• Objednával som tovar podľa dostupnosti na sklade, aby som ho mal čo najskôr. ani za 15 dní ešte nebol doručený

Reakcia obchodu BezvaSport

nakoľko boli veľkonočné sviatky a odoslanie a doručenie objednávok je prezentované na počet dní pracovných, z objektívnych dôvodov Vám balík dorazil trošku neskôr. Za pochopenie ďakujeme a ešte raz prajeme pekný deň.

Tím Bezvasport

Som stály zákazník a som mimoriadne spokojný. S tovarom, doručením, cenami, službami, komunikáciou. Na základe vlastnej skúsenosti vrele doporučujem.

Nevhodný rozmer žiadaného tovaru - malé

Reakcia obchodu BezvaSport

Vášho názoru si veľmi vážime a mrzí nás, že Vám veľkostne nesadol. V tomto prípade nám ho môžete do 60 dní od doručenia vrátiť späť a my Vám vrátime peniaze. Ak je vhodná veľkosť v ponuke a máte o ňu záujem, prosíme ju objednať v novej objednávke.

• Rýchle dodanie tovaru

Rýchle dodanie tovaru, kvalita, som spokojný :)

Oblecenie zodpoveda cene aj kvalite, vzdy tu dobre nakupim :)

• Super. Rýchle vybavenie.
    • Dobrá kvalita.

Občas objednávam z tohto obchodu ak sa mi niečo páči. Odporučam.

Tovar nezodpovedá fotke
    Je nekvalitný

Reakcia obchodu BezvaSport

Vášho názoru si vážime a je nám veľmi ľúto, že sa Vám dodaný tovar nepáči. Samozrejme, v takomto prípade ho môžete podľa podľa VOP do 60 dní od doručenia vrátiť späť a my Vám vrátime peniaze.

Váš tím Bezvasport

• široký výber, kvalitný tovar

Pohodlný a rýchly nákup z domu.

Siroky vyber oblecenia a doplnkov pre zeny a muzov roznej kvality za prijatelne ceny.

• Spolahlivost

spokojný

Super obchod

• skvelý výber

spokojný

• stale robia reklamu pritom tovar nemaju

Reakcia obchodu BezvaSport

Vášho názoru si vážime a je nám ľúto Vašej nepríjemnej skúsenosti. Ešte raz sa ospravedlňujeme sa, dodanie tovaru dodávateľ potvrdil, žiaľ jeho skladové zásoby boli nakoniec obmedzené, o čom nás dodatočne neinformoval.
    V súčasnosti je tovar dostupný priamo u nás, v prípade záujmu je ho možné objednať.
    Za pochopenie ďakujeme a prajeme ešte príjemný deň.

Tím Bezvasport

Tovar nezodpoveda popisu kvalite ani cene

Reakcia obchodu BezvaSport

Vášho názoru si vážime a je nám ľúto, že sa Vám dodaný tovar nepáči. Samozrejme, v takomto prípade ho môžete podľa podľa VOP do 60 dní od doručenia vrátiť späť a my Vám vrátime peniaze.

• Výhodné ceny, rýchle doručenie

• Poškodený tovar

Prvý krát som si objednala tovar žiaľ sklamaná keď som odoslala objednávku o 3 dní mi prišiel email že mi zrušili 2 veci z objednávky a keď mi došli ostatné veci bola som sklamaná sandále boli poškodené ale reklamácii sa mi nechce riešiť ale už nikdy viac

Reakcia obchodu BezvaSport

Vášho názoru si vážime a je nám ľúto Vašej nepríjemnej skúsenosti. V prípade, že bol dodaný tovar poškodený, môžete ho do 60 dní od doručenia vrátiť späť podľa VOP a my Vám vrátime peniaze. Vrátenie cez Packetu v prípade poškodeného tovaru je bezplatné.