Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Na základe vášho správania na Heureke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ alebo inam súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete vypnúť v nastaveniach prehliadača. Viac

 • nakúpil v obchode bieliace-pasiky.sk pred 2 týždňami

  Odporúča obchod

  100 %

  • Kvalitné produkty, rýchle vybavenie objednávky, vždy pribalený darček
 • nakúpil v obchode bieliace-pasiky.sk pred 3 týždňami

  Neodporúča obchod

  20 %

  • Dodanie bolo naozaj rýchle. Bez akýchkoľvek problémov

  Čítala som si veľa diskusii, recenzií na pásiky. Veľa ľudí písalo, že dobre nedržia. Na tomto druhu bolo napísané, že držia bez akýchkoľvek problémov. Avšak, to vôbec nie je pravda. Kúpila som to ako darček priateľovi, a potom ako to stále zliezalo dole, si to dal 3x a dosť. Ja som si to poctivo dávala a musím skonštatovať, že to naozaj hrozne. Poriadne to nedrží, musela som si to stále naprávať. A ani po týždni nie je vidieť výsledky. Nemám také zuby, ako som si predstavovala. Keby aspoň o dva či tri odtiene sa zuby zosvetlili, bola by som rada, zial nie je to tak. Nemám cítlive zuby, ale po použi týchto pásikov, ich mam veľmi citlivé. Za mňa škoda peňazí.

  Reakcia obchodu bieliace-pasiky.sk

  Názor tak silno sa vymykajúci obrovskej štatistickej vzorke názorov skutočných zákazníkov sme tu za posledných 8 rokov fungovania e-shopu ešte nemali. Aj to svedčí o tom, že tento názor je trochu pomýlený a NEZAKLADÁ SA NA PRAVDE. Pani tu zavádza, nepoužila celé balenie, dokonca ani polovičné a dokonca ANI TRETINOVÉ, nedodržiavala pokyny bielenia atď... Hneď vysvetlíme podrobnejšie:

  - nerozumieme prečo táto pani v recenzii klame. Objednané NEMALA pásiky s Advanced Seal technológiou. Objednaný mala tento balíček: https://bieliace-pasiky.com/d/polovicne-bal-supreme--bieliaca-zubna-pasta-brilliance/66/
  Je veľká škoda, že sa do tohto komentára nedá priložiť nejaký screenshot obrazovky jej objednávky, keďže by sme to skutočne veľmi radi urobili a dali ho sem, nech to každý hneď vidí. V popise balíčka a teda pásikov, ktoré tieto pani objednala je JASNE NAPÍSANÉ, že tieto pásiky Supreme sú JEDINÉ, ktoré nemajú Advanced seal Strong Grip, No Slip technológiu silnejšieho prilepenia na zuby:

  "Nemajú Strong Grip, No Slip technológiu silného prilepenia na zuby, čo je ich jediná slabina."

  - pani sama píše o tom, že bieliacu kúru VôBEC NEABSOLVOVALA (používala len 7 dní, celé balenie sa používa 42 dní, toto polovičné 21 dní...). Objednané mala len POLOVIČNÉ BALENIE pásikov, nie celé. Mala tam pásiky až na 21 dní. Sama píše, že priateľ použil 3 aplikácie = nemožno samozrejme očakávať žiadny efekt ani výsledky, najmä keď priateľ nebol na dentálnej hygiene, nečítal brožúrku s pokynmi, ktorú mala len ona a podobne.
  Pani píše, že pásiky používala len 7 dní, to je PRÍLIŠ KRÁTKA DOBA. Nikdy sme nikomu nesľubovali, žeby mal mať za 7 dní vybielené zuby. U niektorých polovičných balení, napríklad s 10 aplikáciami, to doknca aj vyslovene píšeme, že ide len o polovičné balenie a že na kompletný efekt sa niekedy vyžaduje celé balenie. Aj tak máme kopec zákazníkov, ktorí pravidelne už roky používajú len polovičné balenia a stačí im to k vysokej spokojnosti. Aj táto nevedomosť pani o tom, že na uspokojujúci efekt nie je 7 dní dostatočný čas, prezrádza o tom, že pani určite brožúrku s pokynmi vôbec nečítala a že teda veľa vecí vôbec nedodržiavala. Tipujeme, že ani odstránenie slín z povrchu zubov pred nalepením pásika, čo mohlo šmýkanie pásika len zbytočne znásobiť.

