• Tovar nedoruceny, bez reakcie a odpovedí

EShop to už zrejme zabalil, ale stránku “zabudli” vypnúť. Keďže je mozna aj platba vopred na ucet (platba kartou mozna našťastie nie je), tak sa ešte niekto môže okaslat a poslať im peniaze, ktoré nikdy neuvidí. Ani tovar. Pozor ma to

Napriek tomu, že píšu, že tovar je skladom, doteraz ( od 24.8. ) ho nedodali. Ani nekomunikujú. A taký to bol slušný obchod predtým

• Príšerna firma, vyhnite sa jej oblúkom, určite neodporucam

Objednal som si SIGNATORY VINTAGE LONGMORN 2002 16YO CASK STRENGTH COLLECTION 0,7L (55,3%)
    Tento tovar sa na ich webstránke zobrazoval, že je skladom, avšak keď po štyroch dňoch neprišiel a nikto sa mi neozval, ani nenapísal, volal som ja. Na číslo na ich webstránke sa nedá nikdy dovolať, tak som napísal email. Odpísali mi, že tovar je na externom sklade, takže v pondelok mali tovar expedovať. Beží druhý týždeň, a ja stále nemám tovar a ani žiadnu odozvu od predávajúcich.

• Z dvoch objednávok za posledné 2 mesiace ani jedna nebola doručená, dodnes nikto sa ani neozval z eshopu prečo, na stránke udávali že tovar majú skladom....

Objednala som sampanske na svadbu, povedali ze do 48 hodin. Tovar nie len ze nedorazil, nikomu z firmy ani nenapadlo to oznamit alebo sa ospravedlnit ze nic neprislo.

Tovar som objednal 21.8. , a ešte stále nedorazil
    Ospravedlnenie za meškanie alebo nejaký mail, že tovar z hociakého dôvodu mešká, zo strany obchodu žiadna.
    Myslel som že týždeň im stačí na doručenie, hlavne vtedy, keď všetky produkty čo som objednal mali na sklade.
    Som veľmi sklamaný z prístupu obchodu.
    Reklamu na rýchle dodanie by mali čo najrýchlejšie odstrániť z internetovej stránky.

• Tovar nebol doručený ani po 20- tich dňoch od objednania, napriek tomu, že bol skladom a doručenie malo trvať 48 hodín, telefonický kontakt nefunguje. Objednávku som stornoval.

• Neodpovedaju na maily, telefon nedostupny. Komunikacia nulova
    • Tovar sa vybabuje viac ako tyzden pritom vsetko mali uvedene ako na sklade. Nulova komunikacia smerom k zakaznikovi

To že je problém s naskladnením tovaru (pri ktorom bolo na stránke uvedené "na sklade") a bude doručený neskôr, som sa dozvedela až po mojom kontaktovaní predajne po 6 dňoch. Zo strany predajne neprišlo vopred žiadne upozornenie. Tovar som objednávala ako darček, obj. som bola nútená zrušiť a rýchlo nakúpiť inde.

Objednávka vytvorená 16.8.2021 kuriérom a do dnešného dňa nedošla a ani nejaký email o objednávke. Iba potvrdzujúci email v deň objednávky.

• Obchod berie objednávky ale nič nedodáva

POZOR!!! Obchod má asi problém ale eshop nevypol. Objednávky sa vybavujú automaticky ale tovar ani peniaze už neuvidíte. Na email nereagujú, číslo je vypnuté a na pobočke v Prešove nikto nie je!!!

Ťažko sa mi o tom píše, pretože doteraz bol Bevmarket pre mňa zárukou kvality, síce pomalší ale spoľahlivý. Čo sa ale deje s touto zásielkou, nechápem! Deň po objednaní tovaru mi oznámili, že jeden z dvoch(Lagavulin 16 yo) nie je a v dohľadnej dobe ani nebude na sklade. Obratom som im napísal že nevadí, nech mi hneď pošlú ten zvyšný (zberateľská 21 yo...) Odvtedy sa po Bevmarkete ako keby "zľahla zem"! Telefonicky sú nedostupní! Na oficiálnej kontaktnej linke majú odkazovač - od 13.08.2021, na maily nereagujú na správu v obj.
    takisto! Mimochodom Lagavulin 16 yo stále vedú ako dostupnú, na sklade! Som asi slabý zákazník?....

Kedze bol produkt skladom (11.8.21), urcil som si ako sposob dopravy osobny odber a dufal, ze nasledujuci den si objednavku vyzdvihnem. Ked ani po niekolkych dnoch neprisla ziadna vyzva, snazil som sa dovolat (15.8.21) na cislo uvedene v kontaktoch (0905 44 77 44) - neuspesne. Po vytoceni cisla Vam nastastie BEZPLATNE oznamia, ze volane cislo je momentalne nedostupne. Skusil som to mailom, tentoraz uspesne . Dostal som odpoved, ze stale cakaju na naskladnenie produktu ale ze mozem objednavku stornovat. Tovar nevedia garantovat ani do dvoch tyzdnov od objednania, pricom aktualne (18.8.21, 10:15 hod.) je na stranke stale uvedene, ze je skladom. https://bevmarket.sk/tmavy-rum/2658-ron-espero-coffeerum-742832146623

Tovar ponúkaný v internetovom obchode nebol na sklade. O danej situácii ma neinformovali, čakali kým sa tovar naskladní. Až po dvoch týždňoch čakania som ich oslovil s otázkou prečo mi nebola doručená objednávka. Na základe môjho podnetu mi pracovníci začali udávať dôvody nedoručenia. Smutné.

• Tovar mi bol doručený nasledujúci deň po objednaní

tovar mi nebol doručený, na mail neodpovedajú, telefónne číslo nedostupné

• Tovar nedorazil, A obchod neodpovedá

• Kvalitné balenie

POZOR na BevMarket (Creativ Trade s.t.r.o.) Nič neobjednávajte a neplaťte vopred už vôbec tejto firme z Prešova! Tovar nedodávajú, platby zákazníkom nevracajú! Majú obrovské dlžoby, ale eshop im akože funguje!?? Dlhy (CREATIVE TRADE s. r. o. – BevMarket, prešov)
    Spoločníci: Mgr. Veronika Čikeš
    Alexandra Matušku 6409/13
    Prešov 080 01
    Štefan Čikeš
    Šípková 24/2714
    Ľubotice 080 06
    Zobraziť všetky záznamy o dlhoch »
    INŠTITÚCIA SUMA DETEKCIA OD ZA POSL.
    12 MESIACOV POPIS
    Finančná správa - daň dlh- 110 093,57 € 26.7.2021 13
    Daňový nedoplatok zo zoznamu Finančnej správy Aktuálny zoznam dlžníkov je vytvorený podľa stavu k 30.6.2021.
    Všeobecná zdravotná poisťovňa dlh -2 664,87 € 20.7.2021 2

Sociálna poisťovňa dlh - 10 771,58 € 12.7.2021