nebola na sklade, ale rychlo sme boli kontaktovaní telefonicky s tým, že nám ponúknu inú sedačku a rýchlo nam ju aj doručili, dokonca o niečo drahšiu za pôvodnú cenu (i keď na iných stránkach bola dostupná v rovnakej cene ako naša pôvodná). Po spätnom zvážení by som navrhovala, že by bolo lepšie pre zákazníka ho najskôr len telefonicky kontaktovať s tým, že jeho vybraná sedačka už nie je na sklade a navrhnúť mu inú s tým, že do mailu mu hned pošlú príslušne info o tej inej sedačke a on si to premysli a rozhodne sa. Takto som sa v rychlosti telefonicky rozhodovala, či ruším už zaplatenú objednávku alebo si zoberiem inú sedačku. Keďže bola nakoniec inej značky, tak možno náročnejšieho zákazníka by to nepotešilo, ale keďže sedačka vyzerá dobre a kvalitne, tak sme boli celkom spokojní. Bližšie uvidíme po jej vyskúšaní.

Veľmi rýchla dodávka od objednania. pri objednávke som neodhadla dobre veľkosť, na čo zareagovali veľmi promptne a ochotne mi vymenili tovar v správnej veľkosti.

• -cena
    • -rýchlosť dodania
    • rychlost a spolahlivost

• Obchod a Tovar bude zrejme v poriadku , len služba slovenskej pošty doručenie cez "BALIKOMAT asi nefunguje na 100% , lebo som tovar neobdržal ani po 10 dňoch od objednania , pričom avizo že bol odoslaný prišlo už pred týždňom . žial nie je to prvá negatívna skúsenosť s týmto typom doručenia

• Spolahlivost. Ochota. Super komunikacia. Bezproblemove riesenie pri reklamacii

Prívetivý prístup k zákazníkovy...

• ústretovosť, ochota, odbornosť
    • o žiadnych neviem

• objednaval som dost netradicne nahradne diely a ako jediny na Slovensku ich mali

• Má uviesť či je tovar na sklade alebo nie!

Reakcia obchodu BikePro

každý zákazník je upozornený pred ukončením objednávky, že tovar nemusí byť aktuálne skladom, ak je tak pri tovare uvedené. Tovar sa čerpá z kamennej predajne, nie je možné aktualizovať e-shop každú chvíľku. Vám sme okamžite volali, že sa žiaľ tovar medzitým predal. Tiež ste boli informovaný, že Vám daný tovar dodáme do 5 dní, no toto ste neakceptovali. Je nám ľúto.

• dobra cena
    • komunikacia
    • nic

• flexibilita
    • nepoznám

momentálne odporúčam

• Komunikácia nulová

Reakcia obchodu BikePro

nechápeme Vašu negatívnu reakciu ohľadne komunikácie. Vami objednaný tovar bol skladom. Objednávku ste odoslali 13.04.2015 17:57:10 o čom Vám prišlo obratom oznámenie mailom, ďalšie mailové oznámenie o odoslaní objednávky od nás Vám bolo zaslané 14.04.2015 12:20:2, a následne Vám odišiel ešte mail o prevzatí zásielky špedičnou službou. Tovar ste dostali na druhý pracovný deň. Čo ešte viac ste si priali ?

nasla som tu vhodnu obuv a cislo a bola na nej priazniva zlava

• Jasne a prehladne dobra komunikacia

Vyborny