• absolútne nič!!!
    • vôbec nič sa nedá objednať.

rozhodne túto pochybnú pseudospoločnosť oznámim na SOI, ale hlavne na úrad pre ochranu osobných údajov, pretože postup tejto "firmy" považujem za krádež osobných údajov. nie sú nič viac, než iba sprostí klamári. a tento postup odporúčam každému, kto s nimi prišiel do kontaktu!!!

• Nič.
    • Tovar sa nedá pridať do košíka.

Po zavolaní na telefónne číslo 0948 772 664 (uvedené na oficiálnej FB stránke) zdvihol pán, ktorý po tom ako som sa spýtal, či je to obchod Bigmart, ostal ticho a po chvíli zložil.
    NEODPORÚČAM!!!

• zle zle zle
    • píšu že je nasklade ale neda sa kupit nic :(

na hovno !! a totalne

• absolutne nic
    • uplne vsetko

snad najhorsi obchod na slovensku

• Nič dobre,....
    • Všetko zle,...

Obchod v ktorom bych nekupil ani kosť pre psa.

• celé zle pise ze tovar na sklade a neda sa objedna takyto eshop by nemal co hladat na HEUREKE !!!!!!!!

cele zle

qq

• - nereagujú na maily
    • - tovar ktorý majú skladom nejde objednať

neodporúčam

• Nereaguju na email,
    • po objednani neposlali email s informaciami objednavky ktore slubili.
    • Stoji to za hovno nebudem cakat kym objednavka pride, kupim si to inde.

V ziadnom pripade neodporucam, neprofesionalny pristup, arogantny pristup, su to ignoranti.

• maju tam skladom to, co nemaju skladom v inom obchode (aspon to tak maju oznacene - skutocnost nepoznam)
    • astronomicka cena dopravy (7,80€)

chcel som si zakupit tovar v hodnote do 20€, ale vzhladom na cenu dopravy to z principu neurobim, radsej objednam tam, kde maju normalnu cenu dorucenia (do 3€, i ked tovar nebude skladom)

• NIC
    • CENA

NANIC STRANKA

• všetko

d

• nemám kladné skúsenosti
    • zavádzanie zákazníkov zľavami

vo februári 2013 som kupoval grafickú kartu ASUS MARIX 7970 tuna na Heuréke som si ju vyhľadal a najpriateľnejšiu som našiel za 423 € plus hry zdarma v hodnote 143€, len tak som klikol na najdrakšiu ponuku ktorú mi tu zobrazilo a bol to zrovna tento obchod, ponúkali je za 550€ z tým že je zlacnená zo 600€ v dobe keď sa táto karta ešte nebola uvedená do predaja a dala sa len predobjednať
    Nemám žiadne iné skúsenosti z týmto obchodom ale myslím si že by nemali ludí lákať na 10% zľavu a stále byť o 70€ drakší než predposlený obchod

• jhchch
    • kgjggu