• ziadna komunikacia

Reakcia obchodu www.BestGrow.sk

Dobrý deň, ďakujeme za recenziu.
    Vaša objednávka bola vytvorená 21.10. Hneď 22.10. bola podľa nášho systému odoslaná, o čom ste dostali aj potvrdzujúci e-mail.
    Až po negatívnej recenzii sme objednávku preverovali u kuriérskej spoločnosti, pričom sme zistili, že balík bol cestou stratený. O tomto sme bez vášho upozornenia nemohli vedieť. Poprosíme preto do budúcna, ak nebude tovar doručený do 48 hodín, bez váhania nás kontaktujte (e-mailom, telefonicky), všetko preveríme a určite vyriešime k Vašej spokojnosti.
    Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti a prajeme všetko dobré
    tím bestgrow.sk

• Čas dodania v porovnaní s Čínou rýchlejší
    • Tovar (LED žiarovky) sú najnižšej kvality
    • To isté je na Aliexpress za zlomkovu cenu
    • Nabudúce radšej kvalitné svetlo (cfl, alebo kvalitné LED napr. Mars hydro, spider farmer a pod.)

Mal som skúsenosti s kvalitnými pestovateľskými svetlami, ktoré po uvedení do prevádzky svietia ako malé slnko (10 000+ lm) a neboli to hps! Len obyčajná CFL žiarivka základný model okolo 150w. LED žiarovky ktoré tu ponúkajú pokryjú smiešne malú plochu a rovnako smiešne žiaria. Nabudúce to uz nekúpim. Bolo to núdzové riešenie aby planty rajcin a paprik nevybehli pri nedostatku slnečného svetla. Modlím sa aby to neboli totálne vyhodené peniaze. Ak LED tak už jedine kvalitné panely. žiaľ v byte nemám priestor na montáž takéhoto panelu a musel som urobiť kompromis, lebo čas tlačí.