• Serioznost

• Rýchlosť dodania

Reakcia obchodu BesTent.sk

ďakujeme za vašu záujem o rýchlosť dodania. Naším cieľom je poskytnúť našim zákazníkom čo najrýchlejšie dodanie objednávok. Snažíme sa optimalizovať naše procesy, aby sme mohli poskytnúť efektívne a spoľahlivé dodacie termíny.

S úctou,
    Tím Bestent.sk

Odporúčam tento obchod,tovar je kvalitný a doručenie na druhý deň Dakujem

Reakcia obchodu BesTent.sk

ďakujeme Vám za vašu pozitívnu spätnú väzbu a odporúčanie nášho obchodu! Veľmi si vážime vašu dôveru a sme radi, že ste boli spokojný/a s kvalitou tovaru a rýchlosťou doručenia. Vaša spokojnosť je pre nás najvyššou prioritou a teší nás, že sme mohli prispieť k vašej pozitívnej skúsenosti.

S úctou,

• Rýchla reakcia obchodu

Reakcia obchodu BesTent.sk

Je skvelé počuť, že ste boli spokojný s rýchlosťou našej reakcie. V Bestent.sk sa snažíme byť na dispozícii našim zákazníkom vždy, keď nás potrebujú. Vaša spokojnosť je pre nás prioritou číslo jeden, a sme radi, že sme mohli byť pre vás k dispozícii rýchlo a efektívne. Ďakujeme vám za váš čas a za dôveru, ktorú ste nám venovali.

Ak by ste mali akékoľvek ďalšie otázky alebo požiadavky, neváhajte nás kontaktovať.

S úctou, Tím Bestent.sk

• rýchlosť dodania tovaru, hneď po objednávke na druhý deň som mala tovar doma

Reakcia obchodu BesTent.sk

Pre nás je to skvelá správa! Je nám veľmi potešením, že sme vás mohli potešiť tak rýchlym dodaním vášho tovaru. V Bestent.sk sa snažíme byť čo najefektívnejší a poskytovať našim zákazníkom tú najlepšiu službu. Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá a sme radi, že sme mohli splniť vaše očakávania. Ďakujeme vám za vašu dôveru a tešíme sa na to, že vás opäť uvidíme medzi našimi spokojnými zákazníkmi.

• rýchlo a spoľhlivo

Reakcia obchodu BesTent.sk

Rýchlosť a spoľahlivosť sú pre nás v Bestent.sk základnými piliermi.

Teší nás, že sme vás mohli potešiť nielen rýchlym dodaním, ale aj spoľahlivým procesom nákupu. Vaša spokojnosť je pre nás najvyššou prioritou, a práve preto sa snažíme neustále zlepšovať a poskytovať vám ten najlepší zážitok z nakupovania. Ďakujeme vám za vašu dôveru a tešíme sa na to, že vás opäť uvidíme medzi našimi spokojnými zákazníkmi.

Ak by ste mali akékoľvek ďalšie požiadavky alebo otázky, neváhajte nás kontaktovať.

S úctou, Tím Bestent.sk

Tovar bol zaplatený, avšak firma objednávku zrušila.

Som spokojný

Reakcia obchodu BesTent.sk

Veľmi nás teší vaša spokojnosť! Vaša pozitívna skúsenosť je pre nás veľmi dôležitá. V Bestent.sk sa snažíme neustále poskytovať výrobky a služby najvyššej kvality, a vaša spokojnosť je pre nás najlepšou odmenou za našu prácu. Ak by ste mali v budúcnosti akékoľvek ďalšie požiadavky alebo otázky, neváhajte nás kontaktovať.

Ďakujeme vám za dôveru a tešíme sa na to, že vás uvidíme opäť medzi našimi spokojnými zákazníkmi.

tovar za dva dni doma

Reakcia obchodu BesTent.sk

Ďakujeme vám za vašu pozitívnu spätnú väzbu!

Teší nás, že sme vás mohli potešiť rýchlym dodaním tovaru. V Bestent.sk sa snažíme, aby bola naša služba nielen rýchla, ale aj spoľahlivá, aby ste mohli svoj nový produkt čo najskôr využívať. Vaša spokojnosť je pre nás najvyššou prioritou a teší nás, že sme vám mohli poskytnúť kvalitný zážitok z nákupu. Ďakujeme vám za dôveru a tešíme sa na to, že vás opäť uvidíme medzi našimi spokojnými zákazníkmi.

Ak budete mať akékoľvek ďalšie otázky alebo požiadavky, neváhajte nás kontaktovať. ,

• Všetko bolo ok

Reakcia obchodu BesTent.sk

veľmi nás teší, že ste boli s našimi službami spokojný. Vaša spokojnosť je pre nás prioritou a sme radi, že všetko prebehlo v poriadku.

Ak budete mať v budúcnosti akékoľvek ďalšie otázky alebo potreby, neváhajte nás kontaktovať.

rýchlosť dodania tovaru

Reakcia obchodu BesTent.sk

ďakujeme za vašu záujem o rýchlosť dodania tovaru. Na Profigaraz.cz sa snažíme zabezpečiť, aby naše dodacie služby boli čo najrýchlejšie a efektívne. Sme radi, že si ceníte našu snahu poskytnúť vám váš objednaný tovar čo najskôr.

