• dobrá cena

Topka

Rýchle doručenie a bezproblémové vrátenie. BestForm odporúčam.
    Určite si od nich opať objednám.

• Perfektné ceny
    • Extrémne rýchla doba dodania
    • Široký výber

Objednávala som si prvýkrát, no bola som maximálne spokojná. Prekvapila ma extrémne rýchla doba dodania, čo hodnotím ako veľké pozitívum. Určite to nebola moja posledná návšteva.

Super
    Rychlé dodání, zboží ve výborném stavu

Super komunikacia rychle dorucenie

• Dobry vyber
    • Rychle dodanie

Rýchle dodanie

• Neskutočná rýchlosť dodania

Super

• Doručení objednávky bylo velmi rychlé, zboží dle objednávky vpořádku, do druheho dne byla objednavka u mě, volila jsem možnost doručeni do balikobxu, nevyhovujici zbozi jsem pak snadno vratila přes zasilkovnu zdarma

Urcitě neobjednávám naposledy, uplna spokojenost, rychlost

• kvalita

Expresne rýchle dodanie, určite odporúčam

prizam sa ze perfektne vypada to tricko ale len na reklamnych fotkach realita je uplne ina cize nepredavaju tie vyrobky co reklamuju ano napis sa zhoduje ale to sitie ten dizajan toho tricka je uplne mimo taketo tricko co mi poslali som si mohol kupit u vietnamca u nas za tri eura proste obycajne site ako vreco s dierami

Reakcia obchodu BestForm.sk

veľmi nás mrzí, že nie ste spokojný s kvalitou resp. so strihom objednaných tričiek. Ako sme to s Vami aj cez e-mail odkomunikovali: tovar nám kludne môžete poslať naspäť - vrátime Vám peniaze. Proces vrátenia máme v maximálne možnej miere zjednodušený, nakoľko veľmi dobre vieme že nákup oblečenia cez e-shop je ťažké. Hlavne trafiť vhodnú veľkosť a strih, nakoľko každý človek má iné preferencie.

• Pohodlné nakupovanie

Spokojnost, nemam ziadne vyhrady. Dakujem obchodu, za ich promtnost a rychle dodanie.

• Kvalita objednaného, rýchlosť
    • Dodania,super biznis s takýmto partnerom

Takto má vyzerať biznis.kvalita rýchlosť spolahlivosť.Spokojnosť na oboch stranách.