  - Keďže táto pani píše o nulovom rozdiele, je tu skutočne veľký predpoklad, že pásiky možno úplne znehodnotila tým, že ich mala v rozhorúčenom aute, alebo na priamom slnku a podobne. Len v takom prípade je fyzikálne a chemicky možné, žeby pásiky Crest s účinnými látkami rovnakými aké používaju zubári, neúčinkovali vôbec, ani o stupeň. Pretože tá chémia tam jednoducho funguje a hotovo. Pani musela pásiky znehodnotiť, inak sa to vysvetliť nedá.

  - tie diskusie, ktoré pani spomína máme za tých 8 rokov načítané dostatočne, keďže predajca potrebuje mať prehľad aj o tom, čo o jeho produktoch píšu aj anonymovia či konkurenti v takýchto anonymných nijako neoverovaných diskusiách a nie len prehľad o tom, čo píšu SKUTOČNÍ ZÁKAZNÍCI v týchto recenziách uvádzaných cez heureku a umožnených cez formulár len tým, ktorí produkt naozaj v danom e-shope zakúpili. Takže aj tam občas nakukneme, aby sme videli čo majú nové naši konkurenti a podobne. Ale aj tak sme si nevšimli, žeby "Veľa ľudí písalo, že dobre nedržia.". Nájde sa tam jeden či dvaja takíto anonymovia, ktorí to v recenziách napísali, keďže možno pásiky Crest ani nikdy nemali, ale určite to nie je "veľa ľudí". V tých 1-2 prípadoch (ak sú vôbec reálne) ide určite o podobný prípad nepochopenia ako u tejto pani, kedy zákazník použil nevedomky pásiky, u ktorých sa jasne uvádza, že NEMAJÚ Advanced seal technológiu silnejšieho prilepenia na zuby. Upozorňujeme ale na fakt, že aj také pásiky držia dostatočne, neposúvajú sa tak, žeby mohli zo zubov padať a podobne, to je skutočne nezmysel a niečo také je nemožné. Pásiky Crest by firma Procter and Gamble určite nevyrobila tak, aby zo zubov padali a šmýkali a určite by ich takto už 17 rokov nepredávala, alebo si snáď niekto myslí že áno? Načo by to predsa robili? Keď by tam pokojne mohli dať tiež tú Advanced Seal technológiu silnejšieho prilepenia na zuby, ktorú má tá istá firma a tá istá značka vo všetkých jej ostatných pásikoch, ktoré sú na trhu... Jednoducho aj tieto pásiky držia dostatočne a tak, aby zuby bielili a za 17 rokov ich existencie a po odskúšaní miliónmi zákazníkov po celom svete to nebolo potrebné nijako zmeniť.

  - Máme množstvo zákazníkov, ktorí už roky používajú LEN PÁSIKY SUPREME a samozrejme vedia o tom, že len tieto jedny pásiky nemajú Advanced seal technológiu silnejšieho prilepenia na zuby a dokonca viacerí títo zákazníci už majú uvedenú aj recenziu tu v týchto stovkách recenzií na heureke a NIKTO z nich produkt nekritizoval. Práve naopak, sú s produktom spokojní a používajú ho pravidelne už roky. A to aj napriek tomu faktu, že tieto pásiky Supreme ako jediné z celej ponuky značky Crest nemajú Advanced seal technológiu silnejšieho prilepenia na zuby...

  - "názor" sa vymyká veľkej štatistickej vzorke, to znamená, že podľa neomylných zákonitostí štatistiky ako vedeckej disciplíny, je s veľkou pravdepodobnosťou mylný, či niečím ovplyvnený... A to je skutočne aj fakt, keďže pásiky Crest nie sú nejakým produktom, ktorý proste nefunguje. Je to presne naopak - jednoducho fungujú a to na každom človekovi, ktorý niečo počas bielenia nezbabre, alebo niečo nedodrží a podobne.

