Reakcia obchodu BesTent.sk

Ďakujeme Vám za vašu pozitívnu spätnú väzbu ohľadom rýchlosti doručenia. Sme radi, že sme boli schopní splniť vaše očakávania a poskytnúť vám rýchlu a efektívnu službu doručenia. Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá a budeme sa snažiť udržať túto úroveň služieb aj v budúcnosti.

Tím Bestent.sk

• Pačilo sa mi , že ste ihneď reagovali na spravu aj možnosti objednavania, aj mi poslali objednavku mejlom .ste super 100 percentni, ďakujem

Reakcia obchodu BesTent.sk

Ďakujeme Vám za vašu úžasnú spätnú väzbu a za slová podpory! Teší nás, že sme boli schopní vám poskytnúť rýchlu a efektívnu komunikáciu, ako aj možnosť jednoduchého objednávania. Vaša spokojnosť je pre nás kľúčová a sme nesmierne šťastní, že sme vám mohli poskytnúť vynikajúcu skúsenosť s našou službou.

Tím Bestent.sk

• Tovar bol doručený veľmi rýchlo

Tovar spĺňal moje očakávania,som spokojná

Reakcia obchodu BesTent.sk

Ďakujeme Vám za vašu skvelú spätnú väzbu! Teší nás, že sme vás mohli potešiť rýchlosťou doručenia a že tovar splnil vaše očakávania. Vaša spokojnosť je pre nás najvyššou prioritou, a sme veľmi radi, že sme to zvládli.

Ak by ste mali v budúcnosti akékoľvek ďalšie požiadavky alebo otázky, neváhajte nás kontaktovať.

Tím Bestent.sk

Výhoda osobného odberu. Takže som si to mohol vyzdvihnúť kedy mi to vyhovovalo. S produktom som zatiaľ spokojný.

Reakcia obchodu BesTent.sk

Ďakujeme Vám za vašu pozitívnu spätnú väzbu! Je skvelé počuť, že ste spokojný s našou službou osobného odberu a produktom, ktorý ste si u nás zakúpili. Sme radi, že sme mohli prispieť k vašej spokojnosti a že sme vám mohli uľahčiť proces získania vášho produktu.

cool

Tím Bestent.sk

Rýchlosť dodania pri platbe na dobierku

Reakcia obchodu BesTent.sk

Vaša spätná väzba je pre nás veľmi dôležitá, a my si ceníme, že ste si našli čas zdieľať svoju skúsenosť s nami. Rýchlosť dodania je pre nás jedným z kľúčových pilierov, na ktorých stavíme naše služby, a sme vďační za vašu poznámku týkajúcu sa dodania pri platbe na dobierku.
    Vaša spokojnosť je pre nás prioritou, a ak máte ďalšie otázky alebo obavy týkajúce sa dodacieho procesu, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám poskytneme ďalšie informácie a zabezpečíme, aby vaša budúca skúsenosť s naším eshopom bola čo najlepšia. Ďakujeme vám za vašu dôveru a podporu.

Tím Bestent.sk

• Mrzí ma však, že údaj :ak objednáte do 13tej bude doručené ešte dnes PO a KE neplatí (aspoň v mojom prípade). Tovar som zaplatil hneď prevodom. Tovar bol skladom.

Nakupoval som prvýkrát. Produkt vyzerá dobre aj keď všetky diely nie sú správne označené. Technicky zdatnejsi človek na správne riešenie intuitívne príde.

Reakcia obchodu BesTent.sk

Určite chápeme vašu frustráciu a ľutujeme akékoľvek nepríjemnosti, ktoré ste zažili pri vašom prvom nákupe na našom eshope. Rád by som vám vyjadril naše úprimné ospravedlnenie za nedoručenie objednávky v stanovenom termíne a za akékoľvek nejasnosti v označení dielov produktu.

Vaša spokojnosť je pre nás prioritou a chceli by sme sa uistiť, že vaša skúsenosť s naším eshope bude oveľa lepšia v budúcnosti. Čo sa týka oneskorenia doručenia, rada by som sa vám ospravedlnila za túto situáciu. Budeme sa snažiť, aby sme zabezpečili, že takéto situácie sa neopakujú a že budete mať vždy jasnú predstavu o tom, kedy môžete očakávať doručenie svojich objednávok.

Taktiež si vážime vašu spätnú väzbu ohľadom označenia dielov produktu. Vaša poznámka nám pomôže zlepšiť naše služby a zabezpečiť, že budú všetky diely správne označené pre ľahšiu montáž a použitie.

Ďakujeme vám za vašu trpezlivosť a dôveru, ktorú ste nám prejavili. Veríme, že budeme mať možnosť v budúcnosti vylepšiť vašu skúsenosť na našom eshope. Ak máte ďalšie otázky alebo obavy, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás kľúčová a sme tu, aby sme vám pomohli s akýmkoľvek problémom, s ktorým sa môžete stretnúť.

• Dobre spolupracujúci.

Reakcia obchodu BesTent.sk

Veľmi si ceníme vašu pozitívnu spätnú väzbu! Sme radi, že sme vám mohli poskytnúť dobrú spoluprácu a pomôcť vám s vašou objednávkou na našom eshope bestent.sk. Ak by ste potrebovali v budúcnosti ďalšiu pomoc alebo máte ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať.

Tím Bestent.sk

Bezproblémový a rýchly predaj, ochotný personál k dotazom a otázkam.

