Na telefonat odpovedali SMS s tým kedy mam zavolat (z dovodu dovolenky). Následne už nedvíhajú, neodpovedajú na telefonáty, email. Prišiel mi nesprávny návod k tovaru, nedoriešené doteraz, viac by som nenakúpila v tomto obchode.

• Rychle dodanie

Som maximalne spokojna s tovarom. Tovar vyzera ešte lepšie ako na obrazku, detailne krasne spracované vsetko.

• sortiment

Tovar mi bol dodany nacas.Vizualne v poriadku.Po rozbaleni som isiel vyskusat funkcnost bezdotykoveho otvarania.Nefukcne aj so sietovym adapterom aj s bateriami ktore som si musel zakupit.Reklamacia prebieha tak ze vam zaslu stitok a reklamacne tlacivo a musite cez packetu im to zaslat spat.Ked nemate tlaciaren smola musite si to dat vytlacit.Nemate krabicku na zabalenie smola musite zohnat ,zabalit,poslat.Praktickz kopec problemov a casu zabiteho a pritom sa to dalo tak jednoducho riesit.Staci skontrolovat pred odoslanim k zakaznikovi vizualne a funkcnost co zaberie 3 minuty.

Tovar bol dodaný rýchlo, o všetkom som bola informovaná.

Rukavice nehrajú, tak ako píšete .

Tovar som zaplatila 26. decembra, včera mi prišiel email že potvrdenie o nejakom storne , pritom nič som nezrušila a ja som vám poslala doklad o tom že to bolo zaplatené, do dnešného dňa nemám tovar, hrozné niečo.

• DO oobchodu som sa nedokázal dovolať ani na desať pokusov - nedvíhajú telefón a na e-mail nereagujú. Už by som si nich nič neobjednal.

Reakcia obchodu BEZDOTEKU

zmeškaný telefonát jsme od vás neměli, volal jste opravdu na naše číslo. Email od vás máme jediný a je tam odpověď. Zboží jste objednal a druhý den bylo expedováno, nevidím problém, hezké svátky :)

S pozdravem Jiří Roháč, Bezdoteku.sk

• skvelá komunikácia

Ďakujeme že sme mohli u Vás nakupovať s tovarom sme veľmi spokojní .

Dodanie tovaru v poriadku a v termíne.

• Rýchle dodanie, pohodlné objednanie

• Tovar bol doručený.
    • Vyhrievané rukavice vydržali prvé použitie na plný výkon do vybitia batérii v čase ako je uvedené v návode.

Na veľkosť batérie by mohli mať väčšiu kapacitu. Aspoň 4000 mA.
    Tužková batéria AA má kapacitu 2400 mA. Do veľkosti batérie v rukaviciach by sa zmestili minimálne dve tužkové batérie s celkovou kapacitou 4800 mA.
    Prvý najnižší stupeň je pre mňa slabý. Vhodný možno pre teploty okolo 10 stuňov nad nulou.

Máličko dlhšia dodávka lehota

• Veľmi rýchle vybavenie objednávky, kvalitná komunikácia

Som veľmi spokojný.

• Zatiaľ som neobjednával. Teraz prvýkrát som spokojný.

• rychle dodanie