  - Ak by pani aj trebárs vôbec nedodržiavala bielu diétu, aj v takom prípade by došlo k vybieleniu zubov minimálne o 1 až približne (odhadom) 6 stupňov (keďže presne sa to merať nedá. Presne to merajú len marketéri a nie realisti.). A to nie je nejaký náš názor, ale bežná prax a bežné skúsenosti našich zákazníkov, keďže je veľa ľudí, ktorí si jednoducho kávu odpustiť nemôžu a tým pádom tú diétu nevedia na 100% dodržať.

  - Ak by si pani urobila fotku pred bieliacou kúrou, určite by si tento rozdiel všimla, pretože voľné oko si nedokáže takýto rozdiel počas 21 dní celej kúry uvedomiť a na konci kúry, teda skoro po mesiaci, všimnúť, pretože si na ten rozdiel zvykne a považuje ho na konci niekedy aj za nulový.

  - Faktory, ktoré vplývajú na bielenie zubov sú predovšetkým genetika, ne/dodržiavanie bielej diéty počas kúry, ne/navštívenie dentálnej hygieny pred kúrou a ne/odstránenie nánosov kameňa a plaku z povrchu zubov, čo dokáže niekedy až viac ako 80%-ne brániť penetrácii bieliaceho gélu do zubov, zlá predošlá ústna hygiena a podobne. Je tu veľa faktorov, ktoré sa dajú taktiež považovať za možnú príčinu takto výnimočného zlyhania bieliaceho procesu ako je práve tento. Aj keď sa to zlyhaním bieliaceho procesu pomenovať nedá, keďže produkt ako taký jednoducho funguje. Nepracujeme s pásikmi Crest prvý mesiac, ani prvý rok. Máme za sebou už viac ako 300.000 objednávok v troch krajinách EÚ, takže vieme o čom hovoríme. Tento produkt a jeho účinky poznáme.

  - pani mala pri produkte priloženú informačnú brožúrku, v ktorej mala uvedené napríklad aj zásady bielej diéty, navštívenie dentálnej hygieny pred kúrou, odstránenie slín z povrchu zubov pred aplikáciou a iné pokyny, ktoré možno nedodržala, pretože ak nečítala ani len popis produktu (keďže nevie, že produkt nemá Advanced seal technológiu), tak pravdepodobne nečítala ani túto dlhú brožúrku. Je to samozrejme len náš predpoklad, ale snažíme sa dať sem všetky možné príčiny vzniknutia takejto skúsenosti, ktorú táto pani s pásikmi Crest mala.

  - pani tu píše o citlivosti zubov po zložení pásikov, čo je úplne normálna bežná neškodná sprievodná reakcia každého účinného bielenia zubov, najmä u ľudí, ktorí nemajú zuby 100%-ne silné a možno aj zdravé (kazy, zle tesniace staré plomby, odhalený dentín, kŕčky a podobne). Keďže vytýka produktu dokonca aj toto, je jasné, že brožúrku nečítala, pokyny vôbec nedodržiavala.

  Aby sme teda nepísali zbytočne veľa, uzavrieme to tým, že táto "recenzia" sa ani nedá považovať za recenziu. Vôbec to tu nepatrí. Jasné dôvody sú vysvetlené vyššie aj podrobnejšie. Pre získanie reálneho obrazu o fungovaní a kvalite pásikov Crest si môže zákazník prečítať niektoré zo stoviek ďalších tu uvedených recenzií. Ďakujeme.

  Tím Bieliace-pasiky.com

 • nakúpil v obchode bieliace-pasiky.sk pred 3 týždňami

  Odporúča obchod

  100 %

  Tovar dorazil za 3 dni

  • Ochotne bolo odpovedané na moje otázky
 • nakúpil v obchode bieliace-pasiky.sk pred 1 mesiacom

  Odporúča obchod

  100 %

  Tovar dorazil za 2 dni

  • Veľká spokojnosť
 • nakúpil v obchode bieliace-pasiky.sk pred 1 mesiacom

  Odporúča obchod

  100 %

  Tovar dorazil za 3 dni

  • Rychlost dodania, skvely servis
 • nakúpil v obchode bieliace-pasiky.sk pred 1 mesiacom

  Neodporúča obchod

  20 %

  • Prišlo s iným obrázkom, ako som objednala

  Ak som to chcela telefonicky riešiť, žiadne telefónne číslo nie je na stránke k dispozícii.

