• Nestarajú sa o aktualizáciu obchodu

• Potřebujeme uplatnit nárok na reklamaci kočárku, ale obchod nekomunikuje přes fb, email ani telefon... Přitom při koupi nebyl s komunikací žádný problém

• objednavku mi zrusil obchod a peniaze do dnesneho dna nevratil, uz je to 10 dni

Som sklamaná že tovar aj po takom čase nedosiel

• Obchod objednávku zrušil a ani po 9 dňoch od zrušenia objednávky mi peniaze nevrátil späť na účet.Dúfam, že mi peniaze ešte vrátia.

Od 30.9 čakám na tovar,žiadna komuniķácia ohĺadom stavu objednávky žiadne info nič.Objednávka sa stále spracováva.Rozhodne neodporúčam tento obchod.

Predjaca sa týždeň neozval a na moje dopytovanie, kedy mi vybavia objednavku neodpovedal a o 2 dni mi prisiel mail, ze zrusili objednavku. Absolutne neseriozny pristup!!

Za desať dní mi neodpovedali na email, neprišiel tovar, ani peniaze späť. Nakoľko tovar som zaplatila kartou. Po telefonickom dohovore sľubujú vrátenie peňazí, ale stále nič. Je to už od 25.9. . Som nespokojná......

• Vôbec nereaguju na email
    • Neprislo nic informativne v akom stave je objednávka

Pred dvoma týždnami som si objednala a hneď aj zaplatila stolik a ešte stále sa mi z predajňe nikdo neozval takže komunikácia na bode mrazu.

• Neposkodeny tovar

Velmi rychle dodanie, komunikacia na urovni, odporucam

• Skvělá a rychlá komunikace
    • Možnost doručení do ČR

• Prefesionáli, som veľmi spokojná

Objednávka vytvorená 5.1.2019 a do dnes (16.1.) sa stále spracováva, pri tovare nebola vôbec uvedená doba dodania

Rýchle dodanie

• Skvelá komunikácia
    • Dobrý výber tovaru

• Materiál je príjemný na dotyk, ale veľmi krehká a tenká latka. Ihneď po rozbalení som nasla roztrhnutie pod hnedým oblečením psíka.

Reakcia obchodu Beťárik.sk

Dobrý deň.
    Mrzí nás vzniknutá situácia. Pošlite prosím fotky na [email protected] budeme to riešiť ako reklamáciu. S pozdravom www.beťárik.sk

Tovar prišiel po 2tyzdnoch som s ním veľmi spokojná

• Rýchle dodanie.