• odbornost, spolahlivost, rychlost

Dobrý deň Hana,
    ďakujeme za pozitívnu recenziu a prajeme pekný deň.

• sortiment
    • personál: ochota, odbornosť, komunikácia
    • rýchlosť expedovania a doručenia
    • riešenie reklamácií (výmena tovaru za inú veľkosť)

Dobrý deň Matúš,
    ďakujeme za Váš čas a vyplnenie hodnotenia. Sme radi, že ste s našimi službami spokojný.
    Prajeme príjemný deň.

• Odbornosť
    • Flexibilita

Jedna z mála bežeckých obchodov. Predavači sú bežci čiže vedia čo predávajú.

Dobrý deň Tibor,
    ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie, naozaj nás potešilo.
    Prajeme ešte príjemný deň.

• Profesionálny prístup, výborný tovar,rýchle doručenie,bezproblémová reklamácia,nakupujem v tomto obchode už roky
    • Žiadna

Reakcia obchodu bezeckepotreby.sk

ďakujeme za Vaše hodnotenie, sme radi, že ste náš verný zákazník.
    Budeme sa snažiť naďalej nesklamať a prinášať profesionálne služby a poradenstvo.
    Prajeme pekný deň.

• Odborné poradenstvo

Jednoznačne jeden z najlepších obchodov zameraných na bežeckú komunitu. V ostatných pozitívach by som sa musel len a len opakovať.

• Objednával som z Bežeckých potrieb už viac krát . Výhoda je široký sortiment, profesionalita tímu , rýchle dodanie tovaru v prípade že veľkosť nesedí rýchla výmena tovaru. Takto si predstavujem kvalitný bežecký internetový obchod . Pozdravujem celý tím bežeckých potrieb a som veľmi rád že majú kvalitné služby a odborné poradenstvo .

Reakcia obchodu bezeckepotreby.sk

ďakujeme za pozitívnu recenziu, potešila nás. Sme radi, že ste s našimi službami spokojný.
    Prajeme ešte príjemný deň.

• Pozdravujem kolektív ,ďakujem za odborné poradenstvo ,rýchle vybavenie a doručenie objednávky .Keď budem potrebovať niečo objednať a v Bežeckých potrebách to budú mať objednám to od nich.

Určite keď niekto potrebuje kvalitný bežecký tovar , odborný personál , rýchle dodanie tovaru odporúčam .