• nakúpil v obchode bieliace-pasiky.com pred 2 týždňami

Pekne biely zúbky.

• nakúpil v obchode bieliace-pasiky.com pred 2 týždňami

• Rychle vybavenie, spolahlivost.
  • nakúpil v obchode bieliace-pasiky.com pred 3 týždňami

Rychle dodanie

• nakúpil v obchode bieliace-pasiky.com pred 1 mesiacom

• Dostupnosť produktov, ktoré nie sú bežné dostupné
  • nakúpil v obchode bieliace-pasiky.com pred 1 mesiacom

• Jednoducha prehladna objednavka, rychle dorucenie. Maximalna spokojnost, dakujem.

• Vsetko bez problemov

• kvalita produktu
  • nakúpil v obchode bieliace-pasiky.com pred 2 mesiacmi

dobré

• nakúpil v obchode bieliace-pasiky.com pred 2 mesiacmi

S nákupom v tomto obchode som veľmi spokojná, tovar som si objednávala viackrát, vždy mi bol doručený načas - nasledujúci deň popr. o 2 dní podľa toho, či som to objednávala pred obedom alebo poobede.

• Max spokojnosť

• rychle dorucenie

• Rýchle dodanie
    • Dobré ceny

• Rychlo dorucene

• Unikatny tovar
    • Rychlost dodania

Perfektne produkty, darcek k nakupu

• nakúpil v obchode bieliace-pasiky.com pred 3 mesiacmi

vyborny obchod ale napriek tomu ze nakupujem púravidelne, nemam absolutne ziadne vyhody a zlavy

Vážený zákazník,

ďakujeme za pozitívnu recenziu aj za názor. Zľavy samozrejme máte, nerozumieme prečo píšete, že nemáte. Napríklad aj teraz je zubná pasta Baking Soda v zľave za cenu 10,50 EUR, pričom minulý týždeň bola v cene 12,90 EUR. Podobne je to u ďalších produktov, takže zľavy len treba sledovať ak ich chcete chytiť. Výhody taktiež máte. Ku každému baleniu pásikov máte zadarmo malú zubnú pastu a tiež obsiahlu informačnú brožúrku. Toto Vám žiadny iný e-shop nedá. Zároveň v e-shope nájdete ceny produktov, ktoré sú na historických minimách. Výhody aj zľavy teda máte. Ďakujeme.

• rýchle doručenie
    • veľký výber
    • skvelé rady pre začiatočníkov
    • nemožnosť platiť kartou

• Rychle dodanie
  • nakúpil v obchode bieliace-pasiky.com pred 4 mesiacmi

• Tieto mpásiky zuby naozaj vybielia
    • Komunikácia s predajcom je katastrofa - neprofesionálny a drzý prístup

Reakcia obchodu bieliace-pasiky.com

Tejto recenzii nerozumieme, keďže s touto zákazníčkou sme nikdy nijako nekomunikovali. Skontrolovali sme si e-mailovú schránku niekoľkokrát, avšak neevidujeme od nej žiadny mail, žiadny pokus ani snahu o akúkoľvek komunikáciu, žiadnu otázku, jednoducho nič. Tu ide pravdepodobne skôr o nejaké nekalé konkurenčné praktiky ako o serióznu "recenziu". Tejto pani sme objednávky u nás do budúcna zablokovali, keďže takéto neférové spôsoby samozrejme neakceptujeme.

• nakúpil v obchode bieliace-pasiky.com pred 6 mesiacmi

• Velmi citlive zuby

Vážený zákazník,

ďakujeme za recenziu. Ak máte citlivé zuby, netrebalo si objednávať rovno tie najsilnejšie pásiky z ponuky. Na to sme napísali tento obsiahly súhrn rád a odporúčaní pri výbere pásikov, aby ste si vedeli vybrať vhodné pásiky pre Vás:

Ak má niekto citlivé zuby, odhalené kŕčky a podobne, nemal by si kupovať rovno tie najsilnejšie pásiky z ponuky. V ponuke predsa máme aj dve varianty pásikov určených na citlivé zuby.

Každopádne nie sme si istí, či ste čítali priloženú informačnú brožúrku, keďže tam sa píše to, čo sa píše aj na webstránke a síce, že citlivosť zubov je úplne normálna bežná neškodná sprievodná reakcia každého účinného bielenia zubov a hneď po dokončení kúry sama zmizne. Je to neškodný jav, s ktorým treba niekedy aj dopredu rátať. Avšak ak trpíte bežne citlivými zubami, v takom prípade nesiahajte zbytočne rovno po tých najsilnejších pásikov, keďže tie pre Vás nie sú úplne vhodné. Nejde o chybu produktu, že máte citlivé zuby. Je to bežná sprievodná reakcia a ak je tá citlivosť príliš vysoká, ide o Vašu chybu pri výbere produktu, keďže človek s citlivými zubami (predpokladá sa, že človek vie, že má citlivejšie zuby, keďže sa o zuby stará a pozná ich) by nemal siahať rovno po najsilnejších pásikoch z ponuky.

Ďakujeme.