Reakcia obchodu BesTent.sk

Ďakujeme vám za vašu dôveru a za to, že ste si vybrali náš eshope bestent.sk! Veľmi nás teší, že váš nákup bol bezproblémový a rýchly. Naším cieľom je poskytovať vám nielen kvalitné produkty, ale aj vynikajúcu zákaznícku službu. Ak by ste mali akékoľvek ďalšie otázky alebo potrebujete pomoc, neváhajte nás kontaktovať.

Tím Bestent.sk

• Rýchle dodanie, tovar dobre zabalený
    • Nič nechýbalo

Reakcia obchodu BesTent.sk

Sme radi, že sme mohli spĺňať Vaše očakávania a že ste boli spokojní s rýchlosťou a spoľahlivosťou dodania Vašej objednávky. Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste a snažíme sa neustále zdokonaľovať naše služby.

Rýchlo a spoľahlivo

Reakcia obchodu BesTent.sk

Ďakujeme Vám za Vašu priazeň a pozitívnu spätnú väzbu! Vaše slová "rýchlo a spoľahlivo" sú pre nás veľkým ocenením, pretože presne toto je náš cieľ pri každej objednávke.

• Rýchle dodanie nasledujúci deň

Reakcia obchodu BesTent.sk

Ďakujeme Vám za Vašu skvelú spätnú väzbu! Je pre nás veľkou radosťou vedieť, že sme Vám mohli poskytnúť výbornú službu a že ste boli spokojní s rýchlosťou dodania. Sme na seba hrdí, že sme dokázali doručiť Vašu objednávku tak promptne.

Tím Bestent.sk

Velmi rychle vybavenie objednávky. Do 24 hodin som mala tovar doma.

Reakcia obchodu BesTent.sk

Ďakujeme Vám za Vašu pozitívnu spätnú väzbu! Sme veľmi radi, že ste boli spokojní s rýchlosťou spracovania Vašej objednávky. Naším cieľom je poskytnúť našim zákazníkom najvyššiu možnú úroveň služieb a teší nás, že sme to dokázali splniť aj vo Vašom prípade.

• O

Ďakujeme za recenziu.

rychle dodanie

Reakcia obchodu BesTent.sk

Vďaka za vašu pochvalu! Naším cieľom je ponúkať čo najrýchlejšie dodanie a sme radi, že sme vám mohli poskytnúť tovar tak rýchlo. Ak budete mať v budúcnosti ďalšie požiadavky, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na ďalšie nákupy na našom e-shope .

Tím Bestent.sk

• Rýchla dodávka tovaru, jeden deň som objednal tovar a na druhý déň mi už doručili
    • Žiadné

Reakcia obchodu BesTent.sk

Ďakujeme Vám za vašu pozitívnu spätnú väzbu! Sme veľmi radi, že sme boli schopní splniť vaše očakávania v rýchlosti dodania tovaru. Snažíme sa poskytovať najlepšiu možnú službu a vaša spokojnosť je pre nás prioritou. Ak budete mať v budúcnosti akékoľvek ďalšie požiadavky alebo otázky, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na vašu ďalšiu návštevu na našom e-shope .

• Spokojný

Reakcia obchodu BesTent.sk

Ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu! Je pre nás veľkou radosťou počuť, že ste spokojní s našimi službami a produktmi.

Vaša spokojnosť je pre nás najvyššou prioritou a sme radi, že sme mohli prispieť k pozitívnej skúsenosti s našou značkou. Ak by ste mali akékoľvek ďalšie otázky, požiadavky alebo nápady na zlepšenie, neváhajte nás kontaktovať.

rýchle dodanie ,dobrá cena

Reakcia obchodu BesTent.sk

Ďakujeme Vám za vaše pozitívne hodnotenie! Sme radi, že ste boli spokojní s rýchlosťou dodania a cenou našich produktov.

Naším cieľom je poskytnúť vám nielen kvalitné produkty, ale aj rýchlu a spoľahlivú službu za konkurencieschopné ceny. Vaša spokojnosť je pre nás prioritou a teší nás, že sme vám mohli poskytnúť skvelý zákaznícky zážitok.

S pozdravom,
    Tím Bestent.sk

Nebol návod na montáž tunela,ale foliovníka snáť si v tom poradim sám.

Reakcia obchodu BesTent.sk

Ďakujeme Vám za Vašu spätnú väzbu a ľutujeme, že ste nemali k dispozícii návod na montáž tunela. Naším cieľom je poskytnúť zákazníkom čo najlepšiu možnú podporu pri montáži a používaní našich produktov.

Chceli by sme Vás uistiť, že sme tu, aby sme Vám pomohli s akýmkoľvek problémom alebo otázkou, ktorá by mohla vzniknúť pri montáži. Ak by ste potrebovali ďalšiu pomoc alebo pokyny, prosím, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom e-mailu, telefónu alebo live chatu na našej webovej stránke.

Veríme, že si so zvládnutím montáže foliovníka poradíte sami, no ak by ste potrebovali akékoľvek ďalšie tipy alebo rady, sme tu pre Vás.

Ďakujeme za Vašu dôveru a tešíme sa na ďalší kontakt s Vami.

S pozdravom,

• Splnenie dodania tovaru na termin ,

Reakcia obchodu BesTent.sk

Ďakujeme Vám za vaše hodnotenie týkajúce sa splnenia dodacieho termínu. Veľmi si ceníme vašu spokojnosť s týmto aspektom našich služieb. Sme si vedomí dôležitosti dodržiavania termínov pre našich zákazníkov a sústavne sa snažíme, aby sme zabezpečili včasnú dodávku všetkých objednávok. Vaša pozitívna skúsenosť nás motivuje k ďalšiemu úsiliu a zlepšovaniu. Ak by ste mali akékoľvek ďalšie pripomienky alebo otázky, neváhajte nás kontaktovať.

Tím Bestent.SK