• Objednávanie na webe.
    • Doprava väčšinou zdarma.
    • Ceny primerané.

Reakcia obchodu BesTent.sk

ďakujeme za vašu pozitívnu spätnú väzbu ohľadom objednávania na našej webovej stránke. Sme radi, že si ceníte našu politiku dopravy s väčšinou bezplatnou dopravou a primerané ceny našich produktov. Naším cieľom je poskytnúť našim zákazníkom jednoduchý a pohodlný spôsob nákupu za férové ceny.

Tím Bestent.sk

• Nuz objednal som biely stan a prisiel zeleny zistili sme to az ked som ho vybaloval u klienta a to bol pruser …

Reakcia obchodu BesTent.sk

s hlbokým zármutkom a ľútosťou sme sa dozvedeli o vašom skúsenostiach s objednávkou stanu. Chceme sa za to úprimne ospravedlniť. Takýto nedostatok nezodpovedá našim štandardom kvality a je nám veľmi ľúto, že ste museli túto nepríjemnú situáciu zažiť.

Rozumieme, aké to môže byť frustrujúce a nepríjemné pre vás aj vášho klienta. Radi by sme túto situáciu čo najlepšie vyriešili. Prosíme, dajte nám vedieť, akým spôsobom by sme vám mohli pomôcť a vykompenzovať vzniknuté nepríjemnosti.

Vaša spätná väzba nám pomáha identifikovať oblasti, v ktorých môžeme zlepšiť naše procesy a zaistiť lepší zákaznícky servis. Opäť sa za vzniknutý problém ospravedlňujeme a dúfame, že nám dáte príležitosť napraviť túto situáciu.

Prosím, kontaktujte nás čo najskôr, aby sme mohli situáciu riešiť.

Rychla dodavka

Reakcia obchodu BesTent.sk

ďakujeme za vašu pochvalu rýchle dodávky! Snažíme sa našim zákazníkom poskytnúť čo najrýchlejšie a najefektívnejšie dodacie služby, aby ste mohli čo najskôr využívať vami objednané produkty. Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá a je skvelé počuť, že ste boli s naším dodacím procesom spokojný.

Tím Bestent.sk

• Rýchlosť bez problémov.

Reakcia obchodu BesTent.sk

Ďakujeme Vám za krásne hodnotenie a vašu dôveru v našu službu na eshope Bestent.sk! Je nám veľmi potešením, že ste spokojní s kvalitou našich výrobkov a rýchlosťou doručenia. Sme radi, že sme mohli prispieť k vašej pozitívnej skúsenosti.

rýchle doručenie

Reakcia obchodu BesTent.sk

Ďakujeme Vám za nadšené hodnotenie! Teší nás, že ste spokojný s naším obchodom a najmä s rýchlym dodaním Vašej objednávky. Naším cieľom je poskytovať vám kvalitné služby a radosť z nakupovania.

• Rýchle dodanie tovaru.
    • .

Reakcia obchodu BesTent.sk

Ďakujeme Vám veľmi pekne za pozitívne hodnotenie! Vaša spokojnosť je pre nás prioritou, a sme radi, že ste boli spokojný/á s našimi službami na eshope Bestent.sk.
    Na eshope Bestent.sk sa snažíme ponúkať nielen kvalitné produkty, ale aj efektívne a spoľahlivé služby doručenia.

• velmi rychle dorucenie
    • v pohode ceny v porovnani s konkurenciou
    • dlho sa caka na naskladnenie ak nieco nie je na sklade

Reakcia obchodu BesTent.sk

Ďakujeme Vám za Vašu spätnú väzbu a čas, ktorý ste venovali našej spoločnosti. Sme veľmi radi, že ste boli spokojní s rýchlosťou doručenia a cenami našich produktov v porovnaní s konkurenciou. Čo sa týka dostupnosti produktov, chápeme, že dlhá čakacia doba na naskladnenie môže byť frustrujúca. Sme neustále na pracovnej náplni, aby sme zlepšili dostupnosť našich produktov a minimalizovali dobu čakania. Vaša spätná väzba nám veľmi pomáha pri zlepšovaní našich služieb.

Veľká spokojnosť

Reakcia obchodu BesTent.sk

Ďakujeme Vám veľmi pekne za pozitívne hodnotenie! Je pre nás veľkou radosťou vedieť, že ste s našimi službami a produktmi spokojní. Ak budete mať akékoľvek ďalšie otázky alebo požiadavky, neváhajte nás kontaktovať.

Tím bestent.sk

Praktické, úspora času, promptné vybavenie.

Reakcia obchodu BesTent.sk

Ďakujeme Vám za skvelé hodnotenie a pozitívne slová o našom eshope bestent.sk! Sme veľmi radi, že naše služby boli pre Vás praktické a priniesli úsporu času. Naším cieľom je poskytovať promptné a efektívne vybavenie, aby sme splnili vaše očakávania.