• rychlost dostupnost komunikacia s predajcom

jednym slovom SUPER. Pasiky su skvele uz vidim aj prve vysledky - po 4roch pouzitiach, zubky su bielsie, pasta je tiez super, rychlost dodania bola uzasna tovar prisiel v poriadku. DAKUJEM :)

• bleskurychle dorucenie
    • kvalita vyrobku
    • komunikacia
    • momentalne bezkonkurencnost

spokojnost, vyrobok splnal ucel nadocakavania. Prve znamky bielenia zubov uz po tretej aplikacii. S citlivostou zubov pri aplikacii som ratal, ale nieje to az take ako som ocakaval, nic co by sa nedalo zniest. Obchod som si nasiel na internete po odporucani kamaratky ktora ma doslova hollywoodsky usmev a odporucila mi tuto znacku ktoru pouzivala v amerike. Povodne som to chcel objednat priamo z USA ale je to casovo narocne na dodanie a cenovy rozdiel konecny bol 20% co pre mna rozhodne nebola pridana hodnota za cas dorucenia a mozne preclenie a zdnanenie ktore by to opat predrazilo.
    Rozhodne odporucam!

• vyhody ze neusim behat po obchodoch a objednavam v pohodli domova
    • bol to moj prvy nakup tak slabiny zatial neviem povedat

doporocujem objednal som si bieliacie pasiky a boli mi dodane velmi rychlo a budem objednavat stejto stranky castejsie

• informačne bohatá a prehľadná web stránka
    • e-shop overený zákazníkmi
    • konkurencieschopná cena
    • zľavy
    • promptná reakcia na objednávku
    • info o pohybe zásielky
    • doručenie bezchybnej zásielky
    • záujem e-shopu o spätnú väzbu

seriózny e-shop
    vrelo odporúčam

• ... no bielenie zubov. Ale čo ma fakt potešilo je zubná pasta zadarmo. Ceny tu sú celkom fajn, ale ako bonus zubná pasta... to je super.
    • nič ma nenapadá

Bieliace pásiky používam už 10 dní a určite mám bielšie zuby. Nie sú biele ako z Hollywoodu, ale už sa nehanbím usmievať. Dúfam, že ešte trošku vybielnu a hlavne, že si to potom udržím... tú bielosť.

• Ako prvú výhodu uvádzam cenu, ktorá je o dosť nižšia, ako u konkurencie.
    • Tovar doručia do 24 hodín, ak si zákazník objedna do 13:00hod.
    • Ako každého kupujúceho, tak aj mňa potešilo, že som k bieliacim pásikom dostala zadarmo bieliacu pastu.

Každý, kto nie je spokojní so svojími zubami, teda ich farbou, by si mal zákupiť tieto bieliace pásiky. Pri mojej objednávke som dlho váhala či kúpiť, alebo nie, keďže som už vyskúsala rôzne " bieliace pasty" a nič nepomohlo, všetky tie propagačné letáky a reklamy bola lož. Vrelo odporúčam zákúpiť si tieto pásiky, aj ked ich pouzivam len 11 dni, je vidiet rozdiel, čo ma teší. Som rada, že som sa nenechala opäť oklamať a funguje to. Moje zuby neboli príliš žlte, no aj napriek tomu som sa nerada usmievala. Teraz je to úplne inak "nebojim" sa usmiat.

• myslí,že je to tovar,ktorý môžem zohnať len u vás
    • informovali ma známi
    • upútala ma vaša kvalitná a prehľadná stránka
    • snáď len to,že je momentálne vypredaný a tak
    • musím čakať

nemám zatiaľ skúsenosti a tak ani názor,je to moja 1.objednávka

• -rýchlosť
    • -prehľadnosť
    • -dobré ceny

Veľmi spoľahlivý a rýchly obchod. Určite sa oplatí :)

• konecne nieco co funguje, zuby mam konecne biele
    • kvalita
    • rychle dodanie
    • rychla komunikacia mailom

som maximalne spokojny, ostanem tomuto obchodu verny

• tovar ktorý bežne nie je na predaj na slovensku

vynikajúci

• - najlepsia cena aku som nasla na internete
    • - presvedcili ma pozitivne ohlasy zo strany zakaznikov, ktori uz tento obchod vyskusali
    • - velmi rychla dodacia lehota (tak ako bolo slubovane na stranke)
    • - tovar doruceny v poriadku aj s darcekom
    • - dobra komunikacia o stave objednavky

- hoci som z internetoveho obchodu kupovala po prvykrat a mala som iste obavy, presvedcila som sa, ze tento obchod je fakt spolahlivy, vsetkym len a len odporucam

• vsadil som na tip ... a konecne niekto ma tovar ktory som potreboval
    • dizajn stranky

Krabička od pasty bola na 1 konci uplne poskodena, rovnako aj obal pasty bol jemne odrety.

Reakcia obchodu bieliace-pasiky.com

Vážený zákazník,

dakujeme Vam za hodnotenie. Internetovy obchod nezodpoveda za necitlive zaobchadzanie posty so zasielkami. Avsak samozrejme, ak by ste nam o tomto poskodeni vonkajsieho obalu vyrobku dali vediet, produkt by sme Vam bez problemov vymenili. Verime vsak, ze v konecnom dosledku Vam toto poskodenie obalu neprekazalo, kedze krabicka, v ktorej zubna pasta je, sa aj tak po otvoreni hned vyhadzuje do koša. Este raz Vam dakujeme za Vas nazor.

• Rychlost dorucenia tovaru, bezproblemove prebratie tovaru
    • Nema

Urcite odporucim ptuatrlom

• rychlost, prehladnost v ponukanych vyrobkoch, komunikativnost predajcu, informovanost

produkty som si kupil v tomto obchode prave preto pretoze posobi doverihodne, odporucil by som tento obchod urcite aj ostatnym z vyssie uvedenych dovodov ako rychlost...atd.

• je to rýchle a lacnejšie ako bielenie zubov u zubára,

• -rýchlosť dodania tovaru z pohodlia domova
    • -pásiky som sa rozhodla vyskúšať po kladných recenziách

-tovar som kúpila v tomto obchode, lebo som ho objavila v reklame na internete
    -skúsenosti s týmto obchodom mám dobré a odporúčam ho aj ostatným

• rýchlosť dodania
    • prehľadnosť stránky
    • slušné ceny

Bieliace pásiky som skúšala po prvýkrát a som s výsledkom spokojná, odporúčala som vyskúšať aj známym! V prípade potreby v budúcnosti opäť určite využijem služby tohto obchodu! Oplatí sa vyskúšať, s výsledkom budete určite spokojní :)

• dobrá cena aj kvalita
    • super komunikácia

som spokojná s tovarom aj s doručením. Na tovar som nečakala dlho. O všetkom som bola informovaná cez mail. Cena tovaru bola veľmi výhodná. Odporúčam všetkým....

• novinky na trhu
    • zatial neviem