  Reakcia obchodu bieliace-pasiky.sk

  Túto recenziu treba úplne ignorovať. Ide tu o úmyselné poškodzovanie dobrého mena. Situáciu už riešime s heurekou. Pani si objednala tento produkt:

  https://bieliace-pasiky.com/d/detska-elektricka-zubna-kefka-so-zubnou-pastou-frozen/150/

  Skontrolovali sme to aj na našom kamerovom systéme. Produkt sa absolútne nijako nelíši v reále oproti obrázku. Aj keby sa náhodou nejako mierne líšil, je to naozaj taký problém, aby táto pani bez snahy akokoľvek nás emailom kontaktovať uverejnila takúto recenziu? Samozrejme že nie je. Avšak každopádne ako sme už raz uviedli, produkt sa nijako od obrázku nelíši.

  Túto "recenziu" teda poprosíme ignorovať. Je tu obrovské množstvo ďalších recenzií, na ktorých je vidieť skutočný obraz serióznosti obchodu a produktov. Štatistická vzorka je veľká. Občas sa ale bohužiaľ pritrafí aj takýto záškodník. Objednávky má táto pani či pán samozrejme zablokované.

  Bieliace-pasiky.com

 • nakúpil v obchode bieliace-pasiky.sk pred 1 mesiacom

  Odporúča obchod

  100 %

  Tovar dorazil za 3 dni

  • Rýchle dodanie
  • Žiadne

  Spokojnosť s rýchlym dodaním.

 • nakúpil v obchode bieliace-pasiky.sk pred 1 mesiacom

  Odporúča obchod

  90 %

  rýchlosť,

 • nakúpil v obchode bieliace-pasiky.sk pred 1 mesiacom

  Odporúča obchod

  100 %

  Tovar dorazil za 4 dni

  • 100% spoľahlivosť

  Odporúčam nakupovať

 • nakúpil v obchode bieliace-pasiky.sk pred 1 mesiacom

  Odporúča obchod

  100 %

  • Rýchlosť dodania
  • Super cena
  • Kvalitný produkt
 • nakúpil v obchode bieliace-pasiky.sk pred 1 mesiacom

  Odporúča obchod

  90 %

  .

 • nakúpil v obchode bieliace-pasiky.sk pred 2 mesiacmi

  Odporúča obchod

  100 %

  Tovar dorazil za 2 dni

  • rychle dodanie
 • nakúpil v obchode bieliace-pasiky.sk pred 2 mesiacmi

  Odporúča obchod

  100 %

 • nakúpil v obchode bieliace-pasiky.sk pred 2 mesiacmi

  Odporúča obchod

  100 %

  Rychle dodanie

 • nakúpil v obchode bieliace-pasiky.sk pred 2 mesiacmi

  Odporúča obchod

  100 %

  • Výborna komunikácia
  • Rýchle dodanie
 • nakúpil v obchode bieliace-pasiky.sk pred 2 mesiacmi

  Odporúča obchod

  100 %

  • Rychle dodanie

  Uz objednavam asi 4 krat;) neskutocne! Odporucam!!!

 • nakúpil v obchode bieliace-pasiky.sk pred 2 mesiacmi

  Odporúča obchod

  100 %

  • Vsetko perfektne
  • Nic
 • nakúpil v obchode bieliace-pasiky.sk pred 2 mesiacmi

  Odporúča obchod

  100 %

  Su skvele naozaj to funguje

 • nakúpil v obchode bieliace-pasiky.sk pred 3 mesiacmi

  Odporúča obchod

  100 %

  Tovar dorazil za 2 dni

  • Rychle dodanie, super ceny, doprava zdafma

  S obchodom som velmi spokojna. Zatial som pouzila 7 pasikov a zuby mam vyrazne belsie. Dokonca si to aj okolie vsimlo a pochvalilo ... urcite odporucam :)

 • nakúpil v obchode bieliace-pasiky.sk pred 3 mesiacmi

  Odporúča obchod

  100 %

  Tovar dorazil za 4 dni

  oásikovú kúru som síce ešte nedokončila no výsledky sa už dostavili a zatiaľ som veľmi spokojná :)