• Zaplatil som a tovar nedorucili
    • Nedá sa tam dovolať ani nezodpovedajú. Sú to smejdi
    • Nikdy si tam nič nekúpite

• Tovar nedorucuju, peniaze nevracaju.

Zaplatenu objednavku mi nedorucili a peniaze nevratili aj ked tvrdili, ze mi ich poslali na ucet. Nic neprislo. 3 tyzdne uz neodpisuju na mail a telefon maju vypnuty.

Píšu doručenie do 48 hodín a nestalo sa a majú vypnutý mobil. Nekupujte od nich.

Toto je môj 4 nákup cez Bevmarket. 3x bolo všetko super, rýchlo dodané a bezproblémové. Tentokrát je to presný opak. Nedalo sa platiť kartou, objednávku som musela hradiť prevodom. Potvrdenie platby trvalo obchodu takmer týždeň, hoci máme rovnakú banku. Tovar mi ešte doteraz nebol doručený a ani nemám žiadne informácie kedy príde. Komunikácia s obchodom je strohá a poklesla aj jej úroveň. Toto bol na dlhší čas môj posledný nákup v tejto spoločnosti.

Zjavne je už po. Odpočívajte v pokoji.

• Vykonal som platbu a tovar nedorazil, obchod neodpovedá na maily a ani na telefón

• tovar mi stale nebol dodany, nikto nekomunikuje, telefon vypnuty

• Nereaguje na telefonaty ani email

Zdá sa že už nefungujú dlhé roky sme od nich nakupovali skoda že online obchod stále funguje

Tovar nebol dodaný. Obchod nekomunikoval. Telefón odpojený. Po stornovaní e-mailom obchod nevracia peniaze.

• Objednavka mi dodnes neprisla, telefon je vypnuty, na maily nereaguju. Zoberu od ludi iba peniaze a nic z toho. Nikdy si u nich uz nic neobjednam. Klamu ludi.

Zatial vyborne.

• Ziadna komunikacia, na maily neodpovedaju, telefon je vypnuty
    • Velmi zla komunikacia,neda sa dovolat,na meily nikto nereaguje.

Tovar neprisiel, ziadna odpoved z obchodu

• nedorucuju
    • nevracaju peniaze
    • nekomunikuju

17.6. som kupoval, 23.6. rusil objednavku. Peniaze mi doteraz nedosli.

Pozor nedodávajú tovar, nevracajú peniaze

• Už vyše mesiaca čakám na objednávku. Už som veľa krát objednal ale asi toto je posledný krát

• dva týždne a nič. dovideniea milý Bevmarket

• E-shop už zřejmě vůbec neexistuje, zboží sice lze normálně objednat, ale domů vám ho už nikdy nedoručí, do obchodu se nedá dovolat.