Výborná komunikácia, zlatí ľudia

• Rýchle dodanie,super komunikácia, pomôžu s výberom. Notebook zodpovedá popisu,funguje ako nový.

• Veľmi dobrá komunikácia
    • Veľmi dobrá poradenská služba

Spokojnosť s výberom tovaru, i s cenou, i s komunikáciou, samozrejme aj s tým že na repass je poskytovaná záruka 2 roky ako na nový tovar.

• Okamžite mi pri rušení vyhoveli
    • S výberom som vždy spokojný aj ked by sa tam mohli objaviť konecne aj tlačiarne
    • Zatial nepoznam ziadne

Ja som s tymto obchodom uz dlhodobo spokojny

Na webe sú iné informácie o výrobku ako Vám v skutočnosti doručia. Keď sa informujete, tak napíšu, že na webe mali chybu.

• Ochotný personál na predajni

• Výborná cena tovaru
    • Všetko bolo poctivo zabalené

• Amatérsky prístup predajcu
    • Tovar ponúkaný skladom nie je skladom
    • Nedodržanie termínov

6. 9. som si objednal notebook a rovno ho aj zaplatil.
    7. 9. ma kontaktoval predajca, že daný model už nemajú skladom a ponúkajú mi alternatívu. Tak som im to potvrdil s tým, že doručenie by mali byť 12. - 13. 9. Mal tam byť aj môj doplatok - doteraz mi neprišli údaje ako a kde mám poslať peniaze.
    13. 9. som ich kontaktoval cez chat (dovolať sa je nemožné), že v akom stave je objednávka. Odpoveď? V sklade našli notebook, ktorý som chcel pôvodne, ale dodanie bude o 3 dni.

Rozhodne neodporúčam.

• PC technika i keď repasovana, ale kvalitou často predčí nové modely, aj 2x drahšie.
    • Veľmi seriózne jednanie.

Nemám žiadne pripomienky

• kamenný obchod v centre mesta

Všetko prebehlo rýchlo a v poriadku

• Dobré ceny, dobre zostavy, vedia poradit
    • Nemajú tovar priamo na sklade, nevedia fyzicky overiť vizuálny stav požadovaného PC

Celkovo som s nákupom zatiaľ spokojný. Čo sa mi však nepáčilo, že laptop prišiel bez stiahnutých aktualizácii, a neboli na povrchu poriadne očistené stopy od nálepiek. No a už len drobnosť, namiesto 500 GB HDD keby v rovnakej cene dali 256 GB SSD, určite by to bolo príjemnejšie pre zákazníka a ani BIGON by to finančne nezruinovalo. Ale inak OK za tento nákup.

• Ochota poradiť, výborný prístup ku klientovi, rýchlosť, spoľahlivosť

Veľmi dobrá spolupráca a poskytovanie kvalitných služieb a tovaru.

• Rýchla dodavka
    • Okamžitá reakcia na drobné problemy

• Na tovar som musel počkať dni dni kvôli preskladneniu, ale ohľadom dodania som bol niekoľko krát informovaný.
    • Navyše som dostal aj menší darček
    • Cena tovaru

• Rýchle jednanie,
    • dobrý prístup k objednávka
    • ustretový
    • ochotný

Všetko prebehlo hladko, osobne som si prišile vybrať NTB ktorý chcem a dokedy ho potrebujem, ústretový v tom že mi vyhovali že som to potreboval do 2 dní mať hotové. Notebook prišiel ako nový a priprený na požívanie

• dlhé dodanie

• tovar bol doruceny v pozadovanej kvalite
    • komunikacia v pripade problemov bola na urovni bola som informovana
    • napriek tomu ze tovar bol uvedeny na sklade a dodanie bolo uvedene 2 dni dodanie trvalo vyse tyzdna

bolo by vhodne uvadzat realny cas dodania. inak som bola s obchodom